Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupujemy wózek dla dziecka

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:59

Wózek dla dziecka powinien zapewnić komfort z jazdy dziecku matce, a także być łatwy do prowadzenia. Na co zwrócić uwagę kupując wózek? Czy jego wielkość ma znaczenie? Zobacz poradnik.

Powrót do artykułu: Kupujemy wózek dla dziecka

#2 Guest_Arli

Guest_Arli
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 10:59

Warto sprawdzić sobie ofertę na allinside.pl. Ja mam stamtąd wózek mojej córki i bardzo dobrze się sprawuje. Jest bezpieczny, dobrze wykonany. Dodatkowo bardzo ładny i tani :D Planuję drugie dziecko i chyba bez problemu obskoczymy je tym wózkiem. ;)

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1760 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 07:09

Aktualnie kupuje się tego typu zestawy - http://mamokupmi.pl/90-wozki-klasyczne

Oczywiście porządny wózek musi trochę kosztować, kwestia wykonania, jakości materiałów i nie tylko. Po prostu musi mieć cechy pozwalające na spokojnie korzystanie z nim - choćby lekkość.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 luty 2016 - 16:29

Myślę, że szukając wózków dziecięcych warto zajrzeć również na http://www.smykoland...ofunkcyjne.html. Naprawdę bogata oferta wózków dziecięcych oraz innych akcesoriów dla dzieci. Myślę, że warto odwiedzić ten sklep dziecięcy, jeśli robicie zakupy dla swojego dziecka. 

#5 Guest_Karolcia

Guest_Karolcia
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 19:19

Ja mam dla mojego Maleństwa Anex Sport. Wygodnie się prowadzi gondola zaokrąglona więc można użyć jej jako kołyski. Montowanie fotelika, gondoli czy spacerówki jest na zatrzaski na solidnym stelarzu. Fajnie się prowadzi na równych drogach jak i na żwirku czy kamieniach. Jak dla mnie jest super wink.pngbiggrin.png

#6 Guest_Gabi

Guest_Gabi
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 07:51

Ja też mam Anex Sport biggrin.png i nie żałuję tego wyboru.... smile.png

#7 Guest_marysialik

Guest_marysialik
  • Goście

Napisano 27 marzec 2016 - 11:07

a ja kupiłam Jane Croswalk i jest super, jestem bardzo zadowolona z zakupu biggrin.png To taki wozek "terenowy"suv wśród wózków hahaaha, mieszkamy blisko łąk i lasów i bardzo fajnie sie sprawdza na takich terenach, bardzo stabilnie jeździ 

#8 Guest_Bambi

Guest_Bambi
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 13:48

My posiadamy Anex Sport. Jest ładny wygodny i praktyczny... 

#9 Guest_Lidia

Guest_Lidia
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 07:57

My posiadamy Anex Sport. Jak dla nas idealny.

#10 Guest_Roza

Guest_Roza
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:03

My po bardzo długich poszukiwaniach trafiliśmy na Anex Sport który ma wszystko co potrzebne

#11 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 16:03

a czy mógłby ktoś napisać coś więcej o tym wózku Anex Sport?

#12 Guest_Corn

Guest_Corn
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 18:52

a czy mógłby ktoś napisać coś więcej o tym wózku Anex Sport?

cztery koła pompowane, przednie koła obrotowe z możliwością blokady do jazdy na wprost
zawieszenie z regulowanymi amortyzatorami, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

#13 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 13:34

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką wielofunkcyjnego Anex Sport. Jak dla mnie super wózeczek, ma wszystko co potrzebne... :D

#14 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 14:48

My też mamy Anex...

#15 Guest_kampka

Guest_kampka
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 10:46

wózek kupowaliśmy jak się dzieciaczek urodził, kupowaliśmy na avans.pl wózek caretero fioletowy, bardzo fajny i funkcjonalny. Mój dzieciaczek mimo że duży to długo jeździł w nim, także ma fajną gondole.

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 21:28

Nasz wybór padł na firmę anex. Mamy model 2w1 bo fotelik miałam już po rodzinie:). Wózek dobrze się sprawdza. Ma fajny nowoczesny wygląd i jakościowo też jest bardzo dobry.

#17 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 15:57

Moje zdanie jest takie, że należy patrzeć na jakość. Oczywiście cena też jest ważna, ale to element drugorzędny. Tutaj http://atalan.com.pl...wozki-dzieciece można zakupić wózek, który z pewnością będzie spełniał nasze oczekiwania i to w stosunku do jakości i ceny. Sklep oferuje bowiem różne rozwiązania.

#18 Guest_klaudia33

Guest_klaudia33
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 17:17

oj nie wiem czy cena to taka drugorzędna sprawa. Każdy ma jakiś budżet przeznaczony na wózek i spośród mieszczących się w granicy kupuje ten jego zdaniem najlepszy. Ja przeznaczyłam na wózek 1890zł, kupiłam anex sport. Wózek jest super, priorytetem były pompowane koła i amortyzacja, anex ma amortyzację dodatkową w ramie, różnica na spacerach jest ogromna szczególnie na terenie wyboistym.

#19 Guest_masia

Guest_masia
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 00:56

baby Jogger - dla mnie to najlepsze wozki  baby-jogger.pl

#20 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 12:24

Warto stawiać na wózki od polskich producentów, ja mam model Vicco z podwójnym daszkiem i amortyzatorem, bardzo praktyczny. Koła ma żelowe, także nie trzeba się martwić, że się przebiją, wózek ma dużą gondolę, która jest dodatkowo wentylowana, ostatnio Adamex udoskonalił swoje wózki wykonując lepszą wentylację. Materacyk w wózku jest kokosowy, materiały wykonania dobrej jakości i co ważniejsze wózki od nich są stosunkowo niedrogie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych