Skocz do zawartości

Tanie rozliczanie pitów - Wrocław

pit tanie rozpiczanie pitów wrocław polska

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 15:03

Tanie rozliczanie pitów we Wrocławiu. Ktoś coś? Szukam biura lub osoby, która tanio rozliczy mówi pit. Ktoś może coś poradzić???

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 11 styczeń 2015 - 11:31

A nie lepiej wejść sobie po prostu chociażby na - http://pit37.net.pl/ masz możliwość pobrać druk pit37 oprócz tego jeśli nie chcesz wypełniać ręcznie na stronie jest dostępny program do wypełniania pitu, kwestia przepisania kilku liczb i wpisania kilku danych, naprawdę uważasz, że jest sens płacić jakiejś firmie 100 czy 200 zł za to, że zrobią to co Ty sam możesz w 10 minut? Wiem, że jak się spojrzy na pit to może się wydawać, że to czarna magia, ale w gruncie rzeczy to nie jest nic skomplikowanego. 

#3 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 17:44

Stawka za pita rocznego to nie żadne 100-200 pln - kiedyś może tyle było gdy było sporo do odliczenia, teraz gdy "normalny" młody człowiek nie może prawie nic odliczyć stawki wynoszą 20-50 pln / szt

Teraz co prawda stawki pójdą w górę i ciężko będzie kogoś znaleźć bo od kiedy pozmieniało się prawo to za zrobienie komuś Pita musisz mieć kasę fiskalną...ale wątpię by aż do 100

#4 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 13:56

Rozliczyć Pit pomagają w Fundacji Przyjazny Dom na Zakrzowie.
Swoje dyżury dla zainteresowanych pełnią tam księgowi Fundacji. Z tego co pamiętam jest to w poniedziałki i piątki.
Polecam wesprzeć samą fundację: KRS 0000228691

#5 martinrylko

martinrylko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 październik 2015 - 12:49

Hej!biggrin.png

Wystarczy wpisać w przeglądarce program pit i na pewno coś się znajdzie :D Ja tak zrobiłem rok temu i znalazłem fundacje, która udostępnia swój program wzamian za 1% na ich fundację. Wg mnie bardzo sprawiedliwy układ, a jeśli miałbym być szczery to często zapominałem o tym 1%, które dla kogoś może być bardzo ważne unsure.png

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:55

Tanie rozliczanie pitów we Wrocławiu. Ktoś coś? Szukam biura lub osoby, która tanio rozliczy mówi pit. Ktoś może coś poradzić???

Tanio i dokładnie bez błędów, rozliczają w biurze rachunkowym Wrocław TAXEXPERT, rozliczając sie przez biuro szybciej dostaniesz zwrot nadpłaconego podatku. Jeśli oczywiście masz go do zwrotu.

#7 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 grudzień 2015 - 18:06

Też polecamy swoje usługi :) Odległość dziś to nei problem. Załączasz scany dokumentów i rozliczenie gotowe smile.png

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#8 Guest_hfgf

Guest_hfgf
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 13:30

Kompleksową obsługę prawną dla firm zapewniają w kancelarii Invictus (invictusprawnicy.pl). Pierwszy raz się z tak wszechstronnym podejściem spotkałem. Skupiają w jednym miejscu prawników o wszystkich możliwych specjalizacjach. Bardzo jestem zadowolony z obsługi. Jasne warunki, bez naciągania klienta na dodatkowe koszty.

#9 Guest_Małgorztaa5

Guest_Małgorztaa5
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 21:19

Można zobaczyć w biurze rachunkowym Super księgi na www.superksiegi.pl/ smile.png Panie mają w ofercie sporządzanie deklaracji podatkowych a są bardzo porządne i rzetelne. 

#10 Guest_martas

Guest_martas
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:02

Sądziłam się na początku samodzielnie z nieuczciwym pracodawcą, ale nic z tego nie wynikało. Do sprawy zaangażowałam z polecenia dobrego znajomego ludzi z kancelariakpw.pl. Nie dość, że przywrócono mnie na dawne stanowisko pod innym kierownictwem to jeszcze dostałam odszkodowanie, zaległe składki i kilka dodatkowych świadczeń. Współpraca z kancelarią bardzo mi się opłaciła i nawet w niewielkich sprawach teraz się do nich zgłaszam. Świetne, merytoryczne podejście i ponadprzeciętne zaangażowanie w obsługę klienta. Czuć u nich atmosferę profesjonalizmu, no i kancelaria jest skuteczna. Dają realne szanse, nawet w trudniejszych sprawach, takich jak moja.

#11 Guest_Miecio91

Guest_Miecio91
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:25

Mnie ogólnie prowadzi księgowość biuro rachunkowe Super księgi i oni też zajmują się rozliczaniem mojego Pitu, może tam się też zgłoś? Ja sam bym chyba nie ogarnął

#12 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 22:29

Tutaj sobie zerknijcie http://www.pit.fundacjapociecha.pl . Fundacja Pociecha udostępnia program do rozliczania PIT. Jest on darmowy. Tutaj http://www.fundacjapociecha.pl znajdziecie informacje na temat tej Fundacji. Pomaga ona dzieciom. Można jej przekazać 1% podatku. KRS to 0000 426 589 .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pit, tanie rozpiczanie pitów, wrocław, polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych