Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki parapet wybrać, aby służył nam przez wiele lat?

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 03 październik 2019 - 06:14

Polecam zdecydowanie granit. Ktory podobnie sprawdza się również w kuchniach. Efekt jest o wiele lepszy niż w przypadku parapetów czy blatów z plastiku czy z drewna:

blat-granitowy-Krak%C3%B3w.jpg

Poczytajcie sobie na stronie:

https://domynowoczes...-z-granitu.html

W płaszczyźnie blatu możemy wycinać dowolne otwory pod zlewozmywaki, a także w jego płaszczyźnie wykonać ociekacz – czy to w formie ryflowania lub minimalnego obniżenia ze spadkiem w kierunku zlewu. Zatem, jeśli zdecydujemy się na blat kamienny, wybierzmy ten z granitu.

#22 Guest_leonn

Guest_leonn
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 00:55

Co do parapetów to my jesteśmy zadowoleni z parapetów z MDFu. To fajny, niedrogi materiał a można z niego formować dowolnego kształtu parapet. Dla nas takie parapety wykonała firma www.toram.pl  U nas jest wersja z naturalnym fornirem dębowym, bo świetnie to wygląda a cenowo było bardzo ok.

#23 Guest_Lotin

Guest_Lotin
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 08:32

Moim zdaniem klinkierowy :-) Ja taki właśnie mam i mogę polecić, jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy, to polecam King Klinker.

#24 Guest_Lotin

Guest_Lotin
  • Goście

Moim zdaniem klinkierowy :-) Ja taki właśnie mam i mogę polecić, jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy, to polecam King Klinker.

#25 Guest_Lotin

Guest_Lotin
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych