Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt dla firmy z krótkim stażem

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 09:30

Chciałabym zapytać czy jest możliwość uzyskania kredytu? Siostra prowadzi firmę dopiero od roku, jednak chciałaby rozszerzyć swoją działalność. Myśli o dość dużej kwocie. Może ktoś był w podobnej sytuacji?

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 13:31

A w jakim banku siostra ma konto? Jeżeli siostra nie ma żadnej historii kredytowej to najlepszą opcją wydaje się być zaciągnięcie kredytu w tym banku w którym posiadacie konto firmowe. Dlaczego? Bo mają oni wgląd w obroty, dochody i jeżeli są one na odpowiednio wysokim poziomie - to raczej nie będą robili problemów z udzieleniem kredytu. Banki najczęściej udzielają kredytów gotówkowych na podstawie pitu za ubiegły rok. Rozumiem, że takowego jeszcze nie posiadacie? Zapytaj się jeszcze na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/ w dziale z kredytami gotówkowymi - tam uzyskasz bardziej konkretną odpowiedź.

#3 konewka

konewka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 20:37

Wystarczy, że przedstawią wyciągi bankowe i przedstawią dochody innemu bankowi i już bank określi zdolność kredytową. Więc mienie konta w banku nie ma nic do rzeczy.

#4 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 14 maj 2015 - 16:52

Najlepiej zacząć od doradców finansowych, potem mozna popytać w bankach. Ale z doświadczenia wiem, że teraz banki nie są chętne do kredytowania biznesów, czy innych przedsięwzięć o dużym stopniu ryzyka.

Dobre i tania https://pierwszachwilowka.pl/ bez formalności.

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 895 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 maj 2015 - 12:34

W sprawie pomocy odnośnie kredytów, moim zdaniem warto zajrzeć na forum o kredytach gotówkowych, gdzie znajdziecie profesjonalne doradztwo oraz opinie o kredytach. Korzysta ktoś z was z takich for kredytowych?

#6 Guest_Gabryśka

Guest_Gabryśka
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 12:54

Ja mam firmę od 6 miesięcy i wzięłam kredyt z Profi Credit. Dostałam na start dobre pieniądze i teraz mogę działać i się rozwijać. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pożyczki są przyznawane na długi okres, a nie np. na 30 dni. Także dla poczatkujących firm jest to idealny start.

#7 Guest_marek698

Guest_marek698
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 14:28

Dobre zdanie mam o firmie Easy Finance. Pomogli w przypadku kredytu dla os fizycznej, a ostatnio też znaleźli odpowiednie finansowanie dla inwestycji w mojej firmie. Podchodzą do tematu zawsze szybko i to mi się szczególnie podoba. Jak chciałem znaleźć kredyt gotówkowy to w zasadzie załatwili sprawę w ciągu dwóch dni. Szybko, ale celnie, kredyt idealnie spełnił moje możliwości co do spłaty i oczekiwania co do sumy.  

#8 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 11:46

Z tego co wiem, kilka banków, choć oczywiście nie wszystkie, umożliwiają firmom uzyskanie finansowania na start. Aby jednak wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie, warto sięgnąć po pomoc doradców z Domu Finansowego HM Finance Sp. z o.o. http://www.lp-hmfinance.pl/ . Dzięki nim możemy uzyskać nawet w granicach 500 tysięcy złotych na dowolny cel, jednocześnie na pewno zaproponowane przez nich rozwiązania będą tam dopasowane do naszych potrzeb, abyśmy udźwignęli je finansowo. 

#9 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 14:47

Może dobrym rozwiązaniem byłoby poszukanie tutaj https://www.comperia...lnosci_biezacej. Od razu podają ile minimum trzeba mieć działalność, na pewno Twoja siostra znajdzie coś dla siebie.

#10 Tomaszzz1

Tomaszzz1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 28 luty 2019 - 13:15

Może warto zainteresować się dofinansowywaniami. Ja otrzymałem dofinansowanie do swojej firmy i to był wiatr w żagle jeśli chodzi o rozwój.

#11 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 28 luty 2019 - 14:04

Moim zdaniem najlepiej sobie posprawdzać w kilku różnych bankach jakie mają oferty i wtedy wybrac najlepszą. 

#12 Lucy2000

Lucy2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 17:35

Myślę, że sporo zależy od tego na co chcemy zdobyć kredyt. Warto może rozejrzeć się za kredytami celowymi bo wtedy mogą być większe szanse. Na przykład kredyt na samochód tego typu - https://daciafinanso...pl/kredyt-50/50. Myślę, że to bardzo fajne warunki i może się udać je otrzymać.

#13 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:16

Jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjne, bez zdolności kredytowej czy inne trudne kredyty takie jak w tym przypadku warto skorzystać z pomocy pośredników kredytowych nie związanych z żadnym bankiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych