Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

245 odpowiedzi w tym temacie

#241 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 22:02

W sprawach rodzinnych w tym rozwodach od A do Z, czyli podział majątku mogę polecić Adwokata Jarosława Szkudlarka z Kancelarii Król & Szkudlarek z Łodzi wiem że jest dobry bo reprezentował mojego męża i niestety dostałam wszędzie absolutne minimum. Drugi raz wzięłabym mecenasa J. Szkudlarka niestety dla mnie jest już za późno choć nie darzę go za to sympatią uważam że jest godny polecenia jako adwokat do trudnych i żmudnych rozwodów z czego zresztą jest znany. Bez urazy i z wyrazami uznania Marta

W sprawach rodzinnych w tym rozwodach od A do Z, czyli podział majątku mogę polecić Adwokata Jarosława Szkudlarka z Kancelarii Król & Szkudlarek z Łodzi wiem że jest dobry bo reprezentował mojego męża i niestety dostałam wszędzie absolutne minimum. Drugi raz wzięłabym mecenasa J. Szkudlarka niestety dla mnie jest już za późno choć nie darzę go za to sympatią uważam że jest godny polecenia jako adwokat do trudnych i żmudnych rozwodów z czego zresztą jest znany. Bez urazy i z wyrazami uznania Marta

potwierdzam skuteczność i profesjonalizm adwokata Jarosława Szkudlarka w sprawach rozwodowych dla mnie przeprowadził rozwód z winy męża, rozdzielność majątkową oraz podział majątku, zawsze był osobiście na sprawie, zawsze przygotowany i jak zawsze z klasą na sali i poza nią, a sprawy wszystkie do przodu. POLECAM super mecenas. Agnieszka 

#242 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 05:42

Rozwód cywilny często pozostaje w związku z kościelnym procesem o uznanie małżeństwa za nieważne. Nt. zapraszam na mój blog (rozwody-koscielne.eu), bądź do moich artykułów na Tym Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#243 Guest_KARina

Guest_KARina
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 11:28

Chciałam się podzielić wrażeniami o adwokat Magdalenie Chróścielewskiej. Pierwsze wrażenie przez telefon bardzo dobre - otrzymałam wszystkie niezbędne informacje. Później zgłosiłam się do kancelarii i również Świetne wrażenie.  Pani Mecenas Chróścielewska ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Podeszła do mojej sprawy konkretnie dzięki czemu szybko została rozwiązana na plus dla mnie. Polecam!

Nie mam nic do dodania PERFEKCYJNIE przeprowadzona sprawa!

#244 malwigg

malwigg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 10:19

Adwokat Szkudlarek i jego kancelaria, to chyba najlepszy wybór do trudnych i ciągnących się rozwodów. Mój nie należał do łatwych, sporo spraw do roztrzygnięcia, mąż, który ciągle robił problemy, nie stawiał się na sprawach, no ale najważniejsze, że wygrałam i rozwód zapadł dla mnie pomyślnie. Adwokat Szkudlarek jest bardzo dobry w swojej branży trzeba przyznać. 

#245 Olka798

Olka798

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 10:29

polecam Ci skontaktować się z adwokatem Tomaszem Tomaszczykiem, jesli poszukujesz adwokata z doświadczeniem i dużą wiedzą, a nie jakiegoś z przypadku

#246 Guest_Julka

Guest_Julka
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 10:12

Nie mam nic do dodania PERFEKCYJNIE przeprowadzona sprawa!

TAK TAK Pani Magda Chróścielewska jest SUPER!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych