Skocz do zawartości

Lokum Deweloper inwestycje

deweloper lokum mieszkania

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Benek

Guest_Benek
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 14:56

Wątek poświęcony inwestycjom Lokum Developer. Aktualnie są 3 dostępne: Lokum Viva, Lokum da Vinci i Lokum do Trevi

#2 Guest_Benek

Guest_Benek
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 14:57

*Lokum di Trevi oczywiście, przepraszam za błąd, nie mogę poprawić

#3 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 10:27

Lokum Viva: budowa idzie bardzo sprawnie,z wizek też wygląda bardzo interesująco. Do gustu przypadło mi też umiejscowienie tej inwestycji (dobry dojazd, blisko szkoła). Czy wiecie, czy garaże są wspólne dla oby dwóch budynków? Ne mogę znaleźć takiej informacji nigdzie

#4 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 14:31

Lokum Viva: budowa idzie bardzo sprawnie,z wizek też wygląda bardzo interesująco. Do gustu przypadło mi też umiejscowienie tej inwestycji (dobry dojazd, blisko szkoła). Czy wiecie, czy garaże są wspólne dla oby dwóch budynków? Ne mogę znaleźć takiej informacji nigdzie

niestety garaze nie sa polaczone pod ziemia, sa 2 osobne. Część osób będzie musiała trochę podreptać do wind z zakupami (część z tego większego budynku będzie miała parking pod tym mniejszym budynkiem)

#5 Guest_achi

Guest_achi
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 19:29

Ja słyszałam, że garaże są połączone ze sobą przejściem. Autem nie można przejechać, ale można przejść spokojnie

#6 Guest_gosciu

Guest_gosciu
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 10:05

A po ile jest miejsc pod każdym budynkiem? Pod większym budynkiem jest mniejszy parking, dobrze zrozumiałem?

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:26

Po wjezdzie na teren osiedla jest troche naziemnych miejsc (platnych) + parking podziemny. Miejsca bezpłatne dla gości będą pod większym budynkiem na ul Litomskiej (ok 20 miejsc)

#8 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:19

Podoba mi się rozwiązanie wykupienia miejsc naziemnych. Wole zapłacić i mieć swój kawałek. To zapobiega nieporządkowi na osiedlu, auta nie będą stały "jeden na drugim" gdzie popadnie

#9 Guest_max

Guest_max
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 17:37

też kupiłem, mimo że miejsca są bardzo drogie..Forda Mondeo z 2007-2008 spokojnie za cenę miejsca postojowego kupisz..Ale jednak ten Ford za 10 lat będzie warty 2 tysiące a to miejsce wtedy docenisz, widząc w jakim tempie przybywa we Wro samochodów smile.png

#10 Guest_avast

Guest_avast
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 01:23

Moim zdaniem dobrze zainwestować w miejsce postojowe. O samochód trzeba dbać, a unikniesz ryzyka przy parkowaniu np. że ktoś porysuje, czy uderzy. Spokojnie zostawiasz tam,gdzie jego miejsce, każdego dnia, bez stresu, czy problemów z wyjazdem smile.png

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 10 luty 2015 - 09:26

Hmmm... ale odnośnie czego piszecie? Więcej szczegółów. To inwestycja w Warszawie? Ogólnie stolica zrobiła się już kosmicznie droga, tym bardziej w stosunku do tego, jakie oferuje zarobki...

#12 Guest_max

Guest_max
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 19:29

odnośnie miejsca w garażu podziemnym w Lokum Viva - Wrocław

#13 Guest_henri

Guest_henri
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 12:40

Warszawa droga, to fakt, ale teraz rozmowa byla o lokum viva we wroclawiu od lokum deweloper. Już elewacja jest robiona na budynkach, w mniejszym już powoli widać efekt, który śmiem twierdzić, jest zadowalający wink.png

#14 Guest_miro0

Guest_miro0
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 00:49

Widziałem zdjęcia widoków z 5 albo 6 piętra - bardzo fajnie widać panoramę Wrocławia wink.png

#15 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 10:35

Hale inwestycyjne aż takie potencjału nie dawały od lat. A przecież hale na sprzedaż masz normalnie dostępne w większości polskich miast - kwestia należytego wykorzystania okazji. JARTOM ma fajne te okazje w Bydgoszczy, w Warszawie, tylko najpierw - środki.

#16 Guest_Candu

Guest_Candu
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 10:05

[Lokum Viva] są rowerownie? albo jakieś pomieszczenia, gdzie można przechowywać rowery/wózki? 

#17 Guest_Maxx

Guest_Maxx
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 18:17

Trochę spóźnione pytanie tongue.png Rowerowni nie ma, ale były komórki lokatorskie. Pisze spóźnione pytanie bo jak byłem tydzień temu pytać o komórki to została jedna i była w rezerwacji tongue.png

#18 Guest_Igloo

Guest_Igloo
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 13:27

hej są tu mieszkańcy di Trevi?Jak Wam się podoba mieszkanie na osiedlu? Jesteście zadowoleni? Widzę, że to osiedle jest często wyróżniane, i dość sporo o nim dobrych opinii

#19 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 20:20

kolega tam kupił i byłem u niego, ma mieszkanie z widokiem na fonranne. Samo osiedla z zewnątrz bardzo ładne, budynki świetnie wyglądają. Co do okolicy: słaba przemysłowa, ale jest pętla tramwajowa, jeździ chyba 8. Wady: mnóstwo mieszkań na wynajem i studentów = imprezy, hałas, niestety gadanie na balkonach w nocy (w końcu super widok na fontanne smile.png a że tam jest efekt studni to reszta nie śpi przy otwartym oknie. Ale to w zasadzie tylko wada latem, poza latem jest to bardzo fajne osiedle

#20 kacperosky

kacperosky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 13:29

W Vivie w tej chwili trwają już ostatnie prace wykończeniowe i rzeczywiście budynek bardzo fajnie się prezentuje a widoki są bardzo atrakcyjne, jak na to miejsce. Do co komórek lokatorskich to rzeczywiście już nic nie zostało ale to samo tyczy się mieszkań, zostały szybko kupione chociaż można jeszcze z czegoś wybrać. Jak dla mnie inwestycja bardzo na plus. O pracach wykończeniowych przeczytałem na http://wroclaw.infod...-wykonczeniowe/

3a59f8730bcb85ec8edd33f300aa2ed75b7f4852

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: deweloper, lokum, mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych