Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak otworzyć własny sklep internetowy – KROK PO KROKU

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102118 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 10:20

Z roku na rok zakupy dokonywane w wirtualnym świecie cieszą się coraz większą popularnością. Promocyjne ceny, oszczędzony czas i szeroka gama produktów – to tylko niektóre z czynników zachęcających do zakupów on – line. Postęp techniczny sprzyja nie tylko wartości zakupów robionych przez Internet, ale również firmom zawierającym transakcje w tym kanale. Nie bez przyczyny coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na taką formę sprzedaży. Co należy zrobić by otworzyć swój własny sklep internetowy?
Oto kilka najważniejszych kroków:

Powrót do artykułu: Jak otworzyć własny sklep internetowy – KROK PO KROKU

#2 Guest_KorshU

Guest_KorshU
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 10:20

Na stronie sky-shop bardzo dużo artykułów na ten temat! Informacyjne, Specjalistyczne, Branżowe, dość ciekawe!

#3 Guest_tetra

Guest_tetra
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 17:58

Po wymienionych w artykule krokach trzeba też zastanowić się czy postawić sklep na gotowym oprogramowaniu czy porywać się na pomoc informatyka i zakup skryptu na zamówienie. Myślę, że w większości przypadków warto przynajmniej zacząć od kupna oprogramowania w miesięcznym abonamencie, chociażby po to, żeby przetestować sobie własny pomysł (np. w www.shoper.pl okres testowy jest gratis) i to, jak sklep internetowy w ogóle będzie funkcjonował. Później można myśleć ewentualnie, co dalej, a najczęściej to rozwiązanie wystarcza na stałe.

#4 Guest_Kimoks

Guest_Kimoks
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 10:36

"Po wymienionych w artykule krokach trzeba też zastanowić się czy postawić sklep na gotowym oprogramowaniu czy porywać się na pomoc informatyka i zakup skryptu na zamówienie. Myślę, że w większości przypadków warto przynajmniej zacząć od kupna oprogramowania w miesięcznym abonamencie, chociażby po to, żeby przetestować sobie własny pomysł (np. w www.shoper.pl okres testowy jest gratis) i to, jak sklep internetowy w ogóle będzie funkcjonował. Później można myśleć ewentualnie, co dalej, a najczęściej to rozwiązanie wystarcza na stałe." Strasznie mi się nie spodobało się to oprogramowanie, ch***wy, przepraszam, kontakt, drogo, mało integracji ale dużo reklamy...

#5 Guest_arkur

Guest_arkur
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 13:13

Kimoks: zgadzam się że shop'er nie jest ok i to mało powiedziane...

#6 Guest_Mikalai

Guest_Mikalai
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:21

Mnie podoba się sky-shop, chciaz i shoper fajny, ale tam nie ma takiego panelu administracyjnego. funkcji prawie takie same.

#7 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 11:49

ja jednak zdecydowałem sie zlecic swój internetowy sklep profesjonalistom, chciałem zeby wszystko było na miejscu, wygladalo jak trzeba, a przy okazji mialo fajnie zaprojektowana grafikę.zgłosiłem sie do cleveragency, bardzo byłem zadowolony z efektu, wszystko wyszło tak jak chciałem :)

#8 Guest_Ramen

Guest_Ramen
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 09:56

Tworzenie sklepu wymagało ode mnie dużo pracy, ale już po roku zauważyłem realne zyski. Ciągle mi mało, więc postanowiłem uruchomić sprzedaż w innych krajach europejskich. Pomogła mi firma Nowe Kolory. Jestem na etapie intensywnej promocji w Niemczech i już widzę zainteresowanie.

#9 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 12:38

Dobre mam zdanie o serwisie dropka.pl. Korzystam z ich możliwości niedawno, udaje się sprzedawać bez zakładania działalności gospodarczej, co było dla mnie szczególnie ważne. Bo powiedzmy sobie szczerze, ale zakładanie firmy w tym kraju to jest gra w rosyjską ruletkę, przy takich kosztach zusowskich, czy opodatkowaniu pracy.

#10 Guest_R

Guest_R
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 14:34

A mamy tu jakiś komentarz nie reklamowy?

#11 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 15:31

Mając już załatwione wszelkie sprawy formalne, warto przyjrzeć się produktom od RESET2, pod kątem oprogramowania do późniejszego wystawiania faktur i szeroko rozumianego prowadzenia firmy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy