Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

269 odpowiedzi w tym temacie

#241 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 22:02

W sprawach rodzinnych w tym rozwodach od A do Z, czyli podział majątku mogę polecić Adwokata Jarosława Szkudlarka z Kancelarii Król & Szkudlarek z Łodzi wiem że jest dobry bo reprezentował mojego męża i niestety dostałam wszędzie absolutne minimum. Drugi raz wzięłabym mecenasa J. Szkudlarka niestety dla mnie jest już za późno choć nie darzę go za to sympatią uważam że jest godny polecenia jako adwokat do trudnych i żmudnych rozwodów z czego zresztą jest znany. Bez urazy i z wyrazami uznania Marta

W sprawach rodzinnych w tym rozwodach od A do Z, czyli podział majątku mogę polecić Adwokata Jarosława Szkudlarka z Kancelarii Król & Szkudlarek z Łodzi wiem że jest dobry bo reprezentował mojego męża i niestety dostałam wszędzie absolutne minimum. Drugi raz wzięłabym mecenasa J. Szkudlarka niestety dla mnie jest już za późno choć nie darzę go za to sympatią uważam że jest godny polecenia jako adwokat do trudnych i żmudnych rozwodów z czego zresztą jest znany. Bez urazy i z wyrazami uznania Marta

potwierdzam skuteczność i profesjonalizm adwokata Jarosława Szkudlarka w sprawach rozwodowych dla mnie przeprowadził rozwód z winy męża, rozdzielność majątkową oraz podział majątku, zawsze był osobiście na sprawie, zawsze przygotowany i jak zawsze z klasą na sali i poza nią, a sprawy wszystkie do przodu. POLECAM super mecenas. Agnieszka 

#242 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 05:42

Rozwód cywilny często pozostaje w związku z kościelnym procesem o uznanie małżeństwa za nieważne. Nt. zapraszam na mój blog (rozwody-koscielne.eu), bądź do moich artykułów na Tym Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#243 Guest_KARina

Guest_KARina
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 11:28

Chciałam się podzielić wrażeniami o adwokat Magdalenie Chróścielewskiej. Pierwsze wrażenie przez telefon bardzo dobre - otrzymałam wszystkie niezbędne informacje. Później zgłosiłam się do kancelarii i również Świetne wrażenie.  Pani Mecenas Chróścielewska ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Podeszła do mojej sprawy konkretnie dzięki czemu szybko została rozwiązana na plus dla mnie. Polecam!

Nie mam nic do dodania PERFEKCYJNIE przeprowadzona sprawa!

#244 malwigg

malwigg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 10:19

Adwokat Szkudlarek i jego kancelaria, to chyba najlepszy wybór do trudnych i ciągnących się rozwodów. Mój nie należał do łatwych, sporo spraw do roztrzygnięcia, mąż, który ciągle robił problemy, nie stawiał się na sprawach, no ale najważniejsze, że wygrałam i rozwód zapadł dla mnie pomyślnie. Adwokat Szkudlarek jest bardzo dobry w swojej branży trzeba przyznać. 

#245 Olka798

Olka798

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 10:29

polecam Ci skontaktować się z adwokatem Tomaszem Tomaszczykiem, jesli poszukujesz adwokata z doświadczeniem i dużą wiedzą, a nie jakiegoś z przypadku

#246 Guest_Julka

Guest_Julka
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 10:12

Nie mam nic do dodania PERFEKCYJNIE przeprowadzona sprawa!

TAK TAK Pani Magda Chróścielewska jest SUPER!

#247 Guest_Elwira

Guest_Elwira
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 12:26

Adwokat Szkudlarek i jego kancelaria, to chyba najlepszy wybór do trudnych i ciągnących się rozwodów. Mój nie należał do łatwych, sporo spraw do roztrzygnięcia, mąż, który ciągle robił problemy, nie stawiał się na sprawach, no ale najważniejsze, że wygrałam i rozwód zapadł dla mnie pomyślnie. Adwokat Szkudlarek jest bardzo dobry w swojej branży trzeba przyznać. 

Potwierdzam, że Szkudlarek to świetny adwokat i jak do tej pory najlepszy z jakim pracowałam!

#248 Guest_Koilnka

Guest_Koilnka
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:16

Tutaj macie namiar do Pani Chróścielewskiej 666609065 - dla mnie petarda wśród adwokatów od rozwodów..

#249 wolna

wolna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 grudzień 2019 - 10:33

Z pomocą pana mecenasa Igora Klimkowskiego bardzo sprawnie przeszłam przez sprawę rozwodową. To była przyjemność współpracować z takim fachowcem. Na stronie http://www.klimkowski-kancelaria.pl/ poczytacie więcej o działalności jego kancelarii. Serdecznie polecam.

#250 Guest_dareczka

Guest_dareczka
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 11:58

Też miałam okazję korzystać z usług pana adwokata Klimkowskiego i to nie jeden raz. Co do jego pracy nie mam żadnych zastrzeżeń, wywiązuje się ze wszystkich powierzonych zadań. Można na niego liczyć, a kontakt jest bardzo dobry.

#251 Guest_Natty81

Guest_Natty81
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:43

Ja jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i wiedzy pana adwokata Cyrańskiego, który był moim pełnomocnikiem w sprawie rozwodowej. Sprawa była trudna i zawiła, bardzo zależało mi na tym, żeby sąd stwierdził rozwód z orzeczeniem o winie męża który strasznie się nade mną znęcał. Poza tym dużym problemem było też to, że mąż pozostawił mnie bez środków do życia. Umówiliśmy się kiedyś, że ja będę prowadziła dom, zajmowała się dziećmi i pracowała na pół etatu, a mąż będzie nas utrzymywał. Po jego odejściu do nowej partnerki zostałam z niczym. Pan mecenas Cyrański przyjął mnie bardzo ciepło i życzliwie, pozwolił mi się wygadać, a zaraz potem zaczęliśmy się zastanawiać nad tym, jak od teraz poprowadzimy sprawę. Pan adwokat działał, szybko, fachowo i z zaangażowaniem. Zgromadził wszystkie potrzebne dowody, zgłosił świadków. Na rozprawie był aktywny i nieustępliwy. Przemaglował wszystkich świadków i wycisnął z nich jak było naprawdę. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem - sąd stwierdził rozwód z orzeczeniem o winie męża i wysokie alimenty na mnie i na dzieci, które oczywiście też zostały przy mnie. Pan mecenas Cyrański to bardzo dobry i skuteczny adwokat godny polecenia do każdego rozwodu.

#252 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 09:33

Dzięki opiniom poszłam do Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law.  U mnie  wyglądało to tak, że byłam najpierw na spotkaniu w Kancelarii, spotkała się ze mną osobiście Pani Mecenas, która wszytko mi wyjaśniła jak będzoe wyglądała cała sprawa, ustaliłysmy  o co walczymy i wszytko to co założyłyśmy na pierwszym spotkaniu Pani Adwokat wygrała. POlecam 

#253 Kini

Kini

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 13:40

Adwokat adwokatem. A co robic jak sedzia oddala nasze prosby o przedstawienie dowodow, na przyklad wyciagi z konta?!? Sedzia nie bierze tego pod uwage i oglasza wyrok. W taki sposob kazdy "dobry" adwokat bedzie nieskuteczny. A wszystko trwa, trwa i trwa...

#254 Urszula_75

Urszula_75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 17:47

Ja z Łodzi bardzo polecam Kancelarie Notarialną Notariusz Maciej Krakowiński. Prawdziwy fachowiec, pomógł mi w sprawie intercyzy i od tej pory polecam każdemu, w razie potrzeby na pewno do niego wrócę. 

#255 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 18:21

Moja Pani Mecenas w sprawie rozwodowej żądała wyciągów z rachunku bankowego żony i sąd bez problemu dopuścił taki dowód. Ona nie chciała złożyć to sąd się zwrócił do banku i bank musiał przesłać.  Ale wiem od swojej Pani Adwokat że trzeba dobrze taki wniosek złożyć żeby sąd uwzględnił. Nie wiem jaka przyczyna była u Ciebie akurat. MOże poradz się jeszcze jakiegos adwokata i jakas apelacje złóż. Moja Pani Mecenas przymuje w Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law  może spróbuj do niej zadzwonić i się umóić na spotkanie jeśli jeszcze potrzbujesz pomocy.   Pani Mecenas mi zawsze bardzo dobrze doradzała dlatego udało mi się w ogóle rozwieść z moją żona wariatką. 

#256 Guest_Dorrota

Guest_Dorrota
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 13:53

Wybór Adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umowic na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak juz mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Pozdrawiam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską życząc jej kolejnych sukcesów w Nowym Roku a wszystkim poszukującym adwokata życzę żeby to właśnie im udało się żeby ich sprawę poprowadziła właśnie Pani Chróścielewska.

#257 Guest_Sandra76

Guest_Sandra76
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:57

Dwa razy byłam klientką mecenasa Igora Klimkowskiego w sprawach rodzinnych. Mogę szczerze polecić współpracę z tym fachowcem, jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie to wow... Jestem mega zadowolona. Tutaj numer telefonu do mecenasa: 600365228. Odbiera osobiście :)

#258 Guest_Karolinkaa89

Guest_Karolinkaa89
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 20:30

najważniejsze żebyś miała bezpośredni i osobisty kontakt ze swoim adwokatem. Sprawy rodzinne maja szczególny charakter i opowiadanie o swoim życiu prywatnym sekretarkom czy innym prawników jest co najmniej słabe. Zwracaj uwagę czy twoja sprawa będzie prowadzona przez osobę z którą podpisujesz pełnomocnictwo czy będziesz miała z nią osobisty kontakt nie tylko telefoniczny ale również osobisty. Dla mnie to było najważniejsze i tym się kierowała przy wyborze pełnomocnika. Ja również jestem szczęśliwa klientka mecenasa Klimkowskiego któremu bardzo bardzo dziękuję za wszystko. polecam. Pozostawiam adres jego strony www.klimkowski-kancelaria.pl

#259 HajkaMonia

HajkaMonia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 11:44

Ja też wybrałam Panią adwokat Magdalenę Chróscielewską. Starannie szukałam spradzonej adwokatki z mega długim doświadczeniem i specjalistki w temacie. Na sam koniec jak podjęłam decyzję sprawdziłam jeszcze, żeby się upewnić, bo przezorność to podstawa https://rejestradwok...magdalena-54491
Tam jest napisane kto ile lat jest adwokatem.Ona kilkanąście lat specjalizuje się w rozwodach.
Miałam dzięki temu 100% pewnność, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na panią ADWOKAT Chróścielewską i się nie pomyliłam bo sprawę wygrałam. Tutaj namiar do  niej 666609065

#260 Kini

Kini

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 11:02

Wielu z Was poleca Mec. Klimkowskiego. Nie twierdze ze jest zly. Przejrzalem jego strone i Pan Mecenas chwali sie sukcesami w postaci wywalczenia wiekszych alimentow.

Wydaje mi sie ze zwiekszyc alimenty to nie problem. Statystyczna wiekszosc przypadkow to takie, w ktorych matka zostaje z dzieckiem i ojciec placi alimety. Wystarczy ze matka jedno slowo powie: wiecej i sad bez zastanowienia dowala tatusiowi wieksze alimenty. Sam to przechodze, jako osoba ktora placi.

Prosze mi polecic adwokata, ktory potrafi zmniejszyc alimenty. Chce placic na UZASADNIONE potrzeby dziecka a nie na nieuzasadnione potrzeby bylej zony, z ktora mam rozwod bez winy.

z gory dziekuje bardzo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych