Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najważniejsze cechy akumulatora - jak wybrać właściwy model?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49086 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 05:41

Zakup nowego akumulatora powinien być przemyślany. Wybór baterii o zbyt dużej pojemności, albo o złej konstrukcji może narazić jego nabywce na niepotrzebne koszty. O czym należy zatem wiedzieć w kontekście akumulatora?

Powrót do artykułu: Najważniejsze cechy akumulatora - jak wybrać właściwy model?

#2 Guest_hocik

Guest_hocik
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 05:41

Ja przy ostatnim zakupie kierowałem się przede wszystkim ograniczonym budżetem. Wziąłem jenoxa, bo stwierdziłem, że nie ma sensu przepłacać 2x za zachodniaka, który i tak zaraz po gwarancji padnie, miałem uraz już. A ten, polski, 3 zimy już przetrzymał i 4 właśnie ciągnie w sumie bez problemów.

#3 MarGar66

MarGar66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 marzec 2015 - 10:08

Hej :) Ja się podepnę pod temat. Mój Ford Focus wyraźnie domaga się nowego akumulatora. Nie wiem jednak co wybrać. Czy Waszym zdaniem np. ten by pasował? http://mccar.pl/akum...co-1682038.html

Happines is a warm gun

#4 Guest_Agat

Guest_Agat
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 14:19

No ja kupowałem akumulator nowy jakieś dwa miesiące temu w www.max-energia.pl nowy akumulator świetnie się sprawdza i był świeży normalny. Ogólnie sklepik fajny z fajnymi cenami.

#5 Guest_BoryS

Guest_BoryS
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 18:13

Hej! Sam mam Jenoxa już od jakiegoś czasu. Dobrałem na stronie poprzez wyszukiwarkę producenta. Daje radę :)

#6 Guest_Przemek87

Guest_Przemek87
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 13:27

Mi ostatnio padł akumulator na kilka dni przez większym wyjazdem. W necie znalazlem sklep amjoil. Pomogli mi dobrac dobry produkt. Dostawa bezproblemowa i szybka. Gdyby nie to to musiałbym tłuc się pociagiem przez całą Polskę:D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych