Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przewra na lunch czy obiad

lunch warszawa obiad obiady dobre jedzenie lunch warszawa przerwa

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek345

wojtek345

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 12:57

od czasu do czasu każdy potrzebuje przerwy w swej pracy i wyjść na obiad czy lunch? jakieś propozycje?

#2 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:11

Jeśli chodzi o cos na poziomnie to Casa Pablo lunche są super jakościowe, to kuchnia hiszpańska ale taka bardzo kreatywna !

#3 Guest_dsfdf

Guest_dsfdf
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 08:59

od czasu do czasu każdy potrzebuje przerwy w swej pracy i wyjść na obiad czy lunch? jakieś propozycje?

Można się sensownie i zdrowo najeść w Ganesh przy Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie (dodatki w cenie dania). Sam lokal jest w galerii Metro i do jego estetyki to na pewno trzeba się przekonać (tutaj trochę zdjęć -ganesh.pl) smile.png Ale ma swój klimat. Niektórzy narzekają, że trochę na zamówienie trzeba tu poczekać, ale nie ma innej opcji skoro jedzenie jest robione na świeżo a nie odgrzewane. Szybko to podają jedzenie w Macu, albo w budce z zapiekankami. W prawdziwych restauracjach to już swoje trzeba odczekać. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!

#4 b.majcher

b.majcher

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:58

A jaka lokalizacja? Jeśli jesteś z Warszawy to mogę Ci polecić Sushiberry. Bywam od czasu do czasu, bo pracuję niedaleko. Bardzo przyjemny lokal, do tego ma ofertę lunchową w rozsądnej cenie, obsługa zawsze uśmiechnięta - aż chce się tam chodzić. Czyściutko, schludnie i co najważniejsze - pyszne sushi, ale nie tylko, zupy też mają smaczne.

#5 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:13

U nas akurat nie ma z tym problemu bo mamy przygotowaną kuchnię i każdy pracownik może 30 minut poświęcić na posiłek, więc z tym u nas jest ciekawie, osobiście bardzo często więc sam sobie gotuje na szybko najczęściej jakieś zupy przed obiadem właściwym w domu, bardzo mi zasmakowały ostatnimi czasy zupy Profi - http://profi.com.pl/zupy/#zupy-owocoweświetna sprawa jeśli chodzi o smak no i łatwość przygotowania w sumie wystarczy tylko podgrzać.

#6 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 14:46

Smakowało mi w Ganesh na Ursynowie. Pierwszy raz tam byłem ostatnio i jestem pozytywnie zaskoczony. Jakoś nigdy za takim egzotycznym jedzeniem nie przepadałem, a tutaj wszystko mi smakowało od ryżu, przez kurczaka, po warzywa i piwko. Jeszcze tutaj wrócę.

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18680 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 grudzień 2016 - 15:04

Taaa, a rozumiesz w ogóle sens postu? no to powodzenia na przerwę w czasie pracy z piwkiemtongue.png  po takiej przerwie już nawet nie wspomnę, że nie każdemu na Ursynów po drodze, ale żegnasz się z pracą i masz wieczną przerwę.

Reklama dobrze płatna?

#8 Mateoo

Mateoo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 15:36

jak już mówimy o lunchach i obiadach :) mam pytanie - jak ważne dla Was jest żeby w lokalu było wifi? Otwieram właśnie jadłodajnię i zastanawiam się nad internetem z https://www.mobilia.pl/ale najpierw chciałbym poznać opinię. Ofertę mają całkiem niezlą ale muszę zdecydować czy warto zakładać. Dajcie znać proszę :)

#9 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 08:30

Kiedys często kupowałam sobie gotowe jedzenie do pracy. Od jakiegoś czasu jednak wolę sobie coś przygotować wcześniej w domu. Zapakować sobie potem do pojemnika i zabrać ze sobą do roboty. Jest to o wiele wygodniejsze oraz tańsze. Wiem również co jem.

W sieci jest bardzo wiele przepisów z propozycjami na jedzenie, które można sobie odgrzac na następny dzień. Mogą być to na przykład placki ziemniaczane:

https://www.przepisy...ki-ziemniaczane

Do których mozecie do pracy wziać śmietanę. 

#10 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 08:53

Ja, mimo ze mam taką możliwość, aby się udać na jakiś obiad, itp. mam zbyt dużo pracy by sobie na to pozwolić, więc najczęściej jem " w locie" jak klienci tylko na to pozwolą, bo czasem sklep pełen ludzi i naprawdę nie ma kiedy bo każdy coś chce najlepiej na już.

#11 mrzon07

mrzon07

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 14:47

U mnie w barze koło pracy podają naleśniki z Nutellą https://www.nutella.com/pl/pl One są tak obłędnie dobre, że będę musiał powiedzieć żonie, żeby też mi takie robiła. Co prawda zawsze lubiłem Nutellę, ale w tej postaci smakuje mi zdecydowanie najbardziej :)

Dla Władcy Mroku na czarnym tronie jest Pierścień Jeden

#12 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18680 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 17:02

U mnie w barze koło pracy podają naleśniki z Nutellą https://www.nutella.com/pl/pl One są tak obłędnie dobre, że będę musiał powiedzieć żonie, żeby też mi takie robiła. Co prawda zawsze lubiłem Nutellę, ale w tej postaci smakuje mi zdecydowanie najbardziej :)

A kogo to intere

#13 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18680 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 17:03

Kogo to interesuje,że jesteś leniwy i wykorzystujesz żonę do "pichcenia" ?

#14 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 12:27

Ktoś poleci coś w Warszawie 

#15 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:21

Bar&Restauracja Bubbles jest mistrzostwem, polecam kopytka z sosem truflowym :)

#16 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 19:00

Ktoś poleci coś w Warszawie 

Ja wyżej polecam Bar&Resturację Bubbles... (plac piłsudskiego)

#17 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 343 postów

Napisano 16 styczeń 2018 - 07:09

Dokładnie, przerwa na obiad jest obowiązkowa :D My teraz ostatnio chodzimy sobie całą grupką do Funky Fish. Mają bardzo fajne zestawy za 20 zł :)

#18 Guest_Emila

Guest_Emila
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 22:39

Niedaleko mojej pracy znajduje się mega klimatyczna kanjpka z przepysznym etiopskim jedzeniem - Afrykasy. Bardzo często chodzę tam na lunch, bo dania są bardzo pożywne, zdrowe, niektóre bez glutenu i niesamowicie aromatyczne. Pytałam kiedyś o tajemnicę smaków, okazało się, że właścicielka sprowadza przyprawy prosto z Etiopii :)

#19 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 08:49

Moim zdaniem fajnym pomysłem jest postawienie w biurze automatów z jedzeniem. Pełną ofertę znajdziecie na stronie internetowej sklepu z bakaliami https://ebakalland.pl/vending.html Brak czasu i pośpiech sprawiają, że często nie jesteśmy w stanie wyjść nawet na chwilę z biura do sklepu, aby kupić coś do jedzenia lub picia. I tu pojawia się rozwiązanie - automat. Wielu z nas kupuje oczami.  Zanim zatem podejdziemy do automatu, powinien nas skusić jego wygląd oraz odpowiednia ekspozycja produktów atrakcyjnych, znanych lub lokalnych ale o wysokiej jakości. Automat nie może być brudny czy awaryjny ponieważ wówczas odstrasza klienta, a dla operatora nie przynosi oczekiwanych zysków.

#20 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 25 maj 2019 - 21:29

My w pracy zazwyczaj chodzimy sobie na obiad do https://staremetropolis.pl/ :D Cała nasza ekipa uwielbia włoską kuchnię i dania z grilla, więc jak tylko mamy trochę wolnego czasu, to zawsze sobie idziemy na coś pysznego :) Ostatnio bardzo zasmakowały mi też zapiekane pasty i teraz postanowiłam spróbować po kolei wszystkich z menu :D 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lunch, warszawa, obiad, obiady, dobre jedzenie, lunch warszawa, przerwa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych