Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obowiązkowe ubezpieczenia OC

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 14:42

Rzecznik Ubezpieczonych informuje, że 11 lutego 2013 r. upłynął rok od wprowadzenia zmian m.in. w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Tym samym ustał okres dualizmu systemów prawnych. Jedną z najważniejszych zmian jest modyfikacja zasady automatyzmu (klauzuli prolongacyjnej), nie powinno się już zdarzać zjawisko podwójnego ubezpieczenia.

Powrót do artykułu: Obowiązkowe ubezpieczenia OC

#2 Guest_Kania Finanse

Guest_Kania Finanse
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 14:42

Zapraszamy do współpracy z naszym wykwalifikowanym zespołem w zakresie ubezpieczeń. Lata doświadczenia w branży oraz stale poszerzająca się grupa Klientów świadczy o naszej dobrej opiece. Każdemu Klientowi dobieramy ochronę ubezpieczeniową zgodną z jego potrzebami a jednocześnie za rozsądną cenę. Dzięki temu stale wzrasta grono osób i przedsiębiorstw obdarzających nas zaufaniem. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami na polskim rynku w zakresie ubezpieczeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Cieszyna i okolic: Kaniafinanse Tel: 515 169 649, 503 085 915 E-mail: kaniafinanse@wp.pl

#3 Guest_Ubezpieczenia Garwolin

Guest_Ubezpieczenia Garwolin
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 09:58

Jeśli mieszkasz w Garwolinie lub okolicach i potrzebujesz ubezpieczenia to zapraszamy do naszego biura: Ubezpieczenia Garwolin na ul. Przechodnia 8. Oferujemy ubezpieczenia: - majątkowe mieszkań i domów, - grupowe na życie, - turystyczne zagraniczne, - NNW – od nieszczęśliwych wypadków, - komunikacyjne, - rolne, -ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: ubezpieczeniagarwolin.pl

#4 Guest_Artur45

Guest_Artur45
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 19:35

W kwestii odzyskiwania odszkodowań to polecam firmę Advoco. Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta i jako jedni z nielicznych naprawdę słuchają tego co się mówi. Dzięki takiemu podejściu znajdują najlepsze rozwiązania. Dla mnie wywalczyli najwyższą stawkę odszkodowania.

#5 Guest_Andrzej23

Guest_Andrzej23
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2021 - 20:08

Również polecam Advoco. Współpraca z nimi to czysta przyjemność ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy