Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stomatolog we Wrocławiu?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Integra93

Integra93

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 22:34

Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego stomatologa z Wrocławia?

Bystrość nie opuszcza ludzi inteligentnych, zwłaszcza gdy nie mają racji

#2 Noriaki98

Noriaki98

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 22:35

Ja korzystałem niedawno z http://nowaksienkiewicz.pl :) Super usługi mają ;)

Myśleć ze sceptycyzmem, działać z optymizmem

#3 Manfred800

Manfred800

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 luty 2015 - 11:36

Ja nie cierpię takich wizyt...

Bywają dwa rodzaje ministrów finansów:jedni odchodzą w hańbie, a drudzy-we właściwym czasie

#4 Monika_klasyczna

Monika_klasyczna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 16 luty 2015 - 11:40

A czy moglibyście polecić dobrego stomatologa, który przyjmuje we Wrocławiu, na Gaju? Najlepiej w okolicach centrum. 

#5 Bautec10

Bautec10

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2015 - 22:51

Dzięki za wszystkie info :)

Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 09 październik 2015 - 08:30

Wejdź sobie na stronę stowarzyszenia dentystów ImplantMastersPoland, tam są najlepsi specjaliści w tym kraju. I widziałam, że był stomatolog z Wrocławia, więc znajdziesz tam wszelkie dane, żeby się umówić.

Always look on the bright side of life!

#7 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 14:14

Leszek Bury, EasyDent, Oława. Warto zrobić sobie wycieczkę! Dość, że profesjonalnie, to jeszcze miło i sympatycznie.

#8 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 16:32

jechać na wycieczkę tak ale do dentysty to musi byc wyjatkowy.

#9 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 11:48

A ja muszę "jechać na wycieczkę" do dentysty do Warszawy :/ Tak się składa, że czeka mnie 3 miesięczna delegacja, a nie chcę przerwać rozpoczętego leczenia. Wielu znajomych poleca mi ten gabinet. Czy naprawdę jest taki dobry, jak go opisują? 

#10 Tamara90

Tamara90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2017 - 11:01

Wybór dobrego dentysty to z całą pewnością nie jest łatwe zadanie. Wszystko przez to, że w ostatnim czasie dość znacząco namnożyło się tego rodzaju placówek i jest problem z wybraniem najwyższej jakości. Ale z drugiej strony nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D W końcu konkurencja rośnie, więc poziom automatycznie również rośnie.

Ja ostatnio natknęłam się na terenie śląska na całkiem niezły gabinet stomatologiczny. Położony jest w Łaziskach Górnych przy ulicy Okrężnej http://smok-dent.pl/ Mają duże doświadczenie, świetne kwalifikacje i przede wszystkim potrafią świetnie podejść do dzieci. Dla mnie w sumie nawet ten ostatni element jest najważniejszy, bo moje dziecko, delikatnie mówiąc, niechętnie daje się zaciągnąć do dentysty. Ale tam gdzie podlinkowałam jest z tym dużo łatwiej.

Znacie może jeszcze jakieś sprawdzone gabinety dentystyczne na terenie śląska? Będę brdzo wdzięczna za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym, ponieważ warto znać więcej sprawdzonych miejsc w razie potrzeby :)

Oderwane od rzeczywistości tezy, pusta terminologia, uzurpowane ideały, sztywne systemy. Właśnie takich rzeczy się naprawdę boję.

#11 miodnik

miodnik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 10:45

Hmm... A czy ortodonta Dentestetica z Krakowa jest Waszym zdaniem wart uwagi? Ja właśnie poszukuję kogoś naprawdę dobrego i sprawdzonego. Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym :)

Nie uważasz, że wspaniale byłoby rzucić wszystko i pojechać gdzieś, gdzie nikogo nie znamy? Czasami mam straszną ochotę to zrobić.

#12 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 13:42

Ja się boję każdego dentysty.

#13 Hektorka

Hektorka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 grudzień 2017 - 12:13

Ja chodzę do sprawdzonego stomatologa w Lublinie, jest nim centrum medyczne Aldent. Gabinet ten poleciła mi koleżanka. Poszłam i rzeczywiście przeprowadzili zabieg leczenia bez bólu. Teraz już chodzę tam regularnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych