Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić używany wózek dziecięcy?

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102658 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 11:00

Zakup wózka używanego, na pewno pozwoli nam zaoszczędzić pewną znaczną pieniędzy. Czy jednak zakup używanego wózka jest dobrym rozwiązaniem dla dziecka? Zobacz na co zwrócić uwagę podczas zakupu używanego wózka?

Powrót do artykułu: Czy warto kupić używany wózek dziecięcy?

#2 Guest_Arleta

Guest_Arleta
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 11:00

Lepiej chyba kupić nowy, dłużej potrzyma i nie będzie zniszczony, będzie czysty. Warto sprawdzić sobie ofertę na allinside.pl. Ja mam stamtąd wózek mojej córki i bardzo dobrze się sprawuje. Jest bezpieczny, dobrze wykonany. Dodatkowo bardzo ładny i tani :D Planuję drugie dziecko i chyba bez problemu obskoczymy je tym wózkiem. ;)

#3 Guest_Fiosina

Guest_Fiosina
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 23:15

Nie. Wózek musi być nowy i kropka. Kuzynki chciały nam dawać wózki po swoich dzieciach, ale długo staraliśmy się z mężem o synka, więc nie zamierzamy na nim oszczędzać. Kupiliśmy wózek w sklepie bebecar i nasz Franek może się pochwalić ślicznym i porządnym sprżetem ;)

#4 JacekSekal

JacekSekal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 09:50

jeśli nie mamy wystarczającej gotówki to lepszy używany niż żaden smile.png
Jednak może warto pooglądać sklepy gdzie faktycznie sprzedają wózki i może akurat znajdziesz jakiś tańszy odpowiadający dla Ciebie.
Tak mi się przypomina, że niedrogo wózek dziecięcy dla swojego synka kupowałem w sklepie maxi-baby: http://www.maxi-baby...-dzieciece.html

Potrzebujesz przyczepy samochodowej ? Wejdź tutaj przyczepkasamochodowa.pl

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 10:46

Proszę - http://mamokupmi.pl/Czy różnice są aż tak duże? A później i tak ten wózek sprzedajesz, tracisz max kilka stówek. Jednak dziecko powinno mieć moim zdaniem nowy wózek - chociaż tutaj akurat każdy może mieć inne zdanie.

#6 Guest_werka33

Guest_werka33
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 15:52

Tak jak przypadkowo trafiłem do Centrum Dystrybucji Artykułów dla Dzieci Semma tak świadomie stwierdzam, że ma najlepszą na rynku ofertę począwszy od smoczków a na wózkach kończąc! Polecam każdemu kto szuka najwyższej jakości produktów!

#7 Guest_monteee

Guest_monteee
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 22:20

Ja uważam że lepszy nowy, sprawdzony, bo nigdy nie wiadomo, a bezpieczeństwo dziecka najwazniejsze co nie? ja mam bardzo solidny wózek Jane Croswalk, jest świetny, porzadnie wykonany, dobrze amortyzowany. sama przyjemność takim jezdzic

#8 Guest_Wiola

Guest_Wiola
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 19:58

ja kupiłam nowy nie chcę oszczędzać na dziecku. Wybrałam anex 3w1 dla mnie świetny wybór

#9 patka9

patka9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 15:56

W sumie zależy czy planujemy więcej dzieci, ja akurat kupowałam nowy wózek z myślą o tym, żeby wozić w nim również drugie dziecko. Oczywiście zakup nowego wózka wcale nie jest jednoznaczny z wydawaniem kilku tysięcy złotych, mój kosztował niecałe 1600 zł i jestem z niego bardzo zadowolona. Zobaczcie sobie model Aspena albo Vicco na żelowych kołach, bardzo eleganckie, zwrotne wózeczki od polskiego producenta, ja zdecydowałam się na Aspene.

#10 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 08:12

Pewnie, że warto. Nie ma sensu przepłacać.

Always look on the bright side of life!

#11 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 10:22

To prawda, profesjonalne, nowe wózki dziecięce bardzo dużo kosztują i nie każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Dlatego warto szukać innych możliwości kupienia dobrej jakości wózka w rozsądnej cenie. Warto sprawdzać co do zaproponowania mają takie serwisy jak https://sprzedajemy....a-dziecka/wozki bo w ten sposób można zaoszczędzić dużo pieniędzy i kupić wózek na poziomie, któremu niczego nie brakuje.

#12 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:23

My zastanawialiśmy się nad używanym wózkiem 3w1 z fotelikiem, bo wiadomo, że nie należą one do najtańszych, a jeśli chodzi o używane to zawsze można go dostać trochę taniej, jednak nie udało nam się znaleźć dobrego modelu. Te, które znaleźliśmy nie spełniały naszych wymagań, dlatego kupiliśmy je online https://www.bobowozk...p/lista-184.phpPlus jest taki, że od nowości nic nie piszczy, nie jest podarte, poplamione itp. ;)

#13 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 22:34

Moim zdaniem lepiej kupić nowy wózek, bo wtedy mamy gwarancję, że wszytko z nim jest w porządku. My akurat mamy 3w1 model Barletta. Kupiliśmy go za namową mojej siostry i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nie sprawia nam żadnych problemów, jest komfortowy w prowadzeniu. 

#14 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 14:11

To zależy ile masz pieniędzy ale przecież nie musisz kupować wózka za 4k, są fajne i dobrze wyposażone wózki po niecałe 2 tys takie jak amelis hugo, wygląda ślicznie, tak samo ja te drogie wózki i jest tam samo funkcjonalny

#15 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 15:31

Osobiście uważam, że lepiej kupić nowy wózek dla dziecka. Mam wózek od Adamexu, model Barletta i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek jest od polskiego producenta, więc z wiarygodnego i bezpiecznego źródła, jest solidny, lekki i bardzo zwrotny. Cena też jest w porządku jak za taką jakość!

#16 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 19:29

Jak ktoś może sobie pozwolić to lepiej jednak nowy. No ale wiadomo nie zawsze tak się da. Ja szukałam długo i wybrałam dla córci baby jogger city tour lux, bardzo praktyczny, ma wiele opcji regulowania siedziska, no i można go mega łatwo złożyć 

#17 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 12:27

osobiście uważam, ze nie warto :) tym bardziej, ze nowe wózki można kupić w bardzo dobrej cenie. My kupiliśmy kilka miesięcy temu wózek euro cart model Passo. Nie zapłaciliśmy więcej jak 1200 zł a wózek jest w 100% taki jak tego oczekiwaliśmy. Porządnie wykonany, stabilny stelaż, pojemny kosz na zakupy z łatwym dostępem. Przyjemnie się prowadzi, lekko podbija.

#18 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 13:15

Moim zdaniem to średnio ma sens. Z jakiego powodu? Zerknijcie np. tutaj

lionelo-elia-wozek-spacerowy-green-p-iex

Macie nową spacerówkę za 176 zł. To na Empiku Online. A skoro można kupować tak tanio, to gdzie sens kupowania używanej? Moim zdaniem to pozbawione sensu...

#19 kubasobota

kubasobota

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 13:50

Osobiście to chwalę sobie wózek Dorjan, bardzo dobra marka jeśli chodzi o jakość użytych materiałów.

#20 Guest_em

Guest_em
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:35

Nie opłaca się kupowanie nowego wózka. Nie chodzi o oszczędność , ale o praktyczność dziecko korzysta z wózka do 3 lat maksymalnie, co potem zrobisz z wózkiem na śmietnik!!!! Wydasz 1200 zł, które potem wyrzucasz, po co? Lepiej poszukać i wybrać używany markowy wózek, na pewno ktoś sprzedaje w twojej okolicy. Wolę lepszy używany wózek niż tandetny nowy, a zwłaszcza taki za 200 zł. Poszukaj i popatrz, pooglądaj, potarguj się.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych