Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telewizor LCD, plazma czy 3D?

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103048 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 15:09

Na rynku mamy całą gamę różnych telewizorów: LCD, plazmy, a teraz jeszcze w technologii 3D. Co brać pod uwagę podczas wyboru telewizora? Jak powinniśmy sprawdzić nasz telewizor przed zakupem? Jakie są zalety telewizorów 3D, LCD i plazm?

Powrót do artykułu: Telewizor LCD, plazma czy 3D?

#2 Guest_Tom

Guest_Tom
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 15:09

Przy wyborze warto zastanowić się czy da się zaoszczędzić. Ja kupiłem telewizor na allinside.pl i jest super, odpowiednia jakość, parametry jak od renomowanego producenta a cena o wiele niższa.

#3 Guest_krawat

Guest_krawat
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 20:18

3D nie wypaliło, nikt już nie chce produkować treści w tym systemie, tym bardziej, że to swoje kosztuje. Najlepiej brać jakiś nowoczesny LED, do gier świetnie Philipsy się nadają, a kto nie gra to zwykłą telewizję w tegorocznym telewizorze w niezłej jakości też obejrzy.

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 928 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 luty 2015 - 11:49

Ja zamierzam kupić telewizor do montażu na ścianie. W http://www.uchwyt.pl/ znalazłem uchwyty do montażu TV na ścianie. 

#5 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 23:22

Pod uwagę trzeba brać budżet smile.png, z jakiej odległości oglądasz, jaki ma być duży (według badań większość ludzi szybko po zakupie chce jeszcze większy ekran), czy na pewno chcesz smarta, czy wystarczy tradycyjny. Ogólnie poczytaj w necie. Z nowości dobry jest Panasonic VIERA TX-55CS620E. Dobra jakość obrazu, wierne kolory, bez bajerów 3d co prawda, ale dobry dla fanów klasycznych odbiorników.

#6 Guest_Marecki

Guest_Marecki
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 14:17

A nie smuży ten model Panasonic? Strasznie wkurzają mnie smużenia w nowoczesnych telewizorach :/

#7 Guest_Zefir

Guest_Zefir
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 19:40

Nie, nie smuży, ale moim zdaniem lepiej dołożyć i z Panasonic kupić smarta, np. 50CX700E. Ma więcej bajerów, nie znudzi Ci się tak szybko. To świetny model pod każdym względem, jeden z lepszych na rynku obecnie.

#8 Guest_JasioZ

Guest_JasioZ
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 15:43

Fakt, że dobra jest panasonikowa cx700etka. To co widziałem i czytałem w testach pokazuje to czym może być nowoczesny tv. Dla mnie 3d być nie musi, ale może, ważniejsze są jednak inne parametry

#9 Guest_Scuba

Guest_Scuba
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 19:35

Tak, też ostatnio obczajałem tego panasonica cx700 i prezentuje się naprawde nieźle, na tyle że jestem coraz bardziej przekonany do zakupu właśnie tego modelu..Zwłaszcza, że użytkownicy raczej go zachwalają

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 21:05

A tak z ciekawostek, bo poza moją półką cenową jest Panasonic CX800, ponoć mega. Właśnie wleciały do sieci jego testy, lecę czytać

#11 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 20:05

Jest jeszcze jedna opcja, a mianowicie telewizor do gier które są specjalnie przystosowane dla graczy, by odczuwali więcej wrażeń z gier 

#12 Pafnucjusz

Pafnucjusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 wrzesień 2017 - 15:29

Trzeba sprawdzać obecne rankingi w Internecie. Całkiem dobry ranking jest np. tu http://www.parkfm.co...ewizor-32-cale/

Kocham spać. Moje życie ma skłonność do rozpadania się na kawałki kiedy jestem obudzony

#13 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 14:47

Jeżeli chciałbyś mieć dobry telewizor w niewygórowanej cenie to myślę, że powinieneś zajrzeć do oferty sklepu MediaMarkt  i zwócić uwagę na jeden z lepszych modeli tv od Manty, a dokładnie to Manta LED5003 https://mediamarkt.p...r-manta-led5003rozdzielczość w jakości FullHD, przekątną ekranu 50 cali oraz czystym dźwiękiem. 

#14 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 czerwiec 2018 - 11:11

Do telewizora przydaje się również telewizja z dużą ilością programów. Osobiście polecam tutaj ofertę firmy IT4Polska, która jest według mnie jedną z najlepszych. Dzięki temu mogę oglądać swoje ulubione programy bez żadnego problemu.

#15 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:04

Chyba telewizory 3D nie mają zbyt wielu zwolenników, bo szybko po nich weszły te z rozdzielczością 4K i tutaj mogę polecić Ci abyś zajrzał również do oferty Manta jeżeli chcesz kupić dobry telewizor w przystępnej cenie, bo pod względem parametrów wcale mocno nie odstaje od modeli topowych producentów. Warto w wolnej chwili to sprawdzić również z opiniami klientów :)

#16 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 23:06

Sama niedawno kupiłam nowy telewizor, więc jestem akurat w temacie :D Na https://www.neonet.p...ue50ru7092.html udało mi się znaleźć świetny telewizor LED 4K Ultra HD! Cena była bardzo zachęcająca, więc nie myśląc zbyt długo po prostu go zamówiłam. No i była to super decyzja! Cała rodzinka jest z niego zadowolona, to naprawdę porządny sprzęt.

#17 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 13 maj 2020 - 14:56

Podzielam wypowiedź poprzednika odnośnie Manta i uważam, że jeśli chodzi o wybór dobrego TV to warto zwrócić uwagę na takie rozwiązania które zaskakują przystępną ceną, dobrej jakością parametrów 4K, SmartTv i nie tylko. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań!

#18 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 15 maj 2020 - 07:25

Najważniejsze, żeby miał opcję smart tv.

Always look on the bright side of life!

#19 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 408 postów

Napisano 04 sierpień 2020 - 22:35

Powiem Wam, że jestem dość wymagający, jeśli chodzi o takie sprzęty i zawsze zastanawiam się nad tym, co wybrać i sprawdzam różne warianty. Na stronie https://www.mcportal...lewizor-wybrac/ możecie znaleźć ciekawe opcje i porady związane z wyborem najlepszych sprzętów, aby wygodnie się z nich korzystało.

#20 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów

Napisano 28 wrzesień 2020 - 12:51

Ja natomiast uważam, że na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę producenta Manta w przypadku którego można liczyć na dobrą jakość wykonania, całkiem niezłe parametry i jednocześnie rzeczowe wsparcie obsługi w ich sklepie (również jeżeli chodzi o ewentualne serwisy). Sam stawiam na nich już jakiś czas i jak do tej pory ciężko mieć zastrzeżenia ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych