Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

269 odpowiedzi w tym temacie

#261 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 15:58

MI się udało  uwolnić od alimentów , ale dopiero jak syn miał 20 lat i ale czas przedstawiał zaświadczenie że studiuje.  Wcześniej jjak syn miał 14 lat już zakładałem sprawę i wziąłem adwokata z Sieradza i sad odrzucił moją prośbę.  Teraz zdecydowałem się drugi raz, choć chciałem liczyłem tylko na zmniejszenie aliemntów to MOja Pani Adwokat z Kancelarii Family Law mi doradziła że jest szansa nic nie płacić. W konsekwencji udowodniła że syn dorabia i lepiej żyje niż ja a ta te studia to tylko na pokaz. Jak poprosiła historie jego studiów to okazało się że powtarza przedmioty, że nie chodzi itp. Może musisz iść na poradę i dowiedzieć się czy to możliwe. 

#262 Guest_Patrycja K.

Guest_Patrycja K.
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 12:03

Ja zdecydowałam się na współpracę z mecenasem Klimkowskim po tym jak poleciła mi go moja koleżanka. Sama była bardzo zadowolona z jego usług - teraz ja dołączam do tej opinii :) Cieszę się, że do niego trafiłam bo bardzo obawiałam się tego rozwodu a z pomocą pana mecenasa udało się przez niego przejść szybko i sprawnie.

#263 Guest_Barylkowalala

Guest_Barylkowalala
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 12:22

Szczerze polecam ADWOKAT MAGDALENĘ CHRÓŚCIELEWSKĄ!!  Pani Mecenas jest świetna jeżeli chodzi o sprawy rodzinne i rozwodowe. Prowadzi bardzo dużo różnych spraw z tego zakresu. Ma długie doświadczenie w tych sparwach. Najlepsza w Łodzi. U mnie juz koniec. Polecam z czystym sumieniem. Wybierając ją kierowałam się tym, że ma juz od lat pozytywne opinie w necie i rankingami prawników. Tutaj jeden z nich skuteczny-adwokat.com

#264 Guest_jędrek

Guest_jędrek
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 01:04

Przez ponad dwa lata prowadziłem batalię ze swoją żoną w sprawie rozwodowej, w sprawie o rozdzielczość majątkową i na koniec w sprawie o eksmisję. We wszystkich tych sprawach prowadziła mnie Kancelaria Prawa RODZINNEGO FAmily Law i wszystkie te sprawy wygraliśmy, . Profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista pomogła mi przez to wszystko przejść. Pani mecenas nie skraca dystansu, jasno i rzetelnie ocenia sytuację. Polecam tym wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji i chcą rozwiązać swoje problemy życiowe. Dziękuje Pani Mecenas

#265 krolewna1111

krolewna1111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 09:58

Tylko ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Od lat specjalistka w sprawach rodzinnych. Super profesjonalistka w każdym calu. Będę chwaliła bo dzięki niej mam kasę i nie muszę pracować. Dla mnie najlepsza od rozwodów jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Mam teraz dużo czasu bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty, więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :) Podaję namiar do niej 666609065 i stronę www.chroscielewska-chroscielewski.com

#266 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5474 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:21

Żenada

#267 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 17:39

Świetny w rozwodach w Łodzi jest adwokat Szkudlarek Jarosław, bardzo dobrze obeznany w temacie i zna się na rzeczy, a co ważne osobiście chodzi na sprawy.

Polecam Aga (rozwód z winy męża, dzieci i alimenty, rozdzielność i podział majątku wygrane przez mecenasa).  

#268 Guest_Julya

Guest_Julya
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 14:19

Mój rozwód przeprowadzony został przez mecenasa Igora Klimkowskiego. Jest on osobą rzetelną, konkretną i pełną empatii. Zawsze odpowiada na telefony osobiście, osobiście też pojawia się na rozprawach. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na poruszane problemy. Polecam szczerze i serdecznie.

#269 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 15:53

Serdecznie polecam mecenasa Klimkowskiego, który osobiście stawił się na każdej rozprawie podczas mojej sprawy rozwodowej. Takie wsparcie było dla mnie bardzo pomocne i dzięki jego pomocy czułem się pewniej. Jestem zadowolony, sprawa oczywiście wygrana na moją korzyść.

#270 MArtikaA

MArtikaA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2020 - 16:49

Moim zdaniem gwarancją wygrania sprawy jest wybranie Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To specjalistka od spraw trudnych i beznadziejnych tak jak moja. Poprzedni prawnik wiele mówił a nic nie robił. Poszłam do Pani Adwokat i cieszę się z wygranej. Nie ma to jak wybrać sprawdzonego adwokata a wieloletnim doświadczeniem. tutaj namiar 666609065

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych