Skocz do zawartości

Zdjęcie

Księgowość internetowa

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 aromatyczny

aromatyczny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 16:28

Czy ktoś może mi polecić dobrą i niedrogą księgowość internetową? Warto korzystać z programów, które są dostępne za darmo?

#2 tynarus21

tynarus21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 17:29

Moim zdaniem księgowość online to najlepsze z możliwych rozwiązań :D

Hey Mr Postman, is there a letter in a bag for me?

#3 Mya

Mya

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 luty 2015 - 13:57

A mnie się wydaje, ze to nie ma dużego sensu. Ksiegowość teraz w biurach nie jest mega droga, a dobra ksiegowa podpowie, poradzi, przypomni i jak dla mnie to ogromny plus. 

#4 franek75

franek75

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 luty 2015 - 15:20

Uważam tak jak Mya, osobiście korzystam z tradycyjnego biura rachunkowego, ale z tego co ostatnio rozmawiałem to zaczęli od tego roku wykonywać usługe księgowości zdalnej. Można ich wygooglować twojeksiegi.pl mają promocję że jak się opłaci 2 miesiące to następny jest za darmo czy coś takiego tongue.png

#5 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 03 luty 2015 - 21:23

Nie wiem czy to wątek reklamowy czy nie. Moim zdaniem po uwolnieniu zawodu i szerokiego dostępu to online nie wiem czy bym poleciła. Biur jest dziesiątki. 90% przedsiębiorców ma standardowe "problemy" więc nie jest to tez tajemna wiedza. Spokojnie większość biur to ogarnie. Online? Kserować faktury? Pisać maile? Nie do koca jestem przekonana.

#6 Redicus

Redicus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 luty 2015 - 21:53

Wszystko ma swoje zalety i wady. Są działalności  gdzie online będzie naprawdę dobrym rozwiązaniem  ( proste działalności , być może i duża ilość dokumentów ale bez zbytniej dozy problemów  jakimi może nas uraczyć US itp.)  Ale tam gdzie wchodzą w grę nietypowe zagwozdki , niejednoznaczne interpretacje  ( oświata, nieruchomości, fundacje itp. ) nic nie zastąpi biura rachunkowego z realną księgowością - nie koniecznie nawet w tym samym mieście  ale nie unikającym spotkań i przede wszystkim rozmów.

#7 Guest_Wajsor

Guest_Wajsor
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 17:26

Ja lubię mieć sam nad wszystkim kontrolę, więc dla mnie księgowośc internetowa jest najlepszym rozwiązaniem. Korzystam z systemu wfirma i doskonale sobie ze wszystkim radzę. Żadna ksiegowa nie musi mi nic podpowiadać.

#8 Avi-Tax

Avi-Tax

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWarszawa (Ursus), Tomcia Palucha 37 lok. U8

Napisano 23 luty 2015 - 13:34

A mnie się wydaje, ze to nie ma dużego sensu. Ksiegowość teraz w biurach nie jest mega droga, a dobra ksiegowa podpowie, poradzi, przypomni i jak dla mnie to ogromny plus. 

Zgadzam się w całej rozciągłości wink.png , a poza tym przesłać skan dokumentów to można do każdej księgowej. 

Biuro rachunkowe Warszawa: Ursus, Skorosze, Włochy ul. Tomcia Palucha 37 lok. U8. www.rachunkowe-biuro.info.pl

#9 Guest_Weronika Talfon

Guest_Weronika Talfon
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 11:16

Według mnie księgowość internetowa nie jest taka zła, sama korzystam z usług pewnej firmy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma nazywa się biuro rachunkowe in-nova.

#10 malimali

malimali

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:11

Jeżeli masz pojęcie o księgowości i wiesz jak ją prowadzisz, to program nie będzie mieć dla Ciebie aż takiego znaczenia.

#11 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 17:09

Ja korzystam z www.spolkagit.pl dwa razy zmieniałem biuro i tu obsługa jest jak w szwajcarskim zegarku a ceny jak w biedronce. wszystkie faktury wysyłam mailowo i co jakiś czas poczta, polecam sprawdzić usługi na stronie nie wiem czy ktoś ich przebije 

#12 Guest_Karam

Guest_Karam
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 16:38

To jest ogólnie trudne pytanie bo to zalezy od indywidualnego podejścia, wielkości firmy, wiedzy waszej bądź księgowego jaki u Was będzie pracować (on moze na wybranym przez was programie pracowac na nim w sumie..). Takze trzeba sie zastanowic, posprawdzac rozne programy i wtedy podjac jakas decyzje. Ja np. mam srednia firme, wiec spokojnie radze sobie z ogarnianiem ksiegowosci samemu bo jeden klik i mam zaksiegowane - dla nie to super sprawa. No ale jakby jakis laik z dużą firmą chcial w to wkroczyc to nie wiem ... to zalezy czy ktos mu na starcie pomoze, czy sam pocwiczy itd. JA OSOBISCIE preferuje samodzielna ksiegowosc, jest multum fajnych programow. Mi wystarczyl systim.pl i moge z reka na serduchu polecic zainteresowanym

#13 Guest_nawrocka

Guest_nawrocka
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 10:51

Nie wiem czy już mentalnie jestem na to za stara, ale nie umiem sobie wyobrazić księgowości online. Już i tak czuję się nowoczesna bo nie mam własnej księgowej tylko korzystam z biura u pana Maćka Godlewskiego. Nie wiem czy cokolwiek przekona mnie do zmiany. Zwłaszcza, że robiąc coś samemu bez znajomości księgowości można bardzo łatwo się machnąć.

#14 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 06:37

Jeżeli chodzi o księgowość internetową to tutaj warto zwrócić uwagę na https://wfirma.pl/?r...464bfaf548b40a7posiada wszystkie przydatne funkcje, zawsze można liczyć na wsparcie ekspertów, także ten system jest dużo efektywniejsze niż klasyczne rozwiązania w księgowości. Mozna go także na początku przetestować za darmo i sprawdzić jak w naszym przypadku się spisze :)

#15 Nichols1

Nichols1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 październik 2017 - 13:21

Ja nie mam zbyt dużej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też dobrze by było popytać kogoś innego.

Praca powinna być aktem miłości. A nie czymś w rodzaju małżeństwa z rozsądku.

#16 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 18 październik 2017 - 15:59

Czy ktoś może mi polecić dobrą i niedrogą księgowość internetową? Warto korzystać z programów, które są dostępne za darmo?

Pewnie że warto, chociażby po to, żeby się zapoznać z ich funkcjonalnością. Dużo firm (np RESET2) udostępnia wersje trial swoich programów, po to żeby klienci mogli sobie wyrobić zdanie przed zakupem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych