Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto zaciągać kredyt na święta?

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102331 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 15:55

Okres świąteczny to głównie czas wzmożonych zakupów i poszukiwania wymarzonych prezentów dla najbliższych. Zakupy bywają często nieprzemyślane, powodujące zwiększone wydatki, na które nie zawsze można sobie pozwolić. Takie sytuacje doprowadzają do konieczności zaciągnięcia kredytu bądź pożyczki na święta, powodując utratę płynności finansowej. Czy naprawdę warto zaciągać kredyt na święta?

Powrót do artykułu: Czy warto zaciągać kredyt na święta?

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 15:55

ja brałem kredyt za posrednictwem www.kredyt.pl ale tylko dlatego, ze wiedziałem, ze dostane tam najkkorzystniejsza oferte, co wiecej w styczniu i lutym mam pewne źródło dochodu, więc spłace bezproblemowo.

#3 Guest_Zygfryd31

Guest_Zygfryd31
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 13:32

dokładnie, czasem warto skorzystać z usługi pośrednika, mi pomogło i nie wdałem się w niepotrzebne długi

#4 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 11:48

Bardzo łatwo przez taki kredyt, czy pożyczkę wpaść w pętlę zadłużenia. Tyczy to się szczególnie chwilówek. Polecam o tym wpisy na www.portal-chwilowkowy.pl

#5 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 14:29

waidomo ze lepiej nie mieć zadłużenia ale jak juz trzeba to polecam szybkigrosz.pl pożyczki tam udzielane pochadzą od osób prywatnych jest taniej niż w innych miejscach

#6 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 kwiecień 2015 - 10:40

A co powiecie o filarium, korzystał ktoś z tej pożyczki? Na http://www.monetto.p...rum/filarum.37/ piszą, że warto zaufać tej firmie.

#7 Guest_arleta

Guest_arleta
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 16:08

Czy na święta to nie wiem, dla mnie warto jest brać na wszelakie podróże :) Wzięłam właśnie z mężem niewielki kredyt 2000zł, tyle nam brakowało do wyprawy na madagaskar, my akurat w sygmie :)

#8 Guest_marzena

Guest_marzena
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 08:36

Kiedyś wzięłam kredyt na święta właśnie i spłacałam go z ogromnymi odsetkami. Nigdy więcej. Utrudniło mi to też dostanie kredytu firmowego... Musiałam korzystać z pomocy doradcy z Yourbankers, żeby nie zostać z niczym, a moja firma potrzebowała wtedy porządnego zastrzyku finansowego. Dzisiaj jestem w dużo lepszej sytuacji finansowej.

#9 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 23:12

Jeśli nie mamy wystarczającej ilości gotówki, a zależy nam na wyjątkowych świętach, to jak najbardziej. Na https://www.drawskop...taniej-pozyczki opisano, gdzie szukać pożyczki, która nie zrujnuje nas finansowo (unikajmy chwilówek jak ognia).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych