Skocz do zawartości

Koszt strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 203 odpowiedzi w tym temacie

#201 Jarosław53

Jarosław53

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2019 - 18:12

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić rzetelną firmę https://www.massivelab.pl. Wykonali dla mnie już kilka projektów z których jestem bardzo zadowolony ( każdorazowy projekt został wykonany w umówionym terminie - co dla mnie jest szczególnie ważne ). Ceny mogły by być trochę niższe, ale uważam, że za jakość trzeba płacić.

#202 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 05:51

Przede wszystkim poszukaj do współpracy rzetelnej firmy, która zna się więcej o audycie ux i samej funkcjonalności, co w przypadku sklepu internetowego może być kluczowe. Najlepiej aby już przy tworzeniu strony wziąć pod uwagę inne aspekty SEO. Może to mocno wpłynąć na ilość klientów, tym bardziej, że sklep dopiero sie będzie rozwijać.

#203 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 11:27

Każda firma ma swój indywidualny cennik. Prosta strona - o indywidualnej grafice zwykle powinna zaczynać się od tysiąca zł. Im więcej indywidualnych modułów tym droższa. Interesującą alternatywą są strony w abonamencie - bardzo często stosowane rozwiazanie w sklepach internetowych. Takim skryptem jest na przykład Shoper

Na stronie mają ciekawy blog jak prowadzić sklepy.... 
Klient płaci miesięczną stawkę (tak jak za telefon) tylko nie musi podpisać żadnych umów lojalnościowych. W Shoperze jest poza tym 14 dni na testowanie sobie ich za darmo. Tak wiec samodzielnie mozecie podjąc decyzję czy Wam to pasuje czy nie. 

#204 rei

rei

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 19:14

No i oczywiście będziecie potrzebować kogoś do tworzenia atrakcyjnych treści na waszą stroną. Na szczęście copywriter bydgoszcz nie jest drogi i tworzy on  naprawdę świetne teksty (artykuły, opisy produktów, treści seo).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych