Skocz do zawartości

Ile kosztuje wynajęcie detektywa?

detektyw koszty cena wynajem

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jolka

Guest_Jolka
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 09:45

ile kosztuje wynajęcie detektywa - czy może ktoś wie. Musze wyjaśnić kilka spraw rodzinnych, zastanawiam się jakie to koszty?

#2 Guest_Frela

Guest_Frela
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 21:06

Jeżeli interesują Cię koszty, to na stronie grupy detektywistycznej trójmiasto jest cennik (to chyba nie jest zbyt powszechna praktyka?) w każdym razie, z tego co widze wiele nie biorą smile.png 

#3 Guest_Prede

Guest_Prede
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:17

Ceny są różne, ale nie am co brać najtańszych. Serio, detektyw kosztuje, ile - zalezy od miasta.  I zlecenia oczywiście. We Wrocławiu moge polecić Pania Skrzypek, która nam pomagała, nie jest detektywem najtańszym, ale za jakosć się płąci, po prostu 

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2016 - 11:37

Możesz zajrzeć tutaj - detektyw pszczyna, jeśli szukasz dobrego detektywa z śląska. Myślę, że najlepiej indywidualnie zapytać o koszty konkretnych usług. Myślę, że najważniejsze jest to, aby wybrać solidnych fachowców.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 15:22

Zależy od sprawy. Nie ma przecież tak, że każda kosztuje dokładnie tyle samo. Zresztą trzymajcie namiary - http://www.sdao.plPomoc takiego fachowca musi kosztować, tym bardziej jeśli chcecie kogoś z doświadczeniem i umiejętnościami.

#6 Guest_Meseh

Guest_Meseh
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 13:02

Prede, zgadzam sie. O tej pani detektyw też słyszałem wiele dobrego, akurat od znajomego prowadzącego dość dużą firmę. I fakt jest taki, że nie am co iść po najtańszych. To tak jak najtańsze buty, spodnie czy makaron - nie spodziewajmy się wysokiej jakosci, nawet średniej. Jeżeli ktoś wie, że jest naprawdę dobry, to będzie się po prostu cenił. 

#7 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 09:30

Nie można tego tak łatwo na 100% napisać ile kosztuje wynajęcie takiego specjalisty. Wszystko zalezy od zlecenia oraz od trudności w jego wykonaniu. Zwykle przy mniejszych zleceniach stosuje się stawkę godzinową. Przy wiekszych rozlicza się na ryczałcie. Poza tym inaczej wycenia się sytuacje prywatne. Inaczej sprawy finansowe, gospodarcze. Sugeruję nie oszczędzać i zdecydować się na solidne biuro detektywistyczne. Zapłacicie więcej, ale przynajmniej bedziecie mieli pewnosć,że cała sprawa zostanie wykonana dobrze i otrzymacie solidne dowody z podstawą prawną do ich wykorzystania. Ze swojej strony polecam tą agencję : http://pandetektyw.pl/. Jakiś czas temu korzystała z jej usług firma w jakiej obecnie pracuję. 

#8 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 18:00

To wszystko zależy od sprawy, prywatny detektyw wycenia swoje usługi indywidualnie, chyba nie ma cennika , który by uniwersalnie pasował. Ja Ci mogę polecić świetną agencję detektywistyczną - http://www.nemezis24.pl/, zobacz sobie koniecznie ich ofertę :)

#9 Guest_verts

Guest_verts
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 09:42

Jeśli zatrudnia się kogoś na naprawdę ważne stanowisko w firmie to dobrze jest sobie taką osobę wcześniej sprawdzić. Mi pomaga od długiego już czasu Tomasz Anioł i jego biuro (telefon masz na aniolkrupski.pl) zawsze dokładny i przygotowany jeszcze nie musiałem narzekać.

#10 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 23:22

Ja korzystałem z usług w kwestii rozwodowej https://detektyw.com...zeniem-o-winie/ale wiem z wielu źródeł, że to sprawdzona i dobra agencja. Koszty zależne są od wielu czynników, dlatego najlepiej pytać bezpośrednio w agencji

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 21:15

Detektyw Trelka, polecam gościa! kozak! www.detektytrelka.pl Tak jak obiecałem będę Pana wszędzie polecał! Marek z Rogoźna

#12 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:38

Polecam pana Husarskiego (tutaj jest kontakt do agencji - http://detektywhusarski.pl/).Mają licencję działają szybko i dyskretnie, a sam materiał dowodowy był dla sądu w stu procentach wystarczający

#13 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 11:13

Jeżeli jesteś osobą która potrzebuje usług detektywistycznych to polecam detektyw kraków. Ta firma jest na rynku od wielu lat i rozwiązali oni wszystkie zlecenia. Potrzebujesz dowodów jakiegoś zachowania? Kieruj swoje kroki prosto do tej firmy.

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 23:32

Zalezy do jakiej sprawy i jej trudności.

#15 boddekk

boddekk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 10:15

Poczytajcie tutaj na tym blogu jakie zadania ma agencja detektywistyczna i ile to kosztuje. Ciekawostki, wskazówki, super informacje !

#16 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 10:44

To chyb zależeć będzie od cennika danego detektywa :) W każdym razie jak dla mnie takie usługi są raczej przereklamowane.

#17 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 14:25

Prawda jest taka, że wszystko zależy od konkretnej sprawy. Na pewno nie są to tanie usługi, ale niejednokrotnie tylko w ten sposób można zdobyć potrzebne informacje. Tutaj https://www.veriv.pl...tektywistyczne/ jest namiar na biuro detektywistyczne, które zajmuje się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami. Mają świetnych detektywów. Można u nich sprawdzić ceny. 

#18 Guest_blondi1982

Guest_blondi1982
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 16:07

Opiszę swoją sytuację. Trzy lata wcześniej mąz zaczął się dziwnie zachowywać. Stał się wobec mnie agresywny. Zaczęły mu przeszkadzać dzieci. Twierdził, że kocha mnie i córeczki, ale ... . Przychodził do domu coraz później z pracy. Wcześniej nie mogłam się od niego odgonić, a w tym czasie seks był szybki i wymuszony. Teraz tak to widzę. Wtedy myślałam, że jest przemęczony. Głupia i naiwna. Jestem wściekła na siebie, że tak długo dałam sobie mydlić oczy. Po jakimś czasie zorientowałam się, że jest coś naprawdę nie tak. Próbowałam na własną rękę sprawdzić czy nie ma kogoś na boku. Wierzcie mi to nie takie proste. Koleżanka poradziła mi żeby zwrócić się do detektywa. Dała mi namiary na takiego którego znała (a co mi tam: detektywagency.pl). Minęło już trochę od tego czasu i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Mam porządne alimenty na dzieci. Mój były nie mógł się wyprzeć tego co robił po pracy i kiedy był na niby delegacjach i wyjazdach służbowych. W sądzie detektyw był jako świadek, a dowody zdrady dostarczone przez niego dawały mi przewagę. Nie chciałam się mścić, ale sam sobie zasłużył. Był dla mnie wszystkim. Sąd zasądził jego winę. Gdyby mi się noga powinęła w życiu to należą mi się alimenty od niego (proszę tego nie oceniać był dla mnie wszystkim i co zrobił, ale to jego wola). Jeszcze dobry prawnik to  podstawa. Wielu jest ciotowatych (przepraszam ale tak jest) i nie wartych złamanego grosza. Mogę polecić i detektywa i adwokata na śląsku. Piszcie na mojego maila. Nie byłabym szcześliwa z mężczyzną, który nie był mi wierny. Niczego nie żałuję. Jestem szczęśliwa. Mam kogoś kto mnie nie zdradzi. WIEM TO.

Dałam znać detektywowi kiedy do mnie były zadzwonił, że zostaje dłużej w pracy. Raz rzeczywiście został dłużej. Chciałam zrezygnować, ale podkusiło mnie żeby jeszcze raz spróbować jechał na wyjazd niby służbowy do innej miejscowości. Tam spotkał się na obiedzie z tą piz*ą. Wiedziała, że jest żonaty i ma dzieci. Na zdjęciach było widać jak ją całuje i obejmuje. Przepraszam, ale nawet nie wiesz kurw... jak to boli. Jednak jak pisałam teraz nie żałuję. Poszli do hotelu. Mam zdjęcia, których się nie wyparł w sądzie. Mam jeszcze satysfakcję, że po wszystkim kopnęła go w d*pę i nie są razem. Kosztowało mnie to 2300zł u detektywa. Adwokat skasował 3500zł z dojazdami na rozprawy. Zeby udowodnić jego winę uważam, że było warto wydać taka kasę.

#19 Rafaellok

Rafaellok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 09:45

Każda sprawa wymaga indywidualnej wyceny bowiem jest kilka czynników które kształtują cenę:

• ilość detektywów prowadzących sprawę
  • poziom trudności sprawy
  • ilość dni
  • ilość godzin
  • miejsce działań

Więcej informacji można znaleźć na https://www.scdetektywi.pl/

#20 Archerw

Archerw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 14 luty 2019 - 09:52

Jak dla mnie to nie jest wcale taka tania sprawa, generalnie możesz samemu spróbować swoich sił, zerknij tutaj: https://gospy.pl/gadżety detektywistycznie są takie drogie, a mogą okazać się naprawdę skuteczne. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: detektyw, koszty, cena, wynajem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych