Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

321 odpowiedzi w tym temacie

#301 Guest_Aneta G.

Guest_Aneta G.
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2020 - 12:25

Pan mecenas Igor Klimkowski przeprowadził w sądzie mój rozwód. To wyjątkowo sprawny i skuteczny adwokat. Zaoszczędził mi nerwów i zdrowia w walce z moim ex mężem. Na każdej rozprawie stawił się osobiście. Byłam bardzo zadowolona.

#302 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5810 postów

Napisano 09 lipiec 2020 - 13:20

Znowu wysyp darmowych reklam byle jakich adwokatów

#303 Guest_bylok

Guest_bylok
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2020 - 14:06

niech i twoje dzieci zostaną określone jako byle jakie

#304 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21126 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 lipiec 2020 - 14:09

niech i twoje dzieci zostaną określone jako byle jakie

Reklama DNO, to antyreklama

#305 Guest_korono

Guest_korono
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2020 - 15:17

niech się tak stanie twoim co powiedziałaś

#306 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21126 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 lipiec 2020 - 15:35

niech się tak stanie twoim co powiedziałaś

Reszta w domu zdrowa?

#307 Guest_grocha

Guest_grocha
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2020 - 07:01

zośka dzięki za marketing

#308 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5810 postów

Napisano 10 lipiec 2020 - 07:38

grocha, dzi, thank też mi pozycjonowanie reklamy miernego adwokata :lol:

Chyba tylko po to żeby każdy o tej mierności wiedział :ph34r:

#309 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2020 - 10:31

Dobry i szanujący się adwokat nie wyciera swojego nazwiska w darmowych reklamach

#310 Guest_the best

Guest_the best
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2020 - 11:30

dzięki za pozycję, im więcej kliknięć tym lepiej

#311 Guest_Malicka

Guest_Malicka
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2020 - 10:41

Ja zasięgnęłam języka w środowisku prawniczym i polecono mi mecenasa Igora Klimkowskiego. Miałam ogromne szczęście trafiając na mecenasa Klimkowskiego. Dzięki niemu wygrałam sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie. Pan mecenas to specjalista o dużej wiedzy prawniczej.

#312 Guest_Anna123

Guest_Anna123
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2020 - 11:25

Poznałam pana mecenasa Klimkowskiego i bardzo cieszę się, ze właśnie do niego trafiłam! Nie wiem jakbym bez niego poradziła sobie z moją sprawą. Konkretny i zaangażowany, wywalczył dla mnie w sądzie wszystko tak jak chciałam.

#313 Guest_Janina

Guest_Janina
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2020 - 08:52

Bardzo dobra współpraca z panem mecenasem Igorem Klimkowskim. Mogę spokojnie polecić. Wiem, że moje sprawy nie należały do najłatwiejszych ale pan mecenas bez problemu sobie z nimi poradził.

#314 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2020 - 22:32

Moją sprawę rozwodową też prowadził mecenas Adrian Król i w pełni podzielam Twoje zdanie o jego profesjonalizmie i skuteczności. To bardzo dobry i uczciwy adwokat . Poprowadził moją sprawę zaoszczędzając mi stresu i nerwów a mojemu eksmężowi udowodnił przed sądem ,że jest winnym rozpadowi naszego małżeństwa.

Adwokat Adrian Król wątpliwe zastosowanie w sprawach cywilnych i karnych, chyba większe zainteresowanie z naciskiem jest na opłatę za sprawę, a na sprawy wysyła nieprzygotowanych a'la pełnomocników ze swoich znajomych lub pracujących wkraczających zawodowo osób z izby adwokackiej w Łodzi.

#315 Guest_ulakrolik

Guest_ulakrolik
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 12:55

Pan mecenas Igor Klimkowski jest osobą godną zaufania i polecenia. Doskonale radzi sobie z każdym zagadnieniem, z każdą sprawą. To prawnik z powołania. Jestem bardzo zadowolona z jego usług. Polecam bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 600365228 .

#316 Guest_Bankomat

Guest_Bankomat
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 00:12

Na pewno nie polecam:

Bozena Nieciecka-Ostojska. Wziela sprawe a na kilka dni przed rozprawa w sadzie oddala sprawe Substytutce.

Agnieszka Oskaldowicz-Leduchowska - brak kreatywnosci. 

A wyjatkowo nie polecam Kamila Gawlowska-Bujacz. Wziela sprawe jak by to bylo wydanie wtornika karty plywackiej. Nie miala na nia pomyslu i nie uprzedzila mnie o mozliwych scenariuszach i konsekwencjach. Na chwile obecna jestem stratny okolo 20.000PLN.

#317 Guest_HalinaRawa

Guest_HalinaRawa
  • Goście

Napisano 02 październik 2020 - 09:37

Za to ja polecam Panią adwokat Chróścielewską. Spokojnie możecie się kierować do jej  kancelarii. Ona specjalizuje się w rozwodach z sukcesami. W mojej sprawie tak było.

#318 Guest_Zofia G.

Guest_Zofia G.
  • Goście

Napisano 26 październik 2020 - 11:17

Korzystałam z pomocy mecenasa Klimkowskiego w nieco innej sprawie, ale mogę potwierdzić to, że to bardzo dobry profesjonalista. Człowiek przy nim nie czuję się niezręcznie w związku ze swoim problemem, często wiążącym się z rudnymi rodzinnymi relacjami. Dla mnie to najlepszy specjalista w całej Łodzi. Jego numer telefonu: 600 365 228

#319 Guest_Edycia

Guest_Edycia
  • Goście

Napisano 13 listopad 2020 - 15:14

Pan Mecenas Igor Klimkowski poprowadził moje sprawy rodzinne. Jestem bardzo zadowolona z jego usług. Zawsze był przygotowany, punktualny i mogłam na nim polegać. Dziękuję także za to, że osobiście wspierał mnie na każdej rozprawie.

#320 Guest_Bankomat

Guest_Bankomat
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2021 - 17:25

Szanowni Państwo

W tym poście i w sąsiednim dotyczącym dobrego adwokata z Łodzi, ciągle przewija się kilka nazwisk. Jednym z nich jest mec. Jarosław Szkudlarek. Wiele razy wychwalany.

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, zdecydowałem się na niego.

Pierwsze wrażenie, mizerne. Facet jak by zmęczony życiem, bez dynamiki w poruszaniu, rozmowie. Nie eksplodował ilością pomysłów na moją sprawę. Myślę sobie, skoro miał tyle pozytywnych opinii, to pewno w akcji na sali rozpraw staje się drapieżnym tygrysem...

Na kilka dni przed sprawą mam spotkanie. Zaczął opowiadać mi o swoich problemach z żoną. Myślę sobie, po co mi to wiedzieć? Czy ja mu za to płacę? W ogóle nie przygotował mnie do sprawy.

W sądzie trzy sędziny rzuciły się na mnie. Zostałem całkowicie zaskoczony obrotem sprawy. On siedział cicho i uspokajał mnie jak moje nerwy osiągały apogeum. Czułem się jak ofiara rzucona na pożarcie.

Po sprawie powiedział mi że coś dla mnie zrobił. Potem to sprawdziłem, okazało się że nic nie zrobił. Oszukał mnie. Za moje pieniądze!!!

Kontakt telefoniczny mierny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych