Skocz do zawartości

Niedrogi notariusz w Warszawie

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 15:22

Witam :) Poszukuję pilnie notariusza w Warszawy, który miałby w miarę niskie stawki. Sprawa jest dosyć pilna, a budżet ograniczony. Możecie kogoś polecić?

#2 Guest_Kama

Guest_Kama
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 12:27

kancelarianotarialna-warszawa. pl - mozna negocjowac ceny, wiec mysle, ze warto sie zainteresowac wink.png

#3 Guest_Krzysztoa

Guest_Krzysztoa
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 15:57

Ja mogę od siebie dorzucić, że dobry jest notariusz Sławomir Puczyłkowski który ma kancelarię w Otwocku, więc niedaleko Warszawy, a ceny są nieporównywalnie niższe

#4 olenka8

olenka8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 08 styczeń 2015 - 11:55

mnie się wydaje, że u większości notariuszy ceny są porównywalne. 

#5 aromatyczny

aromatyczny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 16:44

czasem uda się wycisnąć jakiś rabat

#6 Guest_KarolinaUiaa

Guest_KarolinaUiaa
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 19:57

Fajnie, że są polecanki z Warszawy. Skorzystałam już. Ja to jeżdżę między Warszawą i Krakowem załatwiać sprawy. Czasem właśnie potrzebuję więc pomocy kancelarii notarialnej z rodu Kraka. Słyszałam o notariuszu Romana Grukoś. Może ktoś miał okazję korzystać z ich usług?

#7 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 17:50

Ja od paru lat chodzę w razie potrzeby do pana Zbigniewa Krawczaka, bardzo sympatyczny i konkretny notariusz przy Arkadii ma swoje lokum, pozdrawiam

#8 marek80

marek80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 09:05

Ceny usług notarialnych są narzucone z góry rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości więc wielkiego pola manewru tu nie ma.

Pozdrawiam

Marek https://simplyrent.pl/

#9 Guest_partyk

Guest_partyk
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:45

Ogólnie notariusze mają z góry ustalone stawki i trudno trafić na takich które jakoś sporo je obniżają ale bardzo rozsądne są w kancelarii kancelarię Hanna Zbrzeżna-Cąkała, Kamila Kalińska. Miałem u nich sprawę podziału majątku po rozwodzie i wszystko bardzo profesjonale w tym jasno i konkretnie tłumaczone także człowiek się nie gubił. 

#10 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 16 luty 2020 - 18:09

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci kancelarię notarialną www.notariuszbemowo.com. Korzystałam z ich usług podczas zakupu nieruchomości. Byłam zadowolona z miłej obsługi oraz profesjonalizmu notariusza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych