Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję prawnika z Gdańska do sprawy spadkowej

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:28

Nie chcę tutaj rozpisywać się o co dokładnie chodzi ale poszukuję kogoś kto specjalizuje sie w bardzo skomplikowanych sprawach spadkowych. Niestety ale pewna osoba z rodziny chce bezpodstawnie podważyć testament .

Czy możecie mi polecić dobrego prawnika z Gdańska, który specjalizuje się w takich sprawach? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 02 luty 2015 - 09:09

Jest kilku dobrych adwokatów od tych spraw: mec. Włosiński, mec. Jaworowski, mec. Mindykowski. Zapytaj może u tego ostatniego - tutaj piszą też  na jego temat: http://miejsce.trojm...iasto-Gdańsk/p/

Podobno doświadczony i potrafi skutecznie załatwiać sprawy, ale trochę się ceni.

#3 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 23:28

W sprawach spadkowych specjalizuje się Gostkowski z Gdyni, mogę polecić z czystym sumieniem

#4 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 15:39

polecam mec. Kołodziejską, jego wspólniczkę. Mi prowadziła sprawę rozwodową , następnie spadkową, dość skomplikowaną. Kompleksowa i fachowa pomoc, tania nie jest, ale skuteczna i profesjonalna, dobry kontakt z całym zespołem kancelarii. polecam. Mam tylko komórkę do niej: 509-855-591

#5 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 19:12

Polecam adwokata z Gdyni Adama Krakowskiego. Korzystałam z jego porad podczas mojej sprawy i we wszytskich aspektach jego porady sprawdziły się. 

#6 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 18:58

Polecam Kancelarię Pana Cejrowskiego, namiary są na pewno w Internecie. Jest bardzo doświadczony i umie walczyc.

#7 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 19:57

Polecam Kancelarię w Gdańsk Wrzeszcz, adwokat Marta Kinal i adwokat Monika Robaczewska, www.kr-adwokaci.pl

#8 Guest_aa_33

Guest_aa_33
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 10:59

Korzystałem i również polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych