Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

95 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 11:03

Może kancelaria Pani mecenas Chróścielewskiej? Mówi się o tym miejscu bardzo dużo dobrego i po komentarzach od razu widać, że to naprawdę bezpieczny, pewny wybór. Sam również rozwodziłem się z pomocą pracujących tam prawników. Początkowo nie byłem przekonany, ale w końcu namówiony przez dobrą koleżankę, udałem się właśnie tam. Było warto! Sprawa została szybko i bezboleśnie zakończona na korzystnych dla mnie warunkach, a dodatkowo nie kosztowało mnie to szczególnie dużo. Naprawdę warto skorzystać z ich usług.

#62 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:11

Ja polecam bardzo dobrego mecenasa z Łodzi który wygrał mi sprawę rozwodową i potem podział majątku. Jest nim mecenas Jarosław Szkudlarek młody i skuteczny adwokat który poświęca się sprawie i sam występuje przed sądem nie wyręcza się jak inni aplikantami. 

#63 Guest_Miki

Guest_Miki
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 19:09

Zdecydowanie polecam w tego rodzaju sprawach adwokata Adriana Króla . To naprawdę wybitny prawnik, a przede wszystkim doświadczony praktyk.

#64 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 15:35

Polecam mec. Dariusza Staniszewskiego. Bardzo dobre i konkretne podejście. Bez kombinacji - po prostu sprawa wygrana.

#65 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 08:18

Bardzo fajna kancelaria to Adwokat Magdalena Eckersdorf Radca Prawnyi Marta Siewiera-Misiuda. Ich stronka to adwokates.pl

#66 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 11:42

Polecam adwokat Mariolę Bajdę ma kancelarię w Łodzi przy Zielonej 25.Strona kancelarii www.zielona25.pl

#67 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 11:48

Kancelaria prowadzi nie tylko sprawy rozwodowe ale też inne sprawy rodzinne i cywilne.W tej samej kancelarii z panią Mariolą Bajdą jest mecenas Górski to świetny karnista były prokurator, doszedł aż do wysokiego stanowiska w Prokuraturze Krajowej.Polecam szczerze tą kancelarię www.zielona25.pl

#68 Guest_BJ

Guest_BJ
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 18:17

Polecam i potwierdzam opinię o adwokacie Jarosławie Szkudlarku świetny adwokat od rozwodów, potrafi dopiec stronie przeciwnej i świetnie radzi sobie na rozprawach. Bardzo kompetentny i sympatyczny adwokat i człowiek, z perspektywy czasu uważam że bardzo dobrze trafiłam, a sądząc po zakończeniu sprawy z winy męża i alimentów na mnie i dziecko nie mam nic do zarzucenia w ciężkiej pracy Pana mecenasa, który zawsze miał dla mnie czas i potrafił przygotować mnie do sprawy.

Barbara Jankowska

#69 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 13:18

Z własnego doświadczenia mogę szczerze polecić adwokata Adriana Króla z Łodzi. Świetnie poprowadził moją sprawę rozwodową.  Dzięki wygranej sprawie zapewnił mnie i moim dzieciom godne funkcjonowanie. Przy Panu Mecenasie na rozprawie czułam się zawsze bezpiecznie.

#70 Guest_Helena

Guest_Helena
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 13:54

W Łodzi najlepszą kancelarią od rozwodów jest kancelaria mec. Chróścielewskiej. Prowadziła rozwód mój i koleżanki. Nie było żadnego problemu z orzeczeniem o winie. 

#71 Guest_Bogdan P

Guest_Bogdan P
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 00:08

Adwokat Marczak? Siła spokoju. Nie krzyczy, nie podskakuje, uderza celnie. Polecam!

#72 Guest_Łukasz K

Guest_Łukasz K
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 10:27

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani adwokat Katarzyny Biegaj - Strzeleckiej                   

Została mi przydzielona jako tzw. adwokat z urzędu. Prowadziła sprawę tak fachowo, z zaangażowaniem i skutecznie, że zdecydowałem się skorzystać z jej usług w moich innych sprawach sądowych, w tym rozwodowej prywatnie, "z wyboru". I nie żałowałem. Wszystko załatwione idealnie. Numer telefonu adw. Katarzyna Biegaj - Strzelecka 502 311 616.

Polecam. Łukasz K

#73 Guest_Karol Linneusz

Guest_Karol Linneusz
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 13:05

Polecam Ci kancelarię Pani Chróścielewskiej. Osobiście nie jestem z Łodzi, a z Kutna i zdecydowałem się na nich właściwie tylko dzięki pozytywnym opinią na forach - naprawdę się nie zawiodłem i myślę, że ty też będziesz bardzo zadowolony. Ogólnie warto się tam wybrać - chociażby za bardzo miłe, przyjazne podejście do klienta, co w kancelariach (przynajmniej z moich doświadczeń) nie zdarza się wcale tak często. Daj potem może znać na co się zdecydowałeś i jak było :)

#74 Guest_Heraklit

Guest_Heraklit
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 17:37

Rzeczywiście kanc. Pani mecenas Chróścielewskiej zdaje się być najlepszym wyborem w Łodzi. Ceny są umiarkowane, a pomoc prawna naprawdę stoi na najwyższym poziomie. Moją sprawę prowadził przemiły prawnik, z naprawdę imponującym zasobem fachowej wiedzy. Polecam

#75 Guest_Karina Wolska

Guest_Karina Wolska
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 18:17

Potwierdzam pozytywne opinie o Adwokat Annie Marii Burskiej. To najlepszy adwokat do rozwodów w Łodzi. Udałam się do niej po tym jak jedna z większych kancelarii jedynie co zrobiła to wysłała aplikanta na sprawę. Ta Pani chodzi osobiście na sprawy więc wiesz za co płacisz. Polecam 

#76 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 15:54

Wiem, że to trochę nie na temat, ale może poleci ktoś dobrego adwokata we Wrocławiu? Niedawno się przeprowadziłam. A jeśli chodzi o Łódź to zdecydowanie polecam Magdalenę Chróścielewską. Jej kancelaria to naprawdę niesamowite miejsce - wypełnione ludźmi pełnymi wiedzy i pasji. Jestem w zasadzie stałą klientką i gdybym tylko wyprowadziła się choć trochę bliżej starego mieszkania, to dalej jeździłabym właśnie tam.

#77 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 20:17

Rzeczywiście Kancelaria Pani Chróścielewskiej jest świetna. Mało jest w Polsce takich miejsc, gdzie pracują prawnicy z krwi i kości - tacy dla których liczy się pasja i pomoc drugiej osobie, a nie tylko zarobek, a ta kancelaria to chlubny wyjątek :) Bardzo polecam wszystkim!

#78 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 04:17

Witam,

z kolei nt. kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa zapraszam do kontaktu, do zapoznania się z moimi artykułami na Tymże Portalu, względnie na moim blogu (abolesta.blogspot.pl, względnie na blox.pl)

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#79 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:23

To co tutaj niektórzy polecają to masakra. Częśc niby tych dobrych adwokatów to jest wirtualna - są w kancelarii jedynie do przyjęcia kasy, a na sprawę już wysyłają aplikantów (niby wybitnych specjalistów). Później skutek jest taki, że sprawa przegrania to tłumaczenia "wie Pan aplikant się uczy". Już nie mówiąc, że zdaża się tak, że na każdej sprawie jest ktos inny i nie wie o co do końca w niej chodzi. Dodzwonić się do kancelarii i porozomawiać z adwokatem (bo za adwokata w końcy płacimy) to też problem. Sugeruję zanim się wpakujecie w kłopoty i przegracie kasę (jak ja sugerując sie tymi opiniami) wybrać adwokata który samodzielnie prowadzi sprawy i do którego można bez problemu zadzownić i po ludzku się poradzić jak coś się zadzieje. Tym bardziej, że cenowo wyjdzie tak samo...

#80 Guest_Renia

Guest_Renia
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 19:19

Dołączam się do opinii i polecam adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi do sprawy rozwodowej świetny adwokat i specjalista od prawa rodzinnego bardzo miły i uczciwie stawia sprawę. Renata Dwilewicz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych