Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który kurier jest najtańszy?

kurier najtańszy kurier

wróć do serwisu Moja Firma 156 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_StaryEdek

Guest_StaryEdek
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 18:54

Duzo korzystam z kurierów ale szczerze mówiąc najtańsza niby jest 7 ale jakosc tragedia.Ja sie przekonałem że UPS daje rade pod względem zarówno ceny jak i jakości zawsze na czas i bez uszkodzeń paczek.Co do cen trudno mi ci tu podpowiedzieć z racji iż mam inne stawki jako firma i kilka rabatów ak wiec pozostaje porównanie.

Ja korzystam z Alepaka.pl mają DPD, K-EX, DHL można negocjować ceny - K-EX ostatnimi czasy poprawił się bardzo w jakości jestem pod wrażeniem

#42 Bashka87

Bashka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 31 maj 2016 - 20:41

My korzystamy z usług firmy kurierskiej http://riders.com.pl. Współpraca układa się świetnie, firma jest profesjonalna i działa bez zarzutu. Dostarczamy głównie dokumenty naszym klientom, więc firma, która by nie dostarczała ich na czas, niestety nie miałaby u nas szans ;) 

#43 allonzo13

allonzo13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 18:49

My korzystamy z usług firmy kurierskiej http://riders.com.pl. Współpraca układa się świetnie, firma jest profesjonalna i działa bez zarzutu. Dostarczamy głównie dokumenty naszym klientom, więc firma, która by nie dostarczała ich na czas, niestety nie miałaby u nas szans wink.png

Szukam właśnie firmy kurierskiej właśnie do tego samego celu - przewóz dokumentów do Klienta. Ile Cię kosztuje jedna taka przesyłka na terenie Warszawy? Wstępnie mnie ich oferta bardzo interesuje, opinie mają super!

#44 elmo

elmo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 15:15

Dla mnie ups zawsze było ok. 

#45 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 09:01

Ja najcześciej korzystam z DHL

#46 Guest_Piotr Maślanka

Guest_Piotr Maślanka
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 23:03

Ja mam podpisaną umowę z kurierem pocztex 48 i jestem zadowolony z ich usług, a płacę za paczki bardzo mało już od 8 zł netto a maksymalnie 11 zł netto za paczkę do 30 kg.smile.png, a najważniejsze jest to, że daję zarobić Polskiej firmie a nie jakiejś zagranicznej.

#47 Guest_Albert

Guest_Albert
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 17:26

Ja od dwóch lat współpracuję z mw-spedition.com i mam już bardzo dobre warunki za transport mojego towaru a mogę się z nimi dogadać na jeszcze niższą cenę albo dodatkowe usługi bo współpracuję z nimi bardzo często i już mnie znają. Ich przewoźnicy też są bardzo profesjonalni i nigdy nie miałem problemu żeby się z nimi dogadać.

#48 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:54

a mi się przysłużyło sendego już od wielu wielu miesięcy. rozwijają się bo ostatnio właściwie niechcący zobaczyłem że zamiast dhl mogę wysłać paczkę przez inpost. już mniejsza o różnicę w cenie bo jest wg mnie minimalna ale te paczkomaty to ktoś niezle rozkminil. dużo ludzi tak zamawia szczególnie tych przesyłek mniejszych albo złożonych z kilku przedmiotów. 

#49 Guest_dryblas

Guest_dryblas
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 20:23

sendego jest od esprzedaży, dobra firma. ja u nich miałem skorelowane ze sobą oprogramowanie, asystenta sprzedaży i wysyłki to wszystkie trybiki maszyny działały w najlepszym porządku pamiętam. firmę już sprzedałem bo się rozrosła ale bardzo dobrze wspominam czas jak mi uwzględniało stany magazynowe i z dnia na dzień spadło połowę obowiązków z głowy bo nie trzeba było już o tym wszystkim myśleć wtedy.

#50 anka.87

anka.87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 18:43

Nasza firma współpracuje z firmą kurierską Riders, http://riders.com.pl głównie w zakresie dostarczania dokumentów na terenie Warszawy. Firma sprawuje się super, zawsze przesyłka dociera w terminie i pod wskazany adres :) 

#51 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 18:56

Ja korzystam z usług tego kuriera: http://eurohermes.eu/ . Jest najlepszy jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne. Ja wiem jak sprzedawać na ebay, więc biznes się jakoś kręci i jest co wysyłac ;)

#52 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 792 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 13:18

Żona prowadzi obecnie swoj sklep na allegro. Preferujemy od jakiegoś czasu nadawanie paczek włąsnie kurierem bo klienci najbardziej lubią wląsnie tą formę dostawy.Nie narzekają na to.że paczka jest opóźniona i dzięki temu juz praktycznie nie mamy negatywów ( było kilka w przeszłosci, wszystkie dotyczyły dostawy co było denerwujące bo nie była to nasza wina ale właśnie firmy przewozowej).

Aktualnie mamy podpisaną umowę z dhl. Przy większej ilosci paczek cena za wysyłkę pojedynczej nie jest tam taka wysoka. Na ich stronie jest dokładnie opisane jak zamówić kuriera

Wszystko idzie u nich szybko i sprawnie. 

#53 Nikodem

Nikodem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 14:07

Też mi się wydaje, że DHL to jedna z lepszych firm. Czasem warto zapłacić trochę więcej i cieszyć się jakością, zwłaszcza, jak się prowadzi sklep internetowy. 

#54 Kalihali

Kalihali

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 08:03

Ja korzystam z UPS i jestem zadowolony

#55 igepro

igepro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 17:24

Dokładnie tak. Ja korzystałam z taniego KeXa i kończyło się problemami. Lepiej drożej i porządniej. 

#56 anuszka80

anuszka80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 14:22

My korzystamy z usług firmy kurierskiej Riders, http://riders.com.pl - mogę śmiało polecić :) Zawsze na czas, pod wskazany adres, kurierzy kulturalni i bardzo mili :) Rzetelna firma! 

#57 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 12:23

Ja korzystam z jednego z brokerów i jeżdżę dhlem i fedexem. kurierzy zawsze dowożą paczki na drugi dzień, lepsze ceny niż bezpośrednio jak się dowiadywałem. do tego mam stały kontakt z ich przedstawicielem i w każdej sprawie wiem, że mogę do niego zadzwonić co mi ułatwia pracę. jakby co szczerze polecam tego Pana (firma polecona przeze mnie też jest z niego zadowolona) - 660623682

#58 Guest_Aleksiewicz

Guest_Aleksiewicz
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 14:34

Ja korzystam z UPS i jestem zadowolony

No właśnie ja też z UPS, ale nie bezpośrednio u nich, tylko poprzez portal Wysyłaj Taniej. Dzięki temu mam niższe stawki.

#59 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 20:00

Jeżeli chodzi o zagranicę to ja polecam zerknąć na stronkę euro-paka.pl Można u nich nadać paczkę za pośrednictwem różnych kurierów (do wyboru). Łatwo paczkę nadać, a i ceny mają spoko. Zresztą zobaczcie sobie sami.

#60 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 20:32

My korzystamy już od roku z www.iexpress24.com.pl i powiem że jestem zadowolony mają 4 kurierów do wyboru dodatkowo zajmują się transportem drogowym, morskim i lotniczym. Ceny bardzo dostępne, taka paczka jak ty masz 5 kg u nich tylko 10 zł netto, wydaje mi się że to dobra cena.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurier, najtańszy kurier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych