Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kino domowe - estetyka i funkcjonalność wnętrza

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102605 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:38

Kino domowe to nie tylko zestaw audiowizualny, ale szereg innych elementów. Nierozerwalnym elementem kina domowego jest odpowiedni wystrój, czyli adaptacja akustyczna. Niemałą rolę w kształtowaniu przestrzeni kina domowego odgrywa oświetlenie. Podobnie jest z fotelami, które zapewnić mają komfort i wygodę. Dopiero uwzględnienie wszystkich tych czynników pozwala stworzyć w pełni profesjonalne kino domowe.

Powrót do artykułu: Kino domowe - estetyka i funkcjonalność wnętrza

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:38

Ja swoje kino domowe skompletowałem na allinside.pl. Parametry i jakość są identyczne jak w sprzęcie renomowanych producentów, jednak brak markowego logo sprawia, że ich sprzęt jest o wiele tańszy. Mam kino już od roku i wszystko działa bez zarzutu.

#3 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 16:50

Myślę, że nie warto kierować się designem, tylko mocną, brzemieniem. Zresztą wejdź na Mp3Audio.pl - http://mp3audio.pl/j...ituner-ranking/ - masz tam bardzo ciekawy ranking amplitunerów i opisane czym kierować się podczas zakupu.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 380 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:36

Ja dla siebie kupiłem rozwiązanie w systemie 5.1 jeśli chodzi o kino domowe, które możesz znaleźć w ofercie producenta STX, a dokładnie możesz go sprawdzić tutaj https://stx.pl/stx-kd-200-n-5-1.html Cena całkiem niezła, bo za mniej niż 2 tysiące. Do tego w komplecie posiada 6 sztuk głośników i do tego współpracuje ze wszystkimi amplitunerami o mocy do 200 W/kanał. Dobry sprzęt oglądanie filmów i słuchanie muzyki - super!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych