Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

wróć do serwisu Księgowość 204 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 17:40

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#202 rufus

rufus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 14:01

Ja się trochę boję przez internet brać kredyt. Jednak wolę kontakt bezpośredni i wolę wybrać się do banku. Nie ukrywam jednak, że przez jakiś czas myślałem o tym, by wziąć kredyt z parabanku. Miałem negatywną historię kredytową w BIK i myślałem, że nikt nie da mi kredytu oprócz chwilówek. Poszukałem informacji w internecie i znalazłem e-booka https://poradnik-bik.pl/ , z którego dowiedziałem się, że mogę założyć konto w BIK i wyczyścić swoją negatywną historię. Zrobiłem to i gdy będę potrzebować kredytu to z pewnością już nie będzie problemu. Radzę też sprawdzić Wam jaką macie historię w BIK.

#203 KasiaKam

KasiaKam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:48

Uważam, że korzystanie z chwilówek jest dobre, jeżeli z góry założymy że spłacimy pożyczkę w określonym terminie bez opóźnień. Na rynku jest ok. 15 firm które udzielają pożyczek na mniejsze kwoty. Sama polecam Ferratum Bank. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jeśli tylko klient spłaci ją w terminie. Wtedy będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Można ją uzyskać w wysokości od 100 do 2000 złotych na okres 15-30 dni. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone.

#204 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 01:05

Polecam sprawdzic pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego https://www.netpozyc...eryfikacyjnego/ kompleksowa baza ofert. Z produktami, które można otrzymać bez konta bankowego.

#205 Guest_tomas

Guest_tomas
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 21:03

Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych