Skocz do zawartości

wnętrze typu loft

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_tesla

Guest_tesla
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 12:08

oglądam ostatnio dużo inspiracji na temat nowoczesnych wnętrz i bardzo spodobały mi się pomieszczenia typu loft, czyli przestrzenie fabryczne zaaranżowane na mieszkalne. co myślicie o takim stylu? jesteście zwolennikami czy zdecydowane wam się to nie podoba?

#2 Guest_Tosia

Guest_Tosia
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 12:36

Mnie się taki styl podoba. Proste wnętrza, szkło, metal. Na ścianach zostawiłabym surowe cegły albo położyła strukturę w ciekawym efekcie. Np Beton z Magnata z efektem Skamieniałe Drewno czy Argentum

#3 Guest_tobcia

Guest_tobcia
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 11:17

ja też jestem zakochana w tego typu wnętrzach smile.png własnie jestem na etapie urządzania swojego mieszkania i inspiruję się style loft. poniewaz wszystko jest minimalistyczne warto zadbac o detale bo to one beda nadawac charakter wnetrzu smile.png ja postawilam na oswietlenie i znalazlam pracownie - kiera. specjalizuje sie w naoprawkach wlasnie w takim stylu. wszystko recznie wykonane z dobrych materiałów. pieknie wygladają smile.png

#4 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 11:48

ohhhh uwielbiam lofty!! ale to chyba nie jest jeszcze jakies super popularne w polsce, a przynajmniej nie dla kazdego dostepne w formie maksymalnej ktora mam na mysli, przestrzen kojarzy mi sie z mega ogromna, a u nas ani nie ma za bardzo takiego budownictwa ani chyba za bardzo kasy na rozwiniecie skrzydel.. ale oczywiscie fajnie jest sie inspirowac i niektore elementy tego stylu wdrazac do przestrzeni nawet mniejszych. np spoko opcją, która wyjątko mi się z tym kojarzy jest ściana z kamienia, cos takiego www.salonyhoff.pl/kolekcje/plytki/kamien-naturanlny# . oczywiście nie przez całą długość mieszkania jak leci od razu, ale wykorzystanie tego w jakiejś wnęce, albo małym fragmencie np kuchni, super sprawa! efektowna i modna, a tez chyba nie powinna sprawiac trudnosci w utrzymaniu.

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 23:46

Uwielbiam tego typu wnętrza i chętnie bym taki loft przygarnęła :)

#6 pa_ula

pa_ula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 11:26

Poszukuję czegoś w tym stylu we Wrocławiu? Jakieś propozycje? 

#7 coco-71

coco-71

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 14:12

Lofty zdecydowanie na tak! Dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają unikalnej przestrzeni. 

Jeżeli chodzi o deweloperów we Wrocławiu polecam RED i ich inwestycję Nowa Papiernia - lofty w budynku po XIX-wiecznej fabryce papieru. Genialny klimat. 

#8 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 09 marzec 2015 - 23:26

Są piękne, ale chyba bardziej dla singli

Jakoś nie wyobażam sobie rodziny 2+2 w lofcie...

#9 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:09

A ja myślę, że rodzina 2+1 z powodzeniem da rade w lofcie, oczywiście idealnie zaprojektowanym i z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Pomysłowość projektantów jest ogromna, zobacz realizacje tych http://370studio.pl - zaskakujące, prawda? Kolory, meble i efekty łączenia kolorów i różnych tekstur są nowoczesne i bardzo odmieniają każde, nawet małe wnetrza. Tego typu usługi nie są juz tak drogie jak przed kilku laty, warto więc zainwestować w projekt i aranżację, powierzyć ich wykonanie specjalistom i przez kilka nastepnych lat czuć się świetnie we własnym domu.

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:41

Bardzo podobają mi się tego typu wnętrza i są aktualnie w modzie.

#11 Bis-lex

Bis-lex

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 12:20

Ostatnio w jakimś programie tv mówili, że lofty są coraz bardziej w modzie. Fajnie wygląda coś takiego http://www.metalzbyt...rowane,593.html podwieszone przy suficie. Moi znajomi mają :)

#12 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 08:20

Możliwe, że rodzina 2+1 w takim lofcie sie odnajdzie. Nie zmienia to faktu, że to naprawdę piękne wnętrza, z charakterem. Wyjątkowe.

Schody-Studio.pl

#13 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 11:49

Sama sie nad takim zastanawiałam

#14 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 13:16

Ja również z uwagi na to,ze mieszkam w kamienicy. Pomieszczenia są wysokie tak wiec taki styl by pasował.NIe wiem jednak czy czułabym się w nim dobrze Pomieszczenia wydają mi się zbyt zimne. 

Jesli lubisz nowoczesny styl, polecam zerknąć sobie na dekoracje w stylu boho

https://mybohome.com...ranzacji-wnetrz

Jest również współcześnie ale o wiele bardziej przytulnie. Boho całkowicie odcina się od monochromatyczności, nudy i fabrycznych kompletów. Meble są zbieraniną z najróżniejszych epok i stylów i wręcz niewskazane jest aby któryś z nich dublował się we wnętrzu. W salonie bohemy, na kanapach w nie znajdziemy dwóch takich samych poduszek ani nie ubierzemy ich w wysmakowane, eleganckie poszewki z błyszczącej satyny. Będą to poduszki ręcznie haftowane w etniczne wzory bądź patchworkowe w kropki czy kraty, kolorowe i oryginalne.

#15 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 996 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 08:27

Świetnie wyglądają takie przestronne wnętrza.

Always look on the bright side of life!

#16 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 08:58

Tak, takie wnętrza są świetne ale oczywiście trzeba je umieć odpowiednio zaaranżować. Ważne aby miejsce nie zatraciło swojego wyjątkowego charakteru. Bardzo dobrym rozwiazaniem jest kamień dekoracyjny. Warto sobie zerknać - https://www.stonemaster.pl/oferta/. Jest tam styl loftowy i przykładowe aranżacje. Naprawdę bardzo dobra opcja :)

#17 pro3l8m

pro3l8m

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:26

Wnętrza loftowe mi się strasznie podobają. Chciałbym mieć takie u siebie. Na razie zaczęliśmy od kilku dodatków w stylu loft industrial oraz oświetlenia. Czytałem niedawno na https://kupujlampy.p...oft-industrial/ odnośnie lamp w tej stylistyce i kupiłem podobne. Teraz muszę pomyśleć jak zaaranżować wnętrze by pasowało do tego stylu. Chyba postawię na czerń i szarości :) Ponadczasowe kolory zawsze się wybronią. 

#18 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 05 luty 2019 - 12:28

Ja bym się źle czuła w stylu totalnie loftowym. Raczej stawiam na skandynawski.

#19 Guest_Walia89

Guest_Walia89
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 23:10

To właśnie drewniane elementy warto zaimpregnować impregnatem ochronno-dekoracyjnym Vidaron. Polecam, stosowałem wiele razy przy różnym typie drewna i zawsze wychodziło naprawdę bardzo fajnie. Drewno ładnie wygląda no i jest zabezpieczone przez długi czas

#20 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 luty 2019 - 02:19

Moje klimaty, lubię takie wnętrza, sami mamy odrobinę tego stylu w domu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych