Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka na założenie firmy - wsparcie w starcie od 17 listopada

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 23:02

Od 17 listopada studenci, absolwenci i bezrobotni w całej Polsce będą mogli otrzymać nawet 74 tys. zł niskooprocentowanej pożyczki na założenie własnej firmy. Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał umowy z instytucjami pożyczkowymi, które zajmą się obsługą wniosków i doradztwem.

Powrót do artykułu: Pożyczka na założenie firmy - wsparcie w starcie od 17 listopada

#2 Guest_iras2015

Guest_iras2015
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 23:02

Wsparcie w Starcie - super pomoc Państwa ... u mnie euforia zakonczyła sie na żyrantach a jeszcze lepiej (wg doradcy) hipoteka ... tylko skad ja biedny bezrobotny wezmę żyrantów (dwóch ponad średnią krajową) jakbym miał dwóch takich w rodzinie to bym Panstwa o pomoc nie prosił! a hipoteka? odpada bo niby na czym? majątku nie mam (mieszkam u matki z żoną i dwójką synów, dlaczego tak? bo jeszcze15 lat temu miałem firmę, a potem wypadek i długo długo nic) jestem bezrobotny a pomoc? no cóż pomysł świetny ale tylko jako pierwsze wrażenie, a potem jak zwykle, nie dla psa kiełbasa :-(

#3 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 21:22

witaj Irek,
Jeżeli masz dobry pomysł na biznes a sytuacja akurat ci nie pozwala na prowadzenie swojej działalności odezwij się na meila z pomysłem - może jakoś będę mógł pomóc rozwinąć interes.
log_in@vp.pl
(na dole jest kreska)
Pozdrawiam

#4 Guest_kejt

Guest_kejt
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 11:01

tak zgadzam się jeśli chodzi o poręczycieli to ten program jest całkowitą porażką... zabezpieczenia trzeba mieć większe niż przy zakupie mieszkania na ... lista dokumentów od poręczycieli jest długa zaczyna się od PITu, przez oświadczenia majątkowe, wyciągi z konta z 2 lat, po dodatkowe zabezpieczania. Biorąc pożyczkę w banku nie trzeba przedstawiać aż tylu dokumentów. Warto również zauważyć że te dane są przekazywane przez ileś tam osób .. nie sądzę żeby było to zgodne z ochroną danych osobowych.... Wsparcie w starcie- Idea świetna tylko zabiją ja biurokracja i bezsensowe ustalenia.

#5 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:56

To prawda! Jestem po studiach, chciałam założyć działalność zgodną z wykształceniem i doświadczeniem, ale już z wejścia Pan pośrednik powiedział, że jedna osoba na poręczenie pożyczki to za mało, osoba która zarabia 4 razy więcej niż najniższa krajowa! Pomoc dla młodych, haha, można się uśmiać. 

Wstyd mi, że łudziłam się, iż Państwo chce mi pomóc. Nawet nie dać, tylko pożyczyć. 

#6 Guest_john

Guest_john
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 11:58

Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub ekspansję lub pożyczkę biznesową? Czy zgubiłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją? Czy jesteś zmęczony poszukiwaniem pożyczek i kredytów hipotecznych, został odrzucony W ich bankach i innych instytucjach finansowych oferujemy każdą formę kredytu osobom fizycznym i prawnym o niskim oprocentowaniu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z kredytu, skontaktuj się z nami, obiecujemy Oferują najlepszą obsługę kiedykolwiek. Tylko daj nam szansę. Czy potrzebujesz nagłych pożyczek bez zabezpieczenia i bez sprawdzania oszczędności banku. Jeśli potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki. Gdzie umieścił go przez inne firmy. Jestem godny zaufania i niezawodny kredyt pilny, dajemy pożyczkę z bardzo niskim odsetkiem. Świadczymy usługi 24 godziny na złe wyniki w banku i nie wiem, gdzie otrzymać pożyczkę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc. Przyjedziesz i pomożesz z problemami finansowymi wrócić do mnie z kwotą, którą musisz ........ zajęcie ....... adres. Czas trwania ..... i e-mail. E-mail: johnloanfirm2@gmail.com

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:54

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#8 Guest_evelynfred

Guest_evelynfred
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 02:19

Witam wszystkich! Jestem mrs evelynfred Z USA szybko chcę użyć tego medium, aby podzielić się zeznaniem na temat tego, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego kredytodawcy pożyczającego, który przekształcił moje życie z trawy w łaskę, od ubogiej do bogatej I udanego człowieka, który może pochwalić się zdrowym i zamożnym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania kredytu w internecie i oszustwa suma $ 7, 700.00 i stałem się tak zdesperowany w uzyskaniu kredytu od legit kredytodawcy pożyczkodawcy online, który nie dodaje się do mojego bólu, a następnie postanowiłem skontaktować się z Mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę online, omawialiśmy problem i do naszego wniosku powiedziała mi o człowieku nazywanym Petersonem Gerhardem, który jest dyrektorem finansowym pożyczki finansowej. Więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości (90 000,00 dolarów USD) z niską Oprocentowanie 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez problemu ze stresem i wszystkie przygotowania dotyczące przelewu pożyczki oraz w ciągu mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została wpłacona do mojego banku, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje Pożyczkę, aby szybko skontaktować się z nim za pośrednictwem (financeloancompany4@gmail.com), nie wie, że robię to, modlę się, aby Bóg pobłogosławił go za dobrą rzecz, którą zrobił w moim życiu.

#9 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:46

wszystko zleży od tego jakie kwoty kto potrzebuje. mnie przy otwarciu brakło jakies 10tys i faktycznie, pożyczka pozabankowahttps://wnet-pozyczka.pl/ okazała się być zbawienna. W trakcie funkcjonowania firmy powoli, bez problemu  sobie spłacałam

#10 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:38

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl Współpracując z nami nowe firmy (do 12 miesięcy) mogą skorzystać ze zniżek na wiele produktów w tym: NAJTAŃSZY ABONAMENT NA RYNKU! Najnowszy Huawei P10 LITE + Oferta bez limitu: rozmowy, SMS, MMS do wszystkich operatorów w kraju + Pakiet internetu: 1 GB (można uruchamiać pakiety 2-20 GB) Cena zestawu: 1249 zł brutto Płacisz raz, korzystasz 24 miesiące.

#11 Guest_marvis

Guest_marvis
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 23:51

Witam wszystkich, Nazywam się marvis Rooney. Mieszkam w USA na Florydzie i jestem szczęśliwy człowiek dzisiaj? Powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca pożyczający, który może zmienić moje Życie i sprawa mojej rodziny, skieruję każdą osobę, która szuka pożyczki dla nich. Jeśli jesteś w potrzebie pożyczki i jesteś w 100% pewny, aby zapłacić pożyczkę skontaktuj się z nimi, poinformuj agentów pożyczki, o których Marvis Rooney skierował Cię do nich. kontakt Via mail {Hello everyone, Nazywam się marvis Rooney. Mieszkam w USA na Florydzie i jestem szczęśliwy człowiek dzisiaj? Powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca pożyczający, który może zmienić moje Życie i sprawa mojej rodziny, skieruję każdą osobę, która szuka pożyczki dla nich. Jeśli jesteś w potrzebie pożyczki i jesteś w 100% pewny, aby zapłacić pożyczkę skontaktuj się z nimi, poinformuj agentów pożyczki, o których Marvis Rooney skierował Cię do nich. kontakt (via mail fundsservice0@gmail.com) w bogu ufamy,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych