Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

294 odpowiedzi w tym temacie

#281 killerka123

killerka123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 14:21

Jeśli szukacie adwokata do rozwodu to zdecydowanie Kancelaria Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Mogę to napisać z własnego doświadczenia. Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową i świetnie sobie z tym zadaniem poradziła. W przypadku jakichkolwiek pytań warto się kontaktować pod numerem telefonu 666 609 065 .

#282 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 15:16

Sprawy cywilne, w tym rozwód cywilny, często pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog oraz do moich eksperckich artykułów na Tym Portalu.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#283 annkarpin

annkarpin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:15

Ja powierzyłam sprawę o rozwód Panu mecenasowi Klimkowskiemu i nie żałuje. Polecam innym, bardzo rzetelny adwokat, sprawy prowadzi osobiście,  doskonała komunikacja i zawsze znajdzie czas dla swojego klienta. Na stronie znajdziecie namiary http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

#284 Guest_KarolciaW

Guest_KarolciaW
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 14:00

Z własnych doświadczeń z sądami polecam kancelarię Pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Wcześniej poleciła mi ją koleżanka której ciocia pracuje w sądzie i słyszała jak sędziny bardzo chwaliły Panią Mecenas.

#285 Guest_Karo28

Guest_Karo28
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 13:13

Warto się zwrócić po pomoc do mecenasa Igora Klimkowskiego - zna się na rzeczy! W moim przypadku prowadził rozwód. Spotkałam go na trudnym etapie mojego życia i bardzo mnie wsparł na sali sądowej. Ludzkie podejście, zaangażowanie i sumienność

#286 Guest_MIGLI

Guest_MIGLI
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 17:36

Karol

Z własnych doświadczeń z sądami polecam kancelarię Pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Wcześniej poleciła mi ją koleżanka której ciocia pracuje w sądzie i słyszała jak sędziny bardzo chwaliły Panią Mecenas.

MASZ ABSOLUTNĄ RACJĘ PANI CHRÓŚCIELEWSKA JEST NAJLEPSZA

#287 Guest_różyczka

Guest_różyczka
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 13:31

Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem Klimkowskim. Dzięki sumiennemu i profesjonalnemu podejsciu doprowadził moją sprawę do korzystnego rozwiązania. Polecam - dzwońcie do niego na numer 600365228.

#288 Guest_Barnaba45

Guest_Barnaba45
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 10:54

Ja też polecam Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Mogę potwierdzić jej pełen profesjonalizm a przeszedłem do niej od innego adwokata. Kontakt do Kancelarii: 666 609 065

#289 Guest_daria_b

Guest_daria_b
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 12:22

W sprawach rodzinnych najlepszy mecenas Igor Klimkowski. Przeprowadził mnie przez rozwód z orzekaniem o winie, a potem przez sprawę alimentacyjną. Szczerze polecam jego profesjonalne podejście do spraw. Tutaj macie numer do pana mecenasa: 600365228 - on zawsze odbiera osobiście telefony.

#290 Guest_Ursus241

Guest_Ursus241
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2020 - 18:42

Nie polecam dobrego adwokata, ale Najlepszego! Takim jest Pani Magdalena Chróścielewska.

#291 Guest_AniaGalczyynnska

Guest_AniaGalczyynnska
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2020 - 19:58

Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas Olężałek, trochę rozprawy trwały, bo deliktanie mówiąc nie było polubownie, ale pan Olężałek zrobił wszystko tak, żeby było dobrze. I jest. 

#292 Guest_zuzannakk

Guest_zuzannakk
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 10:03

Pan adwokat Igor Klimkowski to profesjonalista. Młody, kreatywny adwokat. Polecam. Sama miałam już wcześniej doświadczenia z innymi kancelariami, więc wiem, co piszę. Pan Klimkowski sprawdził się zdecydowanie najlepiej.

#293 Guest_alineczka

Guest_alineczka
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 12:12

Tylko pan mecenas Igor Klimkowski. Pierwszy raz spotkałam adwokata, który jest tak ludzki. Zawsze odbiera telefony, odpowiada na wszystkie pytania. Do tego ogromny plus za prowadzenie spraw osobiście i osobiste stawiennictwo w sądach.

#294 Guest_Baskalodz

Guest_Baskalodz
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 10:48

Tylko Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski. Byłam ostatnio po pomoc i nie jestem zaskoczona po pozytywnych opiniach co o nich czytałam. Profesjonalizm w każdym calu a dzięki rzeczom które się dowiedziałam wiem, że sprawę wygram, bo tego nie wyczytacie w necie. Polecam.

#295 Guest_trixi

Guest_trixi
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 12:45

Zdecydowanie polecam usługi mecenasa Igora Klimkowskiego. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, przejrzystość w kwestii opłat za prowadzenie sprawy, rozsądne ceny, mila obsługa, punktualność i wysokie kompetencje. Jestem bardzo zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych