Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klauzula wykonalności. Kolejny krok po uzyskaniu nakazu zapłaty lub wyroku

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197996 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 20:22

W wyniku wniesionego przez ciebie pozwu sąd wydał nakaz zapłaty lub wyrok zobowiązujący twojego kontrahenta do zapłaty. Czas na kolejne kroki po odzyskanie długu, czyli wniosek o nadanie klauzuli wykonalności.

Powrót do artykułu: Klauzula wykonalności. Kolejny krok po uzyskaniu nakazu zapłaty lub wyroku

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 20:22

profesjonalnie i fachowo

#3 Guest_Inka

Guest_Inka
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 00:21

Sąd w Gdańsku odesłał wniosek o klauzulę wykonalności (po miesiącu) z zapytaniem "w jakim zakresie" !!! :) ;) ;)

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 09:48

SĄD W ŚREMIE woj. wielkopolskie klauzulę nadaje po roku i to po wielokrotnych monitach - patologia

#5 Guest_Robi

Guest_Robi
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:39

A czy można nadać klauzulę wykonalności gdy kilka lat wcześniej była już nadana klauzula wykonalności?

#6 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:53

wydaje mi sie, że cały czas obowiązuje ta poprzednia klauzula wykonalności

#7 Guest_anonim

Guest_anonim
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:13

Zanim pójdziesz do komornika, koniecznie wezwij twojego nierzetelnego kontrahenta do dobrowolnego spełnienia świadczenia.... żeby mógł się pozbyć wszystkiego co komornik mógłby mu zabrać.

#8 Guest_Katti

Guest_Katti
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 22:29

Windykator rząda odemnie spłaty kredytu wziętego przez mojego eks Mezo w 2012 roku w styczniu Mam rozdzielność majątkowa od lipca 2012 O kredycie nie wiedziałam i nic nie podpisywałam Było to u komornika bez skotku Obecnie nie pracuje jestem po zabiegu ginekologicznym i ciężko mi znaleźć odpowiednią pracę Wyznaczono mi raty po 250zl do spłaty jest 2970 zł za które mój eks kupił sobie laptop Co mam zrobić nie posiadam środków na splate

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 19:26

mam klauzulę wykonalności i tytuł egzekucyjny,teraz dłużnik złożył skargę na komornika . Co dalej /?

#10 ochotnik

ochotnik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 16:57

Większość komorników jest przygotowanych na egzekucję komorniczą czyli ukrywają majątek. Ewentualnie nieprzygotowani są na egzekucje z majątku wspólnego ale do tego trzeba rozszerzyć kaluzulę wykonalności na współmałżonka: https://windykator.s...pozyczkobiorcy/Jednak co też niewielu wie, nawet bez rozszerzenia klauzuli można prowadzić egzekucję ze wspólnego konta bankowego. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych