Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klauzula wykonalności. Kolejny krok po uzyskaniu nakazu zapłaty lub wyroku

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196822 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 20:22

W wyniku wniesionego przez ciebie pozwu sąd wydał nakaz zapłaty lub wyrok zobowiązujący twojego kontrahenta do zapłaty. Czas na kolejne kroki po odzyskanie długu, czyli wniosek o nadanie klauzuli wykonalności.

Powrót do artykułu: Klauzula wykonalności. Kolejny krok po uzyskaniu nakazu zapłaty lub wyroku

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 20:22

profesjonalnie i fachowo

#3 Guest_Inka

Guest_Inka
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 00:21

Sąd w Gdańsku odesłał wniosek o klauzulę wykonalności (po miesiącu) z zapytaniem "w jakim zakresie" !!! :) ;) ;)

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 09:48

SĄD W ŚREMIE woj. wielkopolskie klauzulę nadaje po roku i to po wielokrotnych monitach - patologia

#5 Guest_Robi

Guest_Robi
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:39

A czy można nadać klauzulę wykonalności gdy kilka lat wcześniej była już nadana klauzula wykonalności?

#6 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:53

wydaje mi sie, że cały czas obowiązuje ta poprzednia klauzula wykonalności

#7 Guest_anonim

Guest_anonim
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:13

Zanim pójdziesz do komornika, koniecznie wezwij twojego nierzetelnego kontrahenta do dobrowolnego spełnienia świadczenia.... żeby mógł się pozbyć wszystkiego co komornik mógłby mu zabrać.

#8 Guest_Katti

Guest_Katti
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 22:29

Windykator rząda odemnie spłaty kredytu wziętego przez mojego eks Mezo w 2012 roku w styczniu Mam rozdzielność majątkowa od lipca 2012 O kredycie nie wiedziałam i nic nie podpisywałam Było to u komornika bez skotku Obecnie nie pracuje jestem po zabiegu ginekologicznym i ciężko mi znaleźć odpowiednią pracę Wyznaczono mi raty po 250zl do spłaty jest 2970 zł za które mój eks kupił sobie laptop Co mam zrobić nie posiadam środków na splate

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych