Skocz do zawartości

hałaśliwi sąsiedzi z góry

hałaśliwy sąsiad tupanie hałas krzyki hałaśliwi sąsiedzi sąsiedzi sąsiad irytujący sąsiad irytujący dzieci sąsiadów

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 00:01

Witam,

od dłuższego czasu mam problem z sąsiadami z góry, którzy pozwalają na to żeby ich dzieci (wiek około 3 i 4 lata) biegały po mieszkaniu czasem nawet przez cały dzień zwłaszcza rano i wieczorem nawet do północy. Hałasują przy tym upuszczając przeróżne przedmioty na podłogę, wrzeszczą, skaczą po łóżku a przede wszystkim tupią tak mocno że momentami aż brzęczą szyby w oknach i drżą ściany mam wrażenie że ich rodzice też biorą udział w tych harcach bo często słychać również ich krzyki i tak ganiają się po domu zamiast wyjść na zewnątrz jak normalni ludzie.
I teraz też nie dają mi zasnąć po ciężkim tygodniu pracy a jest piątek godzina 23:40.
Jak zwracam im uwagę to mówią, że to przecież tylko dzieci i zamykają drzwi.
Nie chcę załatwiać tej sprawy przez policję czy sądy bo coś takiego jest niezwykle trudno udowodnić.
Czy znacie jakieś sposoby (oczywiście zgodne z prawem) aby im się jakoś odwdzięczyć?
Myślałem o nastawianiu głośno muzyki kiedy nie ma mnie w domu lub coś w tym stylu ale nie chcę przecież przeszkadzać innym normalnym sąsiadom. Może są jakieś urządzenia, które montuje się przy suficie, które generują jakieś niskotonowe dźwięki (podobne do tupania) czy cokolwiek innego.
Macie jakieś pomysły?

Proszę, żeby nie wpisywali się tu tęskniący za rozumem rodzice, którzy podobnie jak moi sąsiedzi uważają, że to tylko dzieci.
Dzieci należy wychowywać i uczyć szacunku do innych, a nie chować jak bezmyślne zwierzęta!

Bardzo proszę również nie wpisywać złotych rad w stylu "zmień mieszkanie, przeprowadź się, strzel sobie w łeb itp".

#2 Guest_N-s

Guest_N-s
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 12:41

Proponuję zaznajomić się z tematym dzwięków słyszalnych tylko dla dzieci biggrin.png dzieci dostaną szału, a rodzice nie będą go słuszec (ty również).

#3 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 13:15

Tak, słyszałem o tym tylko czy to legalne? wink.png i chyba trzeba by mieć odpowiednie audio? czy na zwykłych głośnikach też to działa?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hałaśliwy sąsiad, tupanie, hałas, krzyki, hałaśliwi sąsiedzi, sąsiedzi, sąsiad, irytujący sąsiad, irytujący, dzieci sąsiadów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych