Skocz do zawartości

Koszt strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 201 odpowiedzi w tym temacie

#41 mmariusz

mmariusz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 20:18

Prostą stronę internetową można zrobić samodzielnie przy pomocy kreatora. Wystarczy do tego chwila czasu i umiejętność czytania ze zrozumieniem. Strony oparte o popularne CMS-y dostępne są od 250 zł. Sklep internetowy można uruchomić w abonamencie za parę złotych miesięcznie, co nie jest dobrym rozwiązaniem. Własny e-sklep można kupić od 500 zł. Tego typu rozwiązania niczym nie różnią się od tych za 1000-2000 zł. No może jedyna różnica to sposób sprzedania tego samego rozwiązania za kilka razy więcej z "pakietem korzyści" przez handlowca ;)

portal biznesowy dla firm- darmowe ogłoszenia, katalog firm, artykuły i wiele więcej.

#42 mati77

mati77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 17:17

Sprawdź tworzenie sklepów internetowych w studiosoftware, na sam początek poproś o przygotowanie oferty i wyceny projektu :)

#43 Guest_xdsd

Guest_xdsd
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 15:42

Od około roku współpracuję z marką zyrex.pl przy tworzeniu responsywnych stron internetowych. Zrobili mi do tej pory pięć projektów. Co mogę powiedzieć o partnerstwie? Przede wszystkim dbają o to, aby serwis był przyjazny dla wyszukiwarki Google i ułatwiają wyraźnie pozycjonowanie. Stronę mi odchodzili, bez straty jakości wyświetlanych grafik i materiałów podstawowych, co pozwala na szybsze ładowanie witryny i kluczowych aktualności dla klienta. Czar realizacji krótki, biorąc pod uwagę stabilność rozwiązania. Gorąco polecam.

#44 porozmawiajmy.o

porozmawiajmy.o

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:30

sama strona to nie wszystko, radzę poczytać stronadlaeksperta pl

#45 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 18:59

Ja ostatnimi czasy wykonywałem dwie strony internetowe na Polski i zagraniczny rynek. Skorzystałem z usług firmy z Londynu (kontakt po Polsku) : http://e1studio.com/services/ posiadają świetną ofertę i wykonują mega projekty graficzne !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#46 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2240 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:50

To zależy od typu serwisu. Sam sklep również wcale nie musi być specjalnie drogi, zerknijcie - https://www.shoper.pl/To nieco inne zasady, ale mimo wszystko można prowadzić w ten sposób sprzedaż i to stosunkowo niewielkim kosztem. Optymalne jeśli najpierw chcecie przetestować biznes.

#47 MonikaWlasnyBiznes

MonikaWlasnyBiznes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 13:44

Ja już od kilku lat współpracuję z agencją z Warszawy http://asadweb.pl/. Wykonali dla mnie już dwie strony.Współpraca przebiegała pomyślnie , więc od jakiegoś czasu prowadzą także nasz firmowy fanpage na FB oraz koordynują reklamę w Google .Jestem z nich zadowolona. Dobra jakość obsługi przy atrakcyjnych stawach. 

#48 Jakub80

Jakub80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 18:42

Witam.
Rozbieżności w cenach usług wykonania strony internetowej sa bardzo duże iw coraz częściej spotykam w internecie pytania ile powinna kosztować strona internetowa.
Dlatego na a podstawie naszego ośmioletniego doświadczenia na rynku stron internetowych, stworzyliśmy porównywarkę ofert wykonania strony. Pod adresem http://zailestrona.pl/ wystarczy określić jakiej strony Państwo potrzebują, a na stronie pojawi się sugestia co do ceny jej wykonania.

Prosty konfigurator, który w 5 krokach pozwala określić oczekiwania klienta co do nowej strony internetowej. Narzędzie ma pomóc osobom szukającym wykonawcy strony internetowej w określeniu budżetu i oczekiwań. Staraliśmy się aby strona była czytelna i jasna dla laików jeśli chodzi o wybierane funkcje i opcje. Jesteśmy również otwarci na sugestie.

#49 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 13:36

Witam 

tworzymy strony  sklepy internetowe moj e-mail :r.adamski@grupaaf.pl jesli ktos zainteresowany prosze pisac napewno sie dogadamy nie działamy według sztywnych ram

Pozdrawiam

#50 adam3056d

adam3056d

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 luty 2016 - 18:38

Zbieram sie od kilku dni i juz chcialem zakladac ta stronke z wix.com, ale trafilem na http://bajdo.pl/forum/wix-com-pod-lupei nie mam pojecia czy mozna w to wierzyc, bo wczesniej nie mialem z takim czyms stycznosci. Wiecie cos na ten temat, jestescie w stanie cos mi powiedziec? Mam nadzieje, ze sprawa szybko sie rozwiaze, bo potrzebuje tego na juz..  mellow.png 

#51 SK admin

SK admin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 17:34

Witam serdecznie

Stopień zaawansowania nie jest jedynym kryterium strony, ważną sprawą jest również grafika która w dużej rozdzielczości jest dosyć droga. Ważne by była legalna, no chyba  chcemy ryzykować pozew o naruszenie praw autorskich. Storna to też rzeczy których nie widzimy ale są widoczne dla robotów pozycjonujących. Zapraszam do http://www.skadmin.pl tanio solidnie i legalnie

Pozdrawiam

#52 Guest_andrzejadam

Guest_andrzejadam
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 14:31

Wszystko zależy od ilości produktów i to raczej jest już kwestia indywidualna, do ustalenia z kimś i chyba najrozsądniej byłoby to komuś zlecić. Szczególnie jeśli nie masz doświadczenia w tego typu sprawach. Są specjalne agencje, które zajmują się tworzeniem sklepów internetowych od zera

#53 Guest_Kris

Guest_Kris
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 09:15

Ja chciałem ogarniac sklep sam, ale nie sądziłem, że tyle jest zabawy z tym tworzeniem. Swój ogarniałem przez sklepnapiatke.pl. Mają w ofercie integrację z allegro, więc dla mnie idealna opcja. Jeśli chodzi o koszt to płaciłem 995zł i wszystko zrobili tak jak chciałem. 

#54 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 13:14

Samodzielne "ogarnięcie" stronki www nie jest proste.Mnie osobiście bardzo spodobała sie propozycja http://fairweb.pl . Można u nich zamówić profesjonalną stronkę internetową, bądź też zlecić audyt SEM/SEO już istniejącej. Dzięki temu zorientujemy się, na jakie formy promocji w sieci możemy postawić, a które okażą się zupełnie bezcelowe. Poza tym wspomniana przeze mnie firma oferuje współprace także w zakresie przygotowywania grafiki i ciekawych treści na stronę. Przy czym można u nich liczyć na miłą obsługę i przystępne ceny.

#55 Likka

Likka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 22:24

Sklepów internetowych w sieci jest wiele - żeby sprzedawać, Twój musi być bardzo dobry. Teraz nie mamy czasów, że ecommerce zaczyna się rozwija - sprzedaż w internecie dla wielu firm stanowi podstawę biznesu. Tworzenie sklepu internetowego to swego rodzaju inwestycja i jeśli w jakimś momencie mocno obetniesz koszt, tracąc na jakości, w przyszłości do sie może zemścić. Dlatego warto od samego początku postawić na wysoką jakość rozwiązań. Z moich doświadczeń wiem że tak minimum trzeba przeznaczyć 8-9 tys żeby można było się czym pochwalić w internecie. Jak coś to służę doradztwem w zakresie wyboru platformy sklepu internetowego.
Tworzymy sklepy internetowe: http://www.stroneo.p...nternetowe.html- nowoczesne rozwiązania dla biznesu!

#56 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:41

Zależy co się chce zrobić, ja osobiście polecam rozwiązania oparte o gotowe szablony. Szybko, łatwo i przyjemnie :) Jeśli ktoś nie zna na tym, to znalezienie odpowiedniej firmy nie jest trudne. Uważam, ze autorskie cms są raczej przeznacozne dla dużych firm.
Z powodzeniem można sobei poradzić z cms wordpress czy joomla. a sklep można zrobić na preście

#57 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 10:07

Wsparcie programistyczne dla każdego. Zaprogramujemy Twój biznes. Więc jeśli... • pragniesz uruchomić aplikację webową albo mobilną, • brakuje Ci panelu zarządzania treścią czy relacjami z Klientem, • masz wizję strony internetowej, ale brakuje Ci narzędzi do jej uruchomienia, • potrzebujesz bazy danych dla swojej firmy, • marzysz o sklepie online, • chciałbyś skonfigurować serwer lub postawić go od zera, • chodzą Ci po głowie różne pomysły, liczne pytania, masa wątpliwości. Opowiedz nam o wszystkim własnymi słowami. Ubierzemy Twoją opowieść w odpowiednie działania programistyczne. Zapraszamy do kontaktu contact@kings.codes

#58 karol445

karol445

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2016 - 12:12

Ceny stron wahają się zazwyczaj w zależności od ich złożoności. Ja sam korzystałem kiedyś z usług firmy Kamlegit i mogę polecić. Chociaż zastrzegam że nie wiem jak z innymi firmami bo korzystałem tylko z tej. Stronka była ładna oraz wypozycjonowana. 

http://www.kamlegit....-stron-www.html

#59 web51.pl

web51.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Napisano 08 maj 2016 - 17:40

Z kreatora stronę firmową to mija się zupełnie z celem. Strona powinna być prosta, responsywna oraz odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki. Koszty mogą być zupełnie różne, zależy to w głównej mierze od wymagań klienta oraz rozwiązania proponowanego przez wykonawcę. Warto też zwrócić uwagę na promocję strony, kampanie adwords, pozycjonowanie oraz social media. Bez tego Nasza strona będzie tylko kolejną stroną wiszącą w internecie bez ruchu.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Promocja w internecie.

#60 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2240 postów

Napisano 11 maj 2016 - 15:26

Hosting + domena w Hekko = 80 zł.

Skrypt darmowy, grafikę również można ogarnąć niemalże bez kosztów.

A jeśli chodzi o amatorką stronkę, coś takiego zdecydowanie wystarczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych