Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

97 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Edyta Karlikowska

Guest_Edyta Karlikowska
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 19:46

Ja polecam kancelarię adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi bardzo dobry adwokat o spraw rodzinnych i rozwodowych, a przeciwieństwie do niektórych kancelarii na sprawach reprezentuje klientów osobiście. :-)

#82 Guest_Misia

Guest_Misia
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 17:58

Sprawdź Panią Chróścielewską. Prowadzi naprawdę dobrą, niedrogą kancelarie w centrum Łodzi. Z mojej strony polecam Ci właśnie ich :)

#83 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 09:16

Pani Mecenas Burska jest swietnym Adwokatem. Przekonalem sie o tym jak przeszedlem z innej Kancelarii. Wygrana sprawa i do tego szybko i sprawnie. Polecam

#84 Guest_Witoldzin

Guest_Witoldzin
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:19

Na pewno na rozwodzie nie ma co oszczędzać - trzeba postawić na dobrych, sprawdzonych prawników. Ja kiedy się rozwodziłem wybrałem Panią Chróścielewską i teraz z perspektywy czasu postąpiłbym tak samo. Pani Magda przywróciła moją wiarę w prawników - od początku okazywała mi mnóstwo zaangażowania i było widać, że zależy jej na tym by sprawa skończyła się dla mnie jak najkorzystniej i najmniej boleśnie. To naprawdę budujące kiedy widzisz, że prawnik nie spogląda cały czas na zegarek, a stara się jak najlepiej Ci pomóc.

#85 Guest_Astoria

Guest_Astoria
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 13:56

Polecam Panią Magdę Chróścielewską. Najlepsza prawniczka u jakiej byłam. Prowadziła mój rozwód z ex i zrobiła żeby mi pomóc znacznie więcej niż nawet śmiałam oczekiwać. Przez cały czas naszej współpracy mogłam na nią liczyć i zawsze byłyśmy w kontakcie, także nie musiałam niczym się martwić. Pani Magda okazała się być nie tylko swietną, profesjonalną prawniczką, ale i miłą, otwartą osobą. Dużo rozmawiałyśmy i przez cały ten trudny dla mni eokres, okazała mi mnóstwo wsparcia emocjonalnego. Dzięki niej szybko pozbierałam się po wyczerpującym rozwodzie.

#86 Guest_Wodołaz77

Guest_Wodołaz77
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 13:42

Potwierdzam, Pani mecenas Chróścielewska to świetny prawnik. Jedyna naprawdę godna zaufania Pani adwokat jaką znam. Jak prowadziła moją sprawę to choć na początku bardzo byłem całą tą sytuacją zestresowany, szybko zrozumiałem, że mogę na nią w stu procentach liczyć. Spróbuj może umówić się do niej?

#87 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 18:52

Z moich doświadczeń najlepsza w Łodzi jest adw. Katarzyna Stegienko z Narutowicza koło Sądu Apelacyjnego. Przede wszystkim rzeczywiście się przejmuje sprawami i klientami, zawsze odbiera telefony, spotyka się przed każdą rozprawą w Kancelarii, aby omówić każdy szczegół sprawy. Nigdy nie wysyła na sprawy aplikantów, jak większość adwokatów. Nie mogę o niej powiedzieć złego słowa przez cały czas prowadzenia sprawy.

#88 Guest_Ania_87

Guest_Ania_87
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 14:00

Rozwodziłam się dwa lata temu, z winy męża (zdrada). Zdradził mnie jak byłam w 8 miesiącu ciąży. Mnie bardzo pomógł adwokat Piotr Nawocki z Łodzi. KAncelaria znajduje się na ul. Brukowej 6/8. Nie tylko wygrałam sprawę i udowodniłam mężowi winę całkowitą, ale jeszcze Pan Nawocki wywalczył dla mnie alimenty (dla dziecka oczywiście też). Z całego serca polecam jego usługi, bo dzięki niemu rozpoczęłam życie na nowo.

#89 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 13:40

Zdecydowanie mogę polecić Adwokat Annę Marię Burska. Przeszedłem z innej znanej Kancelarii w której uwaga reprezentował mnie aplikant. Za moje ciężko zarobione pieniądze to jakiś żart. Adwokat Burska sama chodzi na sprawy i je wygrywa. Polecam telefon do Kancelarii 664 65 410, www.adwokatweb.eu

#90 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 20:41

Moja sprawe rozwodowa poprowadził mec. Jarosław Szkudlarek i rozegrał to bezbłędnie. Gorąco polecam siwietny adwokat i strateg. M G

#91 Guest_Czerski

Guest_Czerski
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 18:52

W Łodzi masz Panią Chróścielewską i na Twoim miejscu umówiłbym się właśnie tam. Sam jeździłem w zeszłym roku specjalnie do niej z Częstochowy i moim zdaniem naprawdę mi się to opłaciło. Ciężko znaleźć drugą tak dobrą prawniczkę - zwłaszcza, że Pani Magda nie dość, że zna się na tym co robi, to jeszcze reprezentuje takie bardzo honorowe, zaangażowane podejście do swojej pracy. Widać, że jej naprawdę zależy na tym by pomóc drugiej osobie! Niestety to bardzo rzadkie wśród współczesnych prawników...

#92 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 15:36

Z Łodzi bardzo dobry w sprawach rozwodowych jest adwokat Jarosław Szkudlarek, mi wygrał sprawę rozwodową z winy męża przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim i Apelacyjnym w Łodzi, gdzie jeszcze podniesiono mi alimenty od męża. Teraz mecenas pomaga mi podzielić majątek i również się w tym dobrze sprawdza i co najważniejsze zawsze to on był na moich sprawach i się ze mną spotykał na poradach, co nie jest takie oczywiste w innych kancelariach. Grażyna

#93 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 18:49

Potwierdzam skuteczność adwokata Jarosława Szkudlarka w rozwodach Karolina

#94 Guest_Buenavista

Guest_Buenavista
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 13:32

Osobiście mogę polecić Panią Magdę Chróścielewską. Widzę, że często się tutaj przewija jej nazwisko - nic dziwnego, bo na sprawach rodzinnych zna się jak mało kto. Sama w kwestiach prawnych nie mam żadnej szczególnej wiedzy, ale z usług Pani Chróścielewskiej byłam bardzo bardzo zadowolona i ciężko wyobrazić mi sobie lepszą i bardziej kompetentną prawniczkę. Polecam ją sprawdzić, szczególnie jeśli zależy wam na tym by prawnik miał profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. 

#95 Guest_Stokrotka

Guest_Stokrotka
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 18:33

Polecam Panią mecenas Chróścielewską. Miałam przyjemnośc być jej klientką w listopadzie i musze powiedzieć, że u lepszego adwokata w życiu nie byłam! Widać, że to bardzo doświadczona prawniczka, która naprawdę przykłada się do prowadzonych spraw. Byłam zdumiona, że Pani Magda poświęcała mi aż tyle uwagi i czasu, wcale mnie przy tym nie poganiając, a słuchając cierpliwie tego co mam do powiedzenia. Jak się okazuje to co u innych adwokatów jest rzadkim wyjątkiem, u niej stanowi po prostu standard. po prostu SZOK! Pani adwokat zdecydowanie godna uwagi. Myślę, że nikt kto zdecyduje się na pomoc prawną z jej strony nie będzie rozczarowany

#96 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 05:43

Z uwagi na zamknięcie blogów na Onecie zmienił się również link, pod którym znajdują się moje rozważania z dziedziny kościelnego procesu o nieważność małżeństwa:

uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#97 Guest_Anna Nowak

Guest_Anna Nowak
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 14:46

Zdrada to nie jest łatwa sprawa. Czasem da się wybaczyć, a czasem wszystko się rozsypuje. Nie ma sensu ciągnąć takiego związku, jeżeli nie ma w nim zaufania. Pani mecenas Chróścielewska podeszła do mojej sprawy jak człowiek, jak kobieta, którą też mogło to spotkać. Za to jestem jej najbardziej wdzięczna - potraktowała mnie jak równą sobie, zrozumiała problem. Miała po prostu ludzkie podejście - jednocześnie bardzo profesjonalne od strony prawnej.

#98 Guest_Swarożyc

Guest_Swarożyc
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 17:06

Dwa lata temu rozwodziłem się z żoną i mój rozwód prowadziła Pani Magdalena Chróścielewska - świetna, sumienna prawniczka z olbrzymim doświadczeniem w tego typu sprawach. Do dziś nie mogę się nadziwić mojemu szczęściu, że trafiłem na taką specjalistkę, bo rozwód wcale do łatwych nie należał, a mając Panią mecenas u boku wszystko poszło naprawdę zdumiewająco gładko. Polecam o niej poczytać na forach, w rankingach - ma same pozytywne komentarze od byłych klientów, a to myślę, mówi samo za siebie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy