Skocz do zawartości

odpowiedzialność przełożonego księgowej

odpowiedzialność przełożony

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Balbina

Guest_Balbina
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 21:53

Witam

Jestem na stanowisku kierowniczym. Dostałam propozycję awansu, przez co do moich obowiązków dojdzie również bycie przełożoną  m.in. księgowej i kadrowej. Nigdy nie miałam nic wspólnego z księgowością. Dostalam zapewnienie, że chodzi tu głównie o sprawy i kontrolę personalną a nie pracy pracownika pod wzgeledem poprawnosci jej wykonywania.

Według ustawy o rachunkowośc odpowiedzielnośc za prace ksiegowej ponosi przelozony jednostki w tym wypadku ja.

Moje pytanie. Czy wystarczy jesli bede miala zapis o wykluczeniu odpowiedzialnosci ze spraw księgowo-podatkowych? Czy mam sie czego obawiac w sytuacji gdy pracownik zle wykonana swoja prace. A co z kadrami.

Jaka mam odpowiedzialnosc za ich prace.

Blagam o pomoc.

#2 Guest_Judytka

Guest_Judytka
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 15:01

Parcie na awans mają wszyscy ale odpowiedzialności się boją. To po co przyjmują awans. Jeśli ktoś decyduje się na kierownicze stanowisko -licz się z odpowiedzialnością, bo największą zaletą jest umieć przyznać się do błędu, a błędy popełniają wszyscy i naprawić jeśli można

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odpowiedzialność, przełożony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych