Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ferie zimowe z ubezpieczeniem turystycznym

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671194 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 12:19

Planując urlop wypoczynkowy w trakcie ferii zimowych warto zastanowić się nad ubezpieczeniem turystycznym. Czy warto wykupić turystyczną polisę skoro mamy EKUZ? Czy ubezpieczenie działa, gdy wypijemy grzańca na stoku? Poniżej obalamy najczęstsze mity dotyczące polis turystycznych, aby urlop wypoczynkowy nie tylko w zimowe ferie przebiegł spokojnie i bez zbędnego stresu.

Powrót do artykułu: Ferie zimowe z ubezpieczeniem turystycznym

#2 Guest__Marzena

Guest__Marzena
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 12:19

W ferie zimowe, które przypadają juz w 2015 roku wyjeżdzam z rodziną (dwójka dorosłych i swójka dzieci) do Włoch na narty. Czy jest możliwość aby objąć nas jednym ubezpieczeniem turystycznym (ubezpieczenie rodzinne)? Byłoby to dużo praktyczniejsza. Podczas zimowego urlopu miałabym przy sobie jeden dokument, który potwierdziłby ubezpieczenie całej naszej czwórki.

#3 Guest_iwekar

Guest_iwekar
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 19:20

Sam teraz rozgladam sie za ubezpieczeniem bo zamierzam gdzies ruszyc dalej. Patrzac na oferty na wygodnie.pl jest tego mega duzo. Moze ktos z Was móglby cos polecic?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 09:57

1. Zapraszamy do współpracy z naszym wykwalifikowanym zespołem w zakresie ubezpieczeń. Lata doświadczenia w branży oraz stale poszerzająca się grupa Klientów świadczy o naszej dobrej opiece. Każdemu Klientowi dobieramy ochronę ubezpieczeniową zgodną z jego potrzebami a jednocześnie za rozsądną cenę. Dzięki temu stale wzrasta grono osób i przedsiębiorstw obdarzających nas zaufaniem. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami na polskim rynku w zakresie ubezpieczeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Cieszyna i okolic: Kaniafinanse Tel: 515 169 649, 503 085 915 E-mail: kaniafinanse@wp.pl

#5 Guest_zoen

Guest_zoen
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 10:35

Ja kupiłem dobre ubezpieczenie na ubezpieczeniagarwolin.pl. Mają bardzo dobre warunki ubezpieczeń, zabezpieczają od wszystkich możliwych wypadków podczas pobytu na stoku. Kiedyś znajomy pojechał w alpy bez ubezpieczenia, a potem musiał kilka tysięcy euro zwracać, od tego czasu nawet jakbym miał na weekend jechać na narty to ubezpieczenie kupuję.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 11:12

Witam serdecznie Zoen, Dziękujemy za bardzo miłe słowa. Cieszymy się, że nasi klienci są tak bardzo zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z nami przez naszą stronę ubezpieczeniagarwolin.pl Mamy w ofercie nowe ubezpieczenia komunikacyjne i na życie, postaramy się dobrać Panu idealną polisę na dobrych warunkach, skoro Pan nas tak zachwala.

#7 Guest_dominik

Guest_dominik
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 11:17

Wiem, że większość ludzi nei lubi się ubezpeiczać i niem a dobrego zdanai na ten temat. A to tylko wina wychowania, warto dbać o siebie. Może nei samego wychowania, a myslenia że nic się niestanei, czy może nawet "nigdy nic mi się niestało i tym razem też będzie dobrze". No cóż muszę was zmartwić, statystycznie tusysci na zwykłych kolonialnych wycieczkach nie doznają urazów. Za to są bardzo narażeni na kradzierze bagażu i portfeli. Ale możecie znaleść świetne ubezpieczenie na rankomat.pl

#8 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 14:15

Ja byłem w tamtym roku na Feriach Rodzinnych w Zębie z firmą Highlanders.pl, ubezpieczenie oczywiście w pakiecie ale jak by nie było to też bez niego nigdzie bym się nie wybrał. Powracając do wyjazdu bardzo polecam bo warto, moc atrakcji takich jak baseny termalne, kulig z pochodniami czy wieczór góralski z kapelą góralską oraz nauka jazdy na nartach to wszystko sprawiło że tydzień na Podhalu uważam za udany i na pewno powrócę w tym roku. Strona internetowa www.highlanders.pl

#9 Guest_zenobia

Guest_zenobia
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 15:20

Ja bym wolała nie ryzykować, w zeszłym roku ponieśliśmy duże straty związane z leczeniem za granicą, to w tym roku planujemy wziąć ubezpieczenie na wyjazd narty w Generali,  bo polisa obejmuje ochroną także sprzęt sportowy i bagaż podróżny. Do tego będziemy mieli zagwarantowane pokrycie kosztów leczenia   do 800 000 zł

#10 Guest_Kajman

Guest_Kajman
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 07:28

Warto przejrzeć oferty największych firm oferujących ubezpieczenie turystyczne www.bm.pl/cookie/set?rdr=insurance_travel_start

#11 Guest_antek

Guest_antek
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 10:53

Przed dłuższym wyjazdem ubezpieczam siebie i rodzinę. Kiedyś wybierałem ubezpieczyciela na chybił-trafił, ale teraz nauczyłem się czytać oferty i różnica w ofertach i w cenach jest ogromna! Wybraliśmy firmę z długoletnim stażem - Signal Iduna. Mają najlepszy pakiet ubezpieczeń turystycznych.

#12 Guest_Michalina

Guest_Michalina
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 12:34

My już kolejny raz korzystamy z oferty Signal Iduna. Mają 3 ubezpieczenia dla podróżujących: kosztów leczenia i assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków a także pomocy i ochrony prawnej. Bardzo przydatne, zwłaszcza jak się człowiek pochoruje za granicą!

#13 Guest_Amelia

Guest_Amelia
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 00:06

Ja też polecam Signal Iduna. Mają atrakcyjne propozycje ubezpieczeń - zwłaszcza turystycznych (ale nie tylko).

#14 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 14:27

A jakie macie doświadczenia, jesli chodzi o kobiety w ciąży? Czy Signal Iduna ubezpiecza takie kobiety? Bo planujemy z zona wyjazd we wrześniu, żona jest w 5 miesiącu no i się zastanawiamy, jakie ubezpieczenie wybrać - tak na wszelki wypadek.

#15 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 12:05

A na co warto szczególnie zwrócić uwagę w ofercie Signal Iduna? Z czego jesteś najbardziej jesteś zadowolona? Niedługo wyjeżdżam na wakacje i szukam sensownego ubezpieczyciela.

#16 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 09:33

My z dzieciakami jedziemy na ferie nad morze, a dokladniej do hotelu Grand  Lubicz w Ustce. Mają naprawdę super pakiety, jest sporo atrakcji dla  dzieci, nie będzie nudy :D

#17 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2003 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:22

Czy jadąc w takie miejsca - https://www.zielonap...ty_rodzinne.phprównież powinno się mieć dodatkowe ubezpieczenie? W sensie - przy wyjazdach w Polskę? 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#18 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 09:49

W tym roku na sylwestra wybieramy się ze znajomymi do zakopanego a zważając na fakt jaka długa czeka nas podróż zdecydowaliśmy się wykupić dodatkowe ubezpieczenie szyb, którego szczegóły znajdziecie na stronie http://www.mtu24.pl/...yjne/auto-szyby Ubezpieczenie szyb w samochodzie to korzystne rozwiązanie dla przezornych kierowców. Umowa ta gwarantuje pokrycie kosztów i szybkie zorganizowanie wymiany szyby samochodowej, bądź też jej naprawę. Według ustawy o ruchu drogowym, pojazd uczestniczący w nim musi być tak utrzymany, aby korzystanie z niego zapewniało dostateczną widoczność kierowcy. Niektórzy jednak ignorują niewielkie uszkodzenia szyby, zwlekając z jej naprawą do ostatniego momentu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych