Skocz do zawartości

Prezent na komunię - co kupić?

komunia prezent dla chłopca najlepszy prezent

73 odpowiedzi w tym temacie

#61 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 22 maj 2017 - 14:54

Ja swojemu chrześniakowi w tym roku kupowałam rower górski, z którego dziecko jest bardzo zadowolone. Jakbyście szukali takiego prezentu to polecam rowery górskie na WygodnyRower.pl . Maja nowoczesne modele w dobrych cenach. Quady czy też skutery moim zdaniem nie są odpowiednimi prezentami dla takich dzieci.

#62 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 24 maj 2017 - 20:25

Może jakiś modny prezent typu aparat lub kamera? W tym sklepie http://digital24.pl/można często trafić na dobre promocje. Sprzęt jest bardzo dobrej jakości i udzielają gwarancji na produkty. W razie wątpliwości na pewno coś doradzą. 

#63 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 25 maj 2017 - 11:21

Nie wiem czy jest to dobra opcja na komunię..... Jesli chcesz kupić coś złotego to niech będzie to albo złoty łańcuszek albo kolczyki. I polecam samodzielnie nie wybierać, ale poprosić jakąś kobiete aby doradziła Ci co konkretnie kupić Dziewczyny bardziej się w takich rzeczach orientują....
Mozesz ewentualnie zastanowić się nad jakimś eleganckim zegarkiem. Takim, który dziewczynka nałoży na rękę również jak będzie dorosła. Dobre zegarki ma Skagen

sisi

#64 kitki

kitki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 29 maj 2017 - 18:36

Jak widać pomysłów na prezent komunijny jest wiele :) Ja osobiście nie jestem zwolennikiem prezentów typu komputer czy telefon. Moim zdaniem prezent powinien nawiązywać do charakteru uroczystości. Może jakiś upominek z pamiątkowym grawerem ? Ciekawą ofertę tego typu znajdziesz http://www.grawernia...munia-slub.html. Według mnie takie prezenty grawerowane na komunię to świetny pomysł.

#65 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 31 maj 2017 - 09:51

Komunię mam na szczęście już za sobą ale na dzień dziecka kupiłem córce grę - Kostki zostały rzucone - rewelacja , polecam gry planszowe na prezenty. 

#66 Garry42

Garry42

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:46

Z doświadczenia wiem, że dziecko bardziej ucieszy się z roweru niż z zegarka. Teraz większość dzieci pragnie tylko jakichś elektrycznych sprzętów ale ja osobiście zaryzykowałbym z https://supertoys.pl/pl/c/Trampoliny/1. Trampolina jest dobra dla dziecka w każdym wieku i myślę, że od komunii długo by służyła dziecku 

#67 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 16:54

kup jakiś drobiazg, dziecko ma ten dzień zapamiętać jako przyjęcie jednego z Najświętszych Sakramentów a nie jako drugą Gwiazdkę.

#68 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 12:28

A może dać pieniądze? Nadal wiele osób tak robi.

#69 karina87

karina87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 06:43

Ja dawałam rower, bo takie było życzenie chrześniaka. Do tego kupiłam piękny biały storczyk tutaj https://obi.pl/orchi...s-sp-/p/5573076 . On kocha kwiaty, więc będzie miał na lata, jak będzie dbał.

#70 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:56

No ja jednak nie sądzę, że pieniądze to najlepszy pomysł na komunię. Sam jednak postawiłbym na jakiś prezent, ale taki  neutralny, taki jak np. rower czy naprawdę dobry zegarek. Przy czym aby dziecko nie zapomniało o religijnym charakterze uroczystości, można też postawić na dewocjonalia. W ofercie Meritohurt  można znaleźć poza przyborami liturgicznymi, czy też paschałami, także wiele pięknych pamiątek, związanych z I Komunią i myślę sobie, że także taki drobny upominek będzie fajnym pomysłem. Chociaż przyznam się, że słyszałem też o takiej sytuacji, kiedy to mama dziecka idącego do komunii, przygotowała dla zaproszonych gości listę prezentów. Jak sądzicie, czy jest to stosowne?

#71 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:14

Nie lepiej zapytać czego dana osoba potrzebuje? Strzelanie może nie przynieść pożądanego efektu, a wręcz rozczarować, my zapytaliśmy otrzymaliśmy odpowiedź, że marzy im sie trampolina i proszę - https://www.sportkin...-siatka-deluxe/udało się znaleźć bardzo dobrą, złozyliśmy się na nią z rodzicami ponieważ tak drogi prezent byłby przesadą, ale dzieciaki są zadowolone my również czego chcieć więcej.

#72 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 12:26

Lepiej dzieci nie pytać! Ja kupiłam raz tablet, a raz aparat.

#73 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 08:39

Dawno juz po sezonie komunijnym ale popularne prezenty to: 

telefon 
aparat 
tablet 
komputer 
Można również podarować cos tradycyjnego. Na przykład jakiś porządny, elegancki zegarek. Dobrej szwajcarskiej firmy.Taki, który jeszcze za kilka lat będzie miał swoją wartość.

Dobra jest firma Certina. 

#74 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:06

W sumie racja. Zegarek to stary pomysł, ale dzisiaj można dać np. smartwatch.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych