Skocz do zawartości

Koszt strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 199 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 10:11

Dobrą firmą jest e-hermer.pl zakładają sklepy, tworzą strony www, pozycjonują. Posiadają swoich grafików i ludzi od media socjal. Jak dzwonisz do nich to zawsze miłe osoby cię witają. Nie posiadają żadnych kruczków w umowach, wszystko jest powiedziane na wstępie. A co najważniejsze dla każdego młodego przedsiębiorcy co zaczyna swoją przygodę ze sklepem internetowym i nie tylko to to że zawsze trzymają się ustalonych terminów.

#182 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 691 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 09:59

Internet oferuje mnogość narzędzi i rozwiązań, ułatwiających pozyskanie nowych klientów. Dobrze jest wybierać rozwiązania nienachalne i dyskretne, zachęcające do pozostania z nami na dłużej. Udany marketing internetowy ma niewiele wspólnego z krzykliwym banerem wirującym przed oczami po uruchomieniu wyszukiwarki internetowej.

Jeśli chcecie aby strona wyglądała profesjonalnie, warto jest to oddać w ręce profesjonalnej firmy, która  stworzy stronę,która może zainteresować potencjalnego klienta

http://aliso.pl/strony-internetowe/

Ze swojej strony polecam ich. Duże doświadczenie oraz wiedza. 

#183 mirony

mirony

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 09:44

Osobiście polecam firmę Hokito Strony Internetowe https://hokito.pl/ - wykonali dla mnie stronę www oraz sklep internetowy. Przyznam szczerze, że nie miałam jakiejś konkretnej wizji wyglądu tych stron, ale sami zaproponowali mi coś graficznie. Na początku nie byłam przekonana do ich projektu, ale wysłali mi drugi zupełnie inny i on był już super! Ostatecznie koszt wykonania tych stron internetowych był całkiem spory, bo na oba projekty zdecydowałam się od razu. Sklep internetowy wyniósł mnie 7000zł, a strona 2000zł. Z obu jestem zadowolona, na sklepie nie mam żadnych awarii. Strona internetowa wygląda profesjonalnie  :)

#184 Guest_evangelina

Guest_evangelina
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 16:03

Do tworzenia sklepu internetowego najlepiej znaleźć jakąś dobrą i przyzwoitą agencję. Z mojego doświadczenie bardzo polecam agencję interaktywną Proformat z Wrocławia. Sklep jak i zarówno strona wyglądają profesjonalnie. Poza tym miałam bardzo dobry kontakt z opiekunem projektu. 

#185 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 14 luty 2019 - 11:06

Mam sklep internetowy z meblami wykonany przez intle.pl i mocno wyróżnia się na konkurencyjnym tle. Wszystkie moje atuty zostały dobrze zaprezentowane. Zleciłem również kilka tekstów branżowych, artykułów sponsorowanych i czekam na wyniki. Już pierwsze pozytywne się pojawiają i prawdopodobnie będzie długoterminowa współpraca.

#186 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 28 luty 2019 - 08:54

Koszta są bardzo rożne.  Jest to koszt od zera do nawet kilkuset tysięcy zlotych. Wszystko tak naprawdę zależy od tego jaka jest to strona, ile ma zakładek. Czy jest to skomplikowana strona.Czy korzysta się z gotowych szablonów czy strona jest od początku autorska.....

Jesli zalezy nam na prostym oraz w miare niedrogim rozwiązaniu, polecam zainteresować się wizytówka internetową:

http://monitorfx.pl/...ka-internetowa/

Na stronie jest opisane czym taka wizytówka jest Zawiera:

nagłówek – ma postać banera, który umieszczany jest w górnej lub bocznej części strony internetowej, zawiera nazwę firmy, jej logo, hasło reklamowe
menu – może mieć postać pionową lub poziomą, zawiera wykaz elementów dostępnych na danej stronie internetowej
podstrony – standardowe podstrony na stronach internetowych typu wizytówka to strona o mnie lub o firmie, strona z ofertą, a także strona z informacjami kontaktowymi
formularz kontaktowy – umieszczany na stronie z kontaktem, pozwala na łatwe skontaktowanie się z właścicielem strony internetowej

#187 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 15:11

Mi stronkę www zakładała firma Interaktywnie od A do Z.. Koszt. Wszystko zależy co chcesz tam mieć, czy duża rozbudowana strona czy mniejsza, oni mają na swojej stronie cennik https://greenview.or...y-internetowe/

#188 mateuszr

mateuszr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:08

Jak niejeden z użytkowników tego forum napisł, najlepiej skontaktować się z handlowcem danej firmy ;)  Oni głównie się zajmują takimi rzeczami i będzie w stanie Ci powiedzieć jaki nakład finansowy będzie potrzebny do stworzenia takiego sklepu internetowego B)  Osobiście obecnie współpracuję z https://jcmarketing.pl i jestem bardzo zadowolony z samego kontaktu z handlowcem czy webdeveloperem :o  Moim zdaniem dobry kontakt to podstawowa rzecz, dzięki której jesteśmy w stanie osiągnąć sukces  :)

Brodaty szaleniec kochający analizę danych internetowych :ph34r:

#189 abi ubu

abi ubu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 07 maj 2019 - 09:02

Jeżeli wystarczy nam statyczna strona-wizytówka, to sprawa jest prosta. Ważniejszy będzie nawet dobry grafik czy copywriter, niż programista, bo ten ostatni nie będzie miał za wiele do roboty. Jeżeli jednak strona ta ma być nieco bardziej zaawansowana czy posiadać niestandardowe funkcje, wówczas powinniśmy nająć specjalną firmę, która przygotuje rozwiązanie dedykowane naszym potrzebom. Pojawia się tutaj kwestia, kiedy stosować time and material, czyli rozliczenie za dzieło. 

#190 MagdaStr

MagdaStr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2019 - 11:41

Koszt strony internetowej może oscylować od 2000 nawet do 15.000zł i wyżej. Tańsze strony internetowe w większości wykonane są na szablonach Wordpress. Nie ma co oczekiwać cudów z uwagi, że dalej to szablony. Ja swoją stronę zleciłem Agencji Interaktywnej Manley, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Strona mało nie kosztowała ale jest efekt. 

#191 taqie

taqie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 09:27

Ogólnie koszty zrobienia strony internetowej są na pewno nie małe, ale też trzeba pamiętać o profilach społecznościowych oraz pozycją w wyszukiwarce(np google), bo co z tego, że mamy bardzo dobrą stronę internetową, która nikt nie odwiedza ;)

#192 Marcin6475

Marcin6475

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 14:35

Zwykle koszt prostej strony to koszt kilkuset PLN w górę. Zapytaj tutaj: https://techlab24.eu/

Ale w dzisiejszych czasach bym proponował postawić serwer u siebie, na własnym internecie. Będziesz miał pewność, że nikt maili czytać nie będzie. Wystarczy dowolny internet ze stałym IP i mały komputerek jednopłytkowy albo stary niepotrzebny laptop. Ja mam swoje strony i e-mail na LTE.

Natomiast nie jest mądre zlecanie indywidualnego szablonu strony gdyż po pierwsze jest to najdroższe, po drugie zostaniecie niewolnikami tych co robili stronę, bo nie dostaniecie ani kodu źródłowego ani darmowych aktualizacji.

Robiąc stronę na gotowym szablonie mamy pewność, że aktualizacje same się ściągają i zawsze możemy szybko zmienić webmastera czy hosting. Po pewnym czasie strony zaczynają się niewłaściwie wyświetlać, bo przeglądarki coś zmieniają w sobie i konieczne są aktualizacje strony. Sam szablon to maksymalnie kilka stówek plus adaptacja od kilku stówek w górę, zależy od złożoności. Zwykle końcowy wynik jest lepszy niż kupiony szablon ale nie musimy się prosić o aktualizacje indywidualnego projektu i wszystko jest nasze. Pogniewamy się na wykonawcę strony i szybko można się od niego wyzwolić.

#193 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 22:02

Wydaje mi się, że koszta w większości przypadków zależą od tego jaką firme wybierzesz. Ja na przykład jesli chodzi o projektowanie i tworzenie strony https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-www/ wybrałem ta firme. Moim zdaniem znają się na tym świetnie i mozna im w 100% zaufać. Polecam Ci sprawdzić ich portfolio ponieważ na prawdę jest ciekawe

#194 Marcelino

Marcelino

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 22:21

Jeśli chcecie dobrej formy z doświadczeniem polecam mizzo.pl, same opinie w Google mówią za siebie. Robią strony www, sklepy, pozycjonują. Są w TOP 3 wiec to coś znaczy, zawsze można się spotkać z projektantem czy grafikiem od mizzo.

Uważajcie na pośrednictwo, takich firm jest od zarazy.

#195 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 648 postów

Napisano 27 lipiec 2019 - 21:34

Strona internetowa to dla każdego biznesu podstawa. Warto pomyśleć o tym jeszcze przed założeniem biznesu. Sam wybór projektu jest już niezwykle ważny. Dlatego jeżeli chcesz dobrze przejść przez ten okres, to do budowy swojej strony wybierz https://www.itcent.pl/

#196 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 16:35

Przy tworzeniu firmowej strony internetowej warto pamiętać o jej optymalizacji, im więcej w nią zainwestujemy, tym lepsze wyniki dla firmy, zwłaszcza działającej w obszarze e-commerce.

#197 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:07

Jeżeli chcemy zlecić wykonanie strony internetowej agencji, na pewno musimy liczyć się ze sporymi kosztami. Na szczęście mamy dzisiaj możliwość skorzystania z WordPressa, dzięki któremu uda nam się samodzielnie wykonać interesującą pod względem zarówno grafiki, jaki treści witrynę. Oczywiście przy tym dobrym pomysłem będzie kierowanie się wskazówkami, jakie znajdziemy na https://stworzycstrone.pl/ . Poradnik ten zawiera film wideo i krok po kroku bardzo dosadnie tłumaczy, jak przygotować stronkę www. Zamieszczone w nim informacje niewątpliwie będą bardzo pomocne. 

#198 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:29

To zależy :) Mi stronę tworzyła firma GreenView, odezwij się do nich, otrzymasz darmową wycenę i będziesz wiedział mniej więcej jaki koszt. 

#199 kamil12321

kamil12321

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:22

Mi wykonali stronę www.iconmedia.pl za fajne pieniądze, napisz do nich zapytaj o wycene - bezpłatną 

#200 tobiasz44

tobiasz44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:23

Za profesjonalnie wykonaną stronę internetową będziesz musiał zapłacić jakieś 2500 zł  lub coś w tych okolicach. W internecie jest wiele firm które się tym zajmują ale nie warto brać pod uwagę tanich ofert bo się na nich tylko rozczarujesz. Ja do stworzenia własnej strony formowej wynająłem agencję interatywną z Olsztyna  https://www.artimo.net.pl/ która zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem i powiem szczerze że ich usługi warte są tych pieniędzy.   

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych