Skocz do zawartości

dobry adwokat od rozwodów z Łodzi

adwokat Łódź sprawy rodzinne

74 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 19:56

W sprawach rodzinnych w tym rozwodach od A do Z, czyli podział majątku mogę polecić Adwokata Jarosława Szkudlarka z Kancelarii Król & Szkudlarek z Łodzi wiem że jest dobry bo reprezentował mojego męża i niestety dostałam wszędzie absolutne minimum. Drugi raz wzięłabym mecenasa J. Szkudlarka niestety dla mnie jest już za późno choć nie darzę go za to sympatią uważam że jest godny polecenia jako adwokat do trudnych i żmudnych rozwodów z czego zresztą jest znany. Bez urazy i z wyrazami uznania Marta

#2 Guest_Martta

Guest_Martta
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 15:14

No cóż, przykro mi, trzeba było zasięgnąć opinii przed zatrudnieniem swojego adwokata… Mnie się udało trafić na kompetentnego prawnika, który zaangażował się w moją sprawę rozwodową i wygraliśmy, choć dowody przeciwko mojemu mężowi nie były takie ewidentne. Na przyszłość polecam Macieja Krakowińskiego, potwierdzam pozytywne opinie o nim. 

#3 Guest_AdamN

Guest_AdamN
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 17:01

Polecam Adwokat Burską byłem zadowolony www. adwokatweb.eu 

#4 Guest_humanbeeing

Guest_humanbeeing
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 14:06

Mama mi załatwiła do sprawy rozwodowej super adwokata: Bałaga to jego nazwisko, jest z Kielc, ale przyjechał do mnie do Łodzi, pomógł mi bardzo, jeśli chodzi o pieniądze to cena była dużo przystępniejsza niż niektórzy na miejscu, wiem bo bardzo długo szukałam kogoś odpowiedniego. Mama się go radziła przy sprawie spadkowej po naszej cioci i już wiedzieliśmy że p. Bałaga to rozsądny i bardzo pomocny człowiek. Jemu się chce, to po prostu widać, że nie pracuje z musu, więc teraz go będę polecała innym:)

#5 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 12:53

Jeśli sprawy rozwodowe to tylko Mec. Burska.Prowadzi sprawę mnie i  z mojego polecenia dwóm moim kolegą. Wszyscy sa zadowoleni. Nie unika spotkań jest zaangażowana i przede wszystkim sama chodzi na rozprawy a nie jak mój poprzedni adwokat wysyłał jakiś młodych co nie przeczytali nawet akt sprawy. Kontakt do je biura 664 365 410 albo w necie www.adwokatweb.eu 

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 13:24

Jesli trudny rozwod to polecam adwokat Annę Gręda z Łodzi. Rzetelna, uczciwa, wszystko tlumaczy, jak cos przyjdzie z sadu to od razu dzowni i informuje, do sprawy zawsze przygotowana - zadaje celne pytania a w sprawach rozwodowych od tego w sumie zalezy wynik sprawy. Ceny przystepne a kancelaria pani mecenas oblednie piekna. Polecam - 601 358 469

#7 PiotrL89

PiotrL89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 październik 2015 - 19:27

Moja znajoma korzystała z usług jednego z adwokatów pracujących w kancelarii Aberlinus i była bardzo zadowolona z tego co mi wiadomo, bo zajął się jej sprawą bardzo rzetelnie. Wiele też dobrych opinii na temat tej kancelarii słyszałem, więc chyba http://www.aberlinus.eu/ to solidna marka na łódzkim rynku.

#8 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 11:12

Rozwód nie jest łatwą, ani przyjemną rzeczą ...sad.png Cieszę tylko z tego, że akurat moja sprawę poprowadziła p. mecenas Magdalena Chróścielewska, bo przynajmniej wiedziałam, że od strony prawnej zadba bardzo dobrze o moje interesy, a zwłaszcza w kwestii podziału opieki nad dziećmi. 

#9 Guest_nasti

Guest_nasti
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 21:12

Polecam adwokata Adriana Króla. Moją sprawę poprowadził genialnie. Wywalczył dla mnie to co chciałam.

#10 Juras

Juras

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 11 luty 2016 - 12:42

Ja dorzucam od siebie namiar na kancelarię Mecenas Chróścielewskiej - nr telefonu 42 678 00 78. Zespół prawników z tej kancelarii pomagał mi w rozwodzie, żona próbowała mnie nieźle wykiwać ale dzięki temu, że skorzystałem z pomocy dobrych prawników to jej się nie udało :) Polecam kancelarię tej pani, naprawdę warto zaufać.

#11 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 15:04

Moją sprawę również prowadził adwokat Adrian Król (604-802-169). Potwierdzam, że to kompetentny i przykładający się do sprawy adwokat. Zarówno rozwód jak i podział majątku przebiegł tak jak sobie zażyczyłem, mimo że żona nie była łatwym przeciwnikiem. Polecam!

#12 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 20:29

Kwestię rozwodową najlepiej powierzyć p. Magdalenie Chróścielewskiej i adwokatom, którzy pracują pod jej kierunkiem. Kiedy wydawało mi się, że nie uda się już wywalczyć opieki nad moim synem oraz alimentów na takim poziomie jak chciałam, to wówczas mogłam liczyć na wsparcie tej renomowanej kancelarii i doświadczenie prawników, którzy ją tworzą. To wielka ulga wyjść ze sali sądowej z poczuciem, że udało się załatwić te dwie najważniejsze kwestie po swojej myśli...

#13 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 06:48

Moją sprawę rozwodową też prowadził mecenas Adrian Król i w pełni podzielam Twoje zdanie o jego profesjonalizmie i skuteczności. To bardzo dobry i uczciwy adwokat . Poprowadził moją sprawę zaoszczędzając mi stresu i nerwów a mojemu eksmężowi udowodnił przed sądem ,że jest winnym rozpadowi naszego małżeństwa.

#14 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 15:44

Też korzystałam z usług prawnych Pana mecenasa Adriana Króla z Łodzi i chcę powiedzieć , że w mojej sprawie okazał się profesjonalistą. Jego wystąpienia w sądzie są godne podziwu i oparte o dużą wiedzę prawniczą. Moją sprawę wygrał ,a ja otrzymałam to,o co walczyłam. Bardzo dziękuję Panu mecenasowi.

#15 Guest_Miki

Guest_Miki
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 22:25

Potwierdzam, że adwokat Adrian Król jest świetny. Moją sprawę rodzinną poprowadził bezbłędnie. Dziękuję Panie Adrianie.

#16 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 18:34

Pytanie tylko co oznacza dobry? Dla mnie jest to taki, który ma empatie, doświadczenie i przykłada się do sprawy. Prawnik musi się zaangażować, a nie wszystko robić po łepkach. Popytajcie znajomych o opinie na temat tej kancelarii http://www.advocati-lodz.pl . Moim zdaniem warto się do niej udać.

#17 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 19:12

Ja byłem zadowolony ze współpracy z kancelarią Chróścielewska&Chróścielewski, są rzeczowi, mają doświadczenie i jak widać cieszą się dobrymi opiniami. Wybór kancelarii adwokackiej nie może być przypadkowy, warto wcześniej przejrzeć opinie albo popytać znajomych.

#18 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 10:08

Rozwody generalnie bywają dość problematyczne...

#19 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 10:10

Dlatego dobry prawnik to podstawa. Tak jak już pisałam na tym forum, ja udałam się z polecenia koleżanki do kancelarii mecenas Chróścielewskiej i moim zdaniem był to bardzo dobry wybór. Ich kancelaria mieści się na al. Kościuszki 98, warto podejść i pogadać, na pewno na miejscu doradzą i przedstawią ofertę. Mnie reprezentowali też w sądzie podczas spraw o rozwód i jestem im za to bardzo wdzięczna.

#20 Janka mak

Janka mak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 10:58

Rownież polecam kancelarie mecenas Chroscielewskiej, dzięki wiedzy i doświadczeniu prawników z tej kancelarii udało mi się przejść przez rozwód, chociaż nie było lekko. Moim zdaniem nie ma w Łodzi lepszej kancelarii niz oni :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych