Skocz do zawartości

- - - - -

Czy fakturowanie mobilne jest bezpieczne?

mobile fv faktury e-faktury e-fakturomat.pl

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jowita

Guest_Jowita
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:43

Czy ruszylo już fakturowanie mobilne? Prowadzę od niedawna DG.

#2 Guest_księgowa tereska

Guest_księgowa tereska
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 20:53

Sama takie programowałam :] Ale do twórców e-fakturomat.pl mi daleko wacko.png

#3 Ogrodolandia

Ogrodolandia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 09:31

Ja to tylko z telefoni komórkowej dostaję e-fakturę.

#4 weeka

weeka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 20:00

Moim zdaniem jest względnie bezpieczne i będzie coraz bardziej popularne.

Wypoczynek w Tatrach, komfortowe pokoje zobacz na http://www.dunajeckidworek.pl

#5 Guest_batek79

Guest_batek79
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:22

Jest bezpieczne, tylko trzeba znaleźć zaufaną firmę. Ja popytałem i trafiłem na bizin.pl  i wiem, że moje faktury i wzszytkie informacje są bezpieczne a gromadzę tam dużo informacji przez co wystawianie faktur jest szybkie. Mobilność to duża zaleta i z czasem wiele dziedzin przeniesie do internetu dlatego to musi być bezpieczne smile.png

#6 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 19:54

A dlaczego miałoby nie być? Przecież już od dawna działają programy do fakturowania online. Uważam nawet więcej że dla niektórych biznesów może to być najlepsza opcja. Bez ściemy. Aczkolwiek ja i tak sugeruję się zastanowić nad tym czy nie lepiej kupić BOXa. Ja sam korzystałem z ifirmy - mają appkę mobilną, ale ostatecznie przeszedłem na programy reset2 (i też mam dostęp przez www).

#7 Guest_nimezis8

Guest_nimezis8
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 14:19

No ja korzystam z BizIna i mam w sumie mozliwosc fakturowania zarowno wszedzie jak i na wszystkim. I nie wiem, dlaczego  nie mialoby to byc bezpieczne? smile.png orzystam z tego już długo i nigdy nic złego się nie stało.

#8 Tomek12321

Tomek12321

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 21:10

Ja również złego nie mogę powiedzieć.. bardzo dobre rozwiązanie

#9 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 08:58

Zawsze są plusy i minusy każdego rozwiązania, ja osobiście nie jestem jakoś przekonany do mobilnego księgowania i robię to „analogowo” z wykorzystaniem produktów od RESET2. Fakt faktem, że mobilne rozwiązania są coraz popularniejsze, być może sam kiedyś się skuszę na próbę, ale póki co korzystam ze sprawdzonych i pewnych rozwiązań. 

#10 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:38

Zawsze są plusy i minusy każdego rozwiązania, ja osobiście nie jestem jakoś przekonany do mobilnego księgowania i robię to „analogowo” z wykorzystaniem produktów od RESET2. Fakt faktem, że mobilne rozwiązania są coraz popularniejsze, być może sam kiedyś się skuszę na próbę, ale póki co korzystam ze sprawdzonych i pewnych rozwiązań. 

Marcin, nie dziwię Ci się, bo słyszałem dużo dobrego o programach RESET2, i sam zacząłem z nich korzystać po poleceniu od znajomych. Chwalili sobie przede wszystkim częste aktualizacje, i zgodność z obowiązującymi przepisami - nie jestem w 100% przekonany, czy programy mobilne są pod tym kątem równie godne zaufania, może ich użytkownicy się wypowiedzą w tym temacie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mobile, fv, faktury, e-faktury, e-fakturomat.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych