Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

320 odpowiedzi w tym temacie

#321 Guest_Bankomat

Guest_Bankomat
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2021 - 17:26

Równolegle miałem inną sprawę w sądzie. Za napisanie pisma składającego się z 5ciu zdań wziął 500 netto. Po 100pln za zdanie. Powiedział że jak pana wezmą na przesłuchanie to pójdę za pana. Wezwali mnie. Poinformowałem go mailowo. Nie odpisał. Musiałem sam pójść.

Polecam Państwu odnosić się z wielką rezerwą do opinii tu zamieszczanych. Podejrzewam że te opinie piszą sobie adwokaci sami.

Adwokat mojej Ex, która skutecznie od kilku lat rozpieprza mnie w sądzie nie posiada żadnych opinii w sieci (szukałem) a jest wyjątkowo skuteczna dla mojej Ex. Ja jeszcze nic nie wygrałem. To znaczy wygrałem wolność, za którą zapłaciłem grube pieniądze. Ale to było porozumienie.

Aha, jeżeli wiesz że będziesz musiał(musiała) płacić alimenty to rzuć pracę i ustaw się w kolejkach do lekarzy. Jak jesteś zdrowy (zdrowa) i pracowity (pracowita) to sądy rodzinne (panie sędzie) zedrą z ciebie każdą ciężko zarobioną złotówkę. Wszystko w imię "dobra dziecka".

życzę powodzenia i dużo nerwów.

Bezgranicznie podziwiam i szanuję tzw. alimenciarzy. Czyli tych którzy nie płacą bandyckich alimentów i potrafią z tym żyć!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych