Skocz do zawartości

Koszt strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 213 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kreator3

Guest_Kreator3
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 13:08

zalezy co ma być na takiej stronie, jak ma być złożona, przejścia itd.

najlepiej jak skorzystasz z wyceny jakiejś firmy która się tym zajmuje. ja robiłem swoje strony internetowe w Solv. wyceny mają bezpłatne a strony zrobione jak dla mnie perfekcyjnie tak jak chciałem.

#22 Michał.Spec

Michał.Spec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 28 lipiec 2015 - 19:02

Koszt strony może wahać się od 1000 zł do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszytko zależy od tego, jak ma ona wyglądać oraz jakie spełniać funkcje.

afaktury.pl - Intuicyjny program do wystawiania FV online.

#23 Guest_Oliwia

Guest_Oliwia
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 09:02

Koszt strony może wahać się od 1000 zł do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszytko zależy od tego, jak ma ona wyglądać oraz jakie spełniać funkcje.

dokładnie. tak więc najlepiej jak zgłosisz się do jakiejś firmy po wycenę. dobrze wspomnial ktos u góry że solv.pl ma darmową. i też bardzo szybko i to Cie do niczego nie zobowiązuje. a wiadomo że kazda z firm też inaczej sobie wyceni.

#24 Guest_Dominik Jedrzejczak

Guest_Dominik Jedrzejczak
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 14:21

Koszty są dosyć małe. Lepiej skupić się na marketingu i reklamie

#25 jantar

jantar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 sierpień 2015 - 05:29

Na pewno nie można oszczędzać, sparzyłem się raz na firmie, która oferowała tanie i solidne usługi, a okazało się, że były tylko tanie. Do tego trzeba zwrócić uwagę na to, czy strona będzie responsywna, a więc dostosowana do urządzeń mobilnych.

#26 fotoruminski

fotoruminski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:45

Mając kilka dni czasu, warto zając się tym samemu.

Postawienie wordpressa na serwerze, potem zakup szablonu na themeforest (100-300zł), instalacja i modyfikacja treści.

Dzięki temu, mamy pełną kontrolę nad stroną, po wieki.

#27 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 20:22

Roznie np tutaj

stronabiznesowa.pl

niedawno pytalem, prosta strona html fakt ze responsywna 750 zl nett, a CMSy od 2 tysiecy, cos bardziej skomplikowanego 5-10 tysiecy a sklepy internetowe od 6 tysiecy w gore.

#28 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 20:36

Trochę trzeba zainwestować w taką stronę, ale na pewno warto - musi być fukcjonalna i estetyczna, to w dużej mierze decyduje o tym, czy potencjalny klient zostanie na niej dłużej, czy zrezygnuje z jej przeglądania.

#29 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 sierpień 2015 - 13:13

Koszt strony może być bardzo różny, od kilkuset złotych (strona wizytówka) do kilku tysięcy (sklep, czy rozbudowany serwis). Standardowa strona z CMSem i przystosowana do urządzeń mobilnych to koszt około 1500-2000 zł.

#30 kamillo270

kamillo270

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 10:00

Zamawiając stronkę warto zadbać, by była wstępnie zoptymalizowana dla wyszukiwarek internetowych. Ułatwi to pracy i problemów, gdy zachce się pozycjonowania.

www.studio-progresiv.pl - moja stronka ze zdjęciami ślubnymi.

#31 igorwicki

igorwicki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:01

Cena zależy od tego czy to ma być zwykła wizytówka czy czy strona z CMS-sem (system zarządzania treśćią) czy może coś bardziej zaawansowanego np.: sklep internetowy.... systemy sklepu internetowego są ogólnie dostępne, wersje darmowe itd.. natomiast profesjonalne dostoswanie grafiki do wizerunku firmy jest kosztowne

Igor Gorwicki http://igorwicki.com.pl

#32 ulasklep

ulasklep

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2015 - 11:09

Ja zakupiłam stronkę u  webdamtox.pl
 Stronka w pełni dostosowana do obecnych standardów czyli mamy obsługę urządzeń mobilnych i komputerów  dodatkowo mam stronkę opartą na wordpressie dlatego mogę edytować wszystkie treści. Kontakt bardzo dobry, i ludzie pomocni wytłumaczyli takiemu laikowi jak ja obsługę strony a to już na prawdę coś :P  no i cena OK za całość zapłaciłam 1000 zł

#33 mikast

mikast

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2015 - 20:46

Kiedyś ze wspólnikiem próbowaliśmy sami założyć taką stronę internetową, w sieci jest pełno kreatorów itp. Ale nie warto, strona jest niewidoczna w Google, wygląda amatorsko i tylko odstrasza klientów. Po dość szybkim czasie podjeliśmy współpracę ze studiem brandingowym Webkreatywni Dostaliśmy naprawdę porządne wsparcie marketingowe, świetny kontakt oraz profesjonalizm. Szczerze polecam.

#34 rutko

rutko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 14 październik 2015 - 12:13

Ja mam takie pytanie. Otóz planuję założyć sklep internetowy z ubraniami i domyślam się, że koszt zrobienia strony pod tym właśnie kątem jest nieco droższy niż strony tradycyjnej ale jak bardzo sie te koszt różnią? Sklep byłby przeznaczony dla kobiet i chciałabym aby wyglądał mniej więcej jak ten: http://pakuten.pl/13-odziez-damska Czy ktoś potrafi mi powiedzieć jaka będzie orientacyjna cena prowadzenia pod tym katem takiego sklepu.

#35 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 12:31

Zdecydowanie warto zgłosić się do firmy zajmującej się takimi rzeczami, nie warto żałować pieniędzy w takich kwestiach. Ja zleciłam stworzenie mojego sklepu do CleverAgency i jestem bardzo zadowolona ze współpracy oraz efektów. Bo oprócz samego sklepu oferują pomoc w wyborze oferty i kontakt z hurtowniami. Teraz korzystam jeszcze z usług marketingowych promujących mój sklep w całym Internecie.

#36 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 październik 2015 - 13:38

Koszty zależą od bardzo wielu czynników. Najlepiej albo udaj się do jakiejś agencji w Twojej okolicy lub znajdź w internecie i do 2-3 wyślij zapytania. Ale najważniejsze, musisz w miarę dokładnie sprecyzować co chcesz - oni jako specjaliści będą wiedzieli jak najlepiej dostosować ofertę pod Twoje oczekiwania. Jedną z ciekawych agencji wartą polecenia jest http://litenet.pl 

Przy okazji mogą Tobie zrobić reklamę ;-)

#37 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 18:26

ceny stron zaczynają się od kilkuset złotych. Najprostsza wizytówkę możemy kupić za 200zł (mówie tu o legalnie dzialajacych firmach wystawiających faktury VAT)

#38 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 14:13

Szukając informacji o budowaniu stron przeczytałem taki tekt, który idealnie oddaje ideę tworzenia strony: "Strona twojej firmy lub sklepu internetowego odzwierciedla Twój biznes i Ciebie - więc nie może wyglądać inaczej, jak świetnie". Zastanów się więc jak chcesz się pokazać światu. Zajrzyj na stronę: http://www.combar.pl/ i zobacz ich przykładowe strony. Prawda, że wyglądają świetnie? Na twoim miejscu poprosiłbym ich o wycenę.

#39 Vegata45

Vegata45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 23 listopad 2015 - 10:08

Generalnie radziłbym w tym celu skorzystać z oferty specjalistów, którzy doskonale znają się na tej sztuce, lepiej jest dopłacić kilkaset złotych, czy nawet kilka tysięcy, pomoże nam to zabłysnąć i zaprezentować brand w odpowiedni sposób, pamiętajmy bowiem, że to jak nas widzą...tak nas piszą. Identyfikacja wizualna jest ważna - poczytacie o tym na blogu agencji, podsyłam link: http://auchstudio.pl.

Cześć i czołem. Kluski z rosołem. Polecam Wam stronkę przyjeciela: http://www.trzypowody.pl

#40 nati217

nati217

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 11:26

Tak jak pisał Domonik lepiej skupić się na porządnej reklamie niż inwestować duże pieniądze w stronę internetową. Owszem ta jest potrzebna, również profil na FB się przyda ale najwięcej funduszy będziemy musieli przeznaczyć na promocję strony a w szczególności jej pozycjonowanie, aby był widoczna w gąszczu stron w internecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych