Skocz do zawartości

Prezent dla księgowej

wróć do serwisu Księgowość 81 odpowiedzi w tym temacie

#41 konradd

konradd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 29 kwiecień 2016 - 14:06

My ze znajomymi ogólnie jesteśmy zwolennikami tworzenia własnoręcznych prezentów, nie raz szalonych, a bawimy się przy tym jak dzieciaki biggrin.png Tak mnie natchnęło po przeczytaniu tego tematu, że odświeżę go trochę swoim pomysłem smile.png Może zrobić jakiś plakat, na nim zmajstrować jakiś wielki kalkulator, zrobić otwierane guziczki pod którymi napisze się coś śmiesznego, albo jakieś cechy osoby do której prezent jest kierowany biggrin.png A na "wyświetlaczu" liczba zgodna z rocznicą urodzin biggrin.png Gwarantuję, że na twarzy jubilata pojawi się szeroki uśmiech - no chyba że jest jakiś nadęty :)

#42 ofistese

ofistese

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 14:19

Ja to ci polecę kupić talon na jakiś masaż. Najlepiej czekoladą biggrin.png Ewentualnie jakieś SPA. Ja bardzo lubię takie prezenty dostawać. Zawsze miło po tygodniu pracy się mocno rozluźnić.

Od wielu lat pracuję jako księgowa Krakowska. Chętnie udzielę porad i konsultacji.

#43 LillianU

LillianU

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 maj 2016 - 17:42

Myślę że na pewno przydadzą jej się podstawowe przedmioty, które są w każdym biurku. Pozdrawiam :)

Pieniądze, kiedy odchodzą, mają setki nóg, kiedy przychodzą, tylko dwie.

#44 LillianU

LillianU

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 maj 2016 - 22:00

Nie określiłeś się ile chcesz wydać na prezent. Pozdrawiam.

Pieniądze, kiedy odchodzą, mają setki nóg, kiedy przychodzą, tylko dwie.

#45 elka15

elka15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 19:15

Ja też właśnie szukam pomysłu na prezent dla znajomej księgowej. Myślałam o czymś drobnym. Ostatnio widziałam czekoladki w kształcie kalkulatora - jak myślicie spodoba się takie coś?

#46 BolesnaPrawda

BolesnaPrawda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 15:12

Ja też właśnie szukam pomysłu na prezent dla znajomej księgowej. Myślałam o czymś drobnym. Ostatnio widziałam czekoladki w kształcie kalkulatora - jak myślicie spodoba się takie coś?

Brzmi ciekawie przyznam szczerzę. Wydaje mi się, że coś takiego jak czekoladki w kształcie kalkulatora mogłyby się spodobać!! Podoba mi się :D

kruk długi - jak sobie z nimi radzić

#47 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 15:29

Program księgowy jej kup, od razu się nauczy obsługi, praktyczny prezent ;) na pewno się ucieszy z RESET2 ;)

#48 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 11:46

To może ma od pracodawcy, ale jak sama finansuje oprogramowanie to dobry pomysł.

#49 elka15

elka15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 11:17

Brzmi ciekawie przyznam szczerzę. Wydaje mi się, że coś takiego jak czekoladki w kształcie kalkulatora mogłyby się spodobać!! Podoba mi się biggrin.png

Bardzo się spodobał ten kalkulator! Gdyby ktoś jeszcze szukał pomysłu na prezent dla księgowej to tu znalazłam fajne pomysły: coimdac.pl/prezent-dla-ksiegowej/

#50 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:27

Moim zdaniem trzeba po prostu kupić coś ładnego. Niekoniecznie związanego z księgowością ;) Biżuteria, dobre wino... ;)

#51 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 09:35

A może coś eleganckiego? Jak na przykład zegarek.Prosty zegarek dobrej firmy. Najlepiej na skórzanym paseczku ( jestem zdania, że takie zegarki są zdecydowanie wygodniejsze niż te na bransoletach.....).

Na przykład ten Tissot:

T0502071605700.jpg

Ze swojej strony polecam również tego zegarmistrza:

http://www.zegarki-krakow.pl/

Z racji tego,że mają najkorzystniejsze ceny na zegarki. 

#52 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 20:36

Każda kobieta z biżuterii się ucieszy smile.png jakiś ładny naszyjnik z apartu sama chętnie bym przygarnęła:)

#53 piter601

piter601

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 10:36

Nie wiem czy to na pewno odpowiedni prezent dla każdej księgowej, ale ja mojej księgowej - która jest jednocześnie moją przyjaciółką - podarowałam doniczkowe drzewko cytrusowe.

Cytrusy są odpowiednie do biura i w jej biurze podarowana kalamondyna prezentowała się wspaniale. Cytrus ten jest miniaturowym, gęsto obsypanym owocami, o ciemnozielonych liściach drzewkiem. Jeśli tylko wasza księgowa ma biuro dobrze naświetlone i czujecie że lubi rośliny, bez wahania kupiłbym jej taki prezent jako wdzięczność za wykonywaną przez nią dla nas pracę. Cytrusy mają dobry wpływ na nasze samopoczucie - produkują tlen. Mogą też być traktowane jako drzewko szczęścia. Ja swojego cytrusa kupiłem na tej stronie http://cytrusy24.pl Z całego serca polecam!

#54 lukaszlukasz

lukaszlukasz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 13:05

Standardowo, sądzę że klasyczna biżuteria mogłaby być idealnym prezentem dla księgowej. 

#55 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 07 luty 2017 - 09:59

Jeżeli nie znasz dobrze jej stylu to postaw na klasykę ;) Zawsze się sprawdza.

#56 angela111

angela111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 14 luty 2017 - 14:48

Tak jak ktoś wyżej napisał.... najlepsze są dodatki takie jak np. szwajcarskie zegarki. Każdy chciałby mieć zegarek dobrej jakości, a poza tym nie trzeba na to przeznaczać jakieś super ogromnej kwoty...

#57 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 15:35

Chyba niektórzy nie zrozumieli pytania.. Zegarek dla księgowej tak średnio się nadaje, bo to nie jest atrybutem tej pracy. Pracuje w kadrach i wiem mniej więcej co jest potrzebne a co nie. Jak np. niedawno zaczynałam pracę to dostałam segregator, zszywacz, podkładkę pod myszkę, kalkulator i taką specjalną poduszeczkę pod nadgarstek z com4tclick. I wszystkie te przedmioty mi się przydają. A zegarek wisi w pomieszczeniu, w którym pracuje.

#58 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 20 luty 2017 - 16:43

Kup jej dobry program księgowy, RESET2 na pewno przyjdzie z odsieczą, a księgowa doceni szefa dbającego o komfort jej pracy ;)

#59 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 13:25

Każda kobieta z biżuterii się ucieszy smile.png jakiś ładny naszyjnik z apartu sama chętnie bym przygarnęła:)

Najchętniej coś z kolekcji Venus smile.png

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 17:36

Myślę że to miły upominek. Biżuteria apartu jest gustowna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych