Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Prezent dla dziadka

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 08:52

22. stycznia obchodzimy dzień dziadka. Czy wiecie już jaki kupicie prezent dla dziadka? Coś praktycznego? Ciepłego? a może nietuzinkowego? Zobaczcie nasze propozycje prezentów dla dziadka.

Powrót do artykułu: Prezent dla dziadka

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 08:52

Dzbanek na mleko - WYMIATA :)

#3 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 16:42

Mój dziadek dostał odemnie związku z tym że lubi turystyke rowerową fajny plecak :)

#4 Guest_Fanatyk Wędkarstwa

Guest_Fanatyk Wędkarstwa
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 16:56

Jak dziadzio lubi łowić ryby to może coś dla wędkarza? :D prezentsimple.pl/prezent-dla-wedkarza,k-9765.html

#5 rafon

rafon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 11:46

Zastanów się co lubi robić i kup mu coś związanego z tą pasją. Mój dziadek lubi wędkarstwo, dlatego na urodziny kupiłem mu plecak na ryby i był bardzo szczęśliwy z tego prezentu. 

#6 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 30 kwiecień 2020 - 09:05

Dokładnie, prezent trzeba dopasować do tego co dziadek lubi, czym się interesuje. Mój spędza 90% czasu w domu, nie kupiłabym mu plecaka bo wiem że trafiłby na dno szafy. Ale prezenty z https://duka.com/pl/...nty-dla-dziadka na pewno by mu się spodobały. Na cokolwiek bym się nie zdecydowała. Dla smakosza piwa, kawy czy nalewek coś się bez problemu w tym sklepie znajdzie. Dziadek będzie zadowolony na pewno. 

#7 markopolo

markopolo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaCaelum Świebodzin

Napisano 21 listopad 2020 - 07:51

Jeśli dziadek jest fanem wędkarstwa to zawsze warto jakiś gadżet mu kupić na kolejną wyprawę na ryby. :) W sklepie https://ekspert-sklep.pl/ mają wiele fajnych artykułów wędkarskich, może i kamizelkę warto mu kupić? ;)

#8 benabozena

benabozena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 10 grudzień 2020 - 16:01

Ja dla mojego dziadka kupiłam grę "Jak to wtedy było?" Dostał co prawda bez okazji, przy okazji wizyty po długim nieodwiedzaniu się, ale był to strzał w dziesiątkę. Nie znam dziadka, który nie lubi wypominać i opowiadać wnukom o czasach młodości! A ile było opowieści o klasycznym "ogórku" czy o gumie Turbo? ;-) świetna zabawa dla całej rodziny!

#9 monroe96

monroe96

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 10 grudzień 2020 - 19:56

22. stycznia obchodzimy dzień dziadka. Czy wiecie już jaki kupicie prezent dla dziadka? Coś praktycznego? Ciepłego? a może nietuzinkowego? Zobaczcie nasze propozycje prezentów dla dziadka.

Powrót do artykułu: Prezent dla dziadka

Mój dziadek powtarza, że zawsze liczy się prezent z dobroci serca. I ja się ciesze, że on tak uważam bo ja staram się zawsze. Niezależnie od tego, z jakiej okazji prezent kupuje, zawsze jest coś dobrego. Dziś Masajka ma fajne ceny na masaże i myślę nad wykupem kilku. 

#10 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 14 grudzień 2020 - 12:17

Jeśli szukasz fajnego i nie drogiego prezentu, to na pewno uda Ci się go kupić w sklepie https://edibazzar.pl/jest w nim duży wybór ekstra rzeczy dla każdego.

#11 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 01 czerwiec 2021 - 09:07

Może luksusowy zestaw do golenia?

fit211167i0ad9c8d95a7f56650f3f797e6caf46

Ewentualnie szachy jeśli lubi grać?

fit215673i0ad9c8daac5a50d96e8fac2069bf30

Takie gadzęty mozecie znaleźć w tym sklepie:

https://www.luxurypr...-mezczyzny.html

Nie jestem przy tym pewien czy dobra jest propozycja wyjazd. Obecnie trwa pandemia tak wiec osoby starsze niekoniecznie mogą chcieć gdzieś jechać. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych