Skocz do zawartości

Zdjęcie

Business dress code, ubiór w pracy, stylizacja - Wasze opinie.

stylizacje dress code strój biznesowy moda męska

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 menwithballs

menwithballs

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 styczeń 2015 - 14:57

Dzień dobry forumowicze! :)

Mam tego świadomość, że dla dużej części z Was, to temat mocno podrzędny ale mimo wszystko, jako że zagląda tu spore grono ludzi związanych z biznesem, wrzucam pytanie w przestrzeń ;)

Jaki macie stosunek do ubioru biznesowego na co dzień w pracy? Przykładacie do tego uwagę czy może absolutnie nie i ubieracie się tylko i wyłącznie w ten sposób, żeby czuć się dobrze? A jeśli już zwracacie uwagę na dress code w Waszych firmach, to na co kładziecie nacisk lub jakie wizerunki projektujecie dla siebie? Może macie ulubioną kolorystykę lub styl?

Niesamowicie mnie ten temat interesuje, także gorąco zachęcam do wypowiedzi.

http://www.menwithballs.pl stylizacje, vintage, retro. Męski styl - wszystkie marki premium w jednym miejscu.

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:19

Ja pracuję w większej firmie. Wprawdzie ja nie wprowadzałam zasad dress code ale jestem zdania,że jest to dobre rozwiązanie, Szczególnie jeśli przychodzi do kontaktu z klientem, który widząć,że ktoś jest ubrany profesjonalnie wie,że ma do czynienia z poważniejszą firmą.

Sama preferuję ołówkową spódnicę oraz białą albo błękitną koszulę

Odsyłam również do sklepu Osovski: http://www.osovski.pl/ . Można tam zamówić świetne jakościowo koszule. Myślę,że zainteresuje to wszystkich, którzy również muszą przestrzegać takich zasad w swojej firmie. 

#3 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14661 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:33

No co to nas obchodziangry.png 3 m-ce niemalże po wrzuceniu tematu, ty naganiasz reklamą obroty sklepowi

#4 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:03

Sporo firm ma własne, ustalone zasady ubierania sie pracowników. Niektóre bardziej, inne mniej restrykcyjne. Moim zdaniem w pracy (głównie umysłowej rzecz jasna, w biurze itd) należy wyglądać czysto i elegancko. Wystarczy biała bluzka i spódnica, nawet lekko "drapieżna" jak te z kolekcji Magdaleny Kortas http://insomnia-fash...er=category&p=2 (ta zz połyskiem i imitacja skóry aligatora jest bomba) by wyglądać świetnie.

#5 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 08:48

Ja pracuję w stosunkowo dużej korporacji i przy wprowadzeniu dress code jakieś dwa lata temu mieliśmy takie szkolenie z kreowania wizerunku, w połączeniu z podstawami wizażu, informacji o tym jak łatwo tworzyć stylizacje do pracy itd. Generalnie wyszło to całkiem fajnie, a wyglądało mniej więcej tak jak tutaj.

#6 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 07:53

Facetowi na pewno takiej elegancji, jak by to rzec, oficjalności, dodaje dobrze dobrana marynarka, na przykład taka http://allani.pl/zdj...-foggia/8462663 - z takim elementem garderoby nawet, jeśli ubierzemy do tego zwykłe dżinsy, będziemy prezentować się profesjonalnie.

#7 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 14:20

A co sądzicie na temat noszenia do pracy takich ubrań jak np. klasyczna kurtka skórzana typu ramoneska, bez żadnych ćwieków czy dżetów itp. ale w połączeniu z elegancką białą koszulą i butami na obcasie? 

#8 pproszyniecki

pproszyniecki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 08:17

Jeśli chodzi o moje zdanie, to nie miałbym nic przeciwko, jednak to nie nas powinieneś/naś pytać :) Wszystko zależy od charakteru Twojego stanowiska, miejsca pracy jak i szefostwa.

#9 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14661 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 25 sierpień 2017 - 08:41

A co sądzicie na temat noszenia do pracy takich ubrań jak np. klasyczna kurtka skórzana typu ramoneska, bez żadnych ćwieków czy dżetów itp. ale w połączeniu z elegancką białą koszulą i butami na obcasie?

Moje zdanie: spadaj z tą reklamą tam, gdzie jej miejsce,a sam/sama dokształć się w skutecznym marketingu. Rozumiesz? Czy to zbyt trudny temat?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych