Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

wróć do serwisu Księgowość 208 odpowiedzi w tym temacie

#181 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 619 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 13:22

ja jestem przeciwniczką takich pożyczek i zawsze będę ludzi od nich przestrzegać.

#182 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 12:15

A dla mnie taka postawa jest nadgorliwa, a jak wiadomo, "nadgorliwość gorsza od faszyzmu". Wierzcie mi, że tak jak w życiu, są profesjonalne firmy pożyczkowe, które  dbają o klientów i są firmy nieprofesjonalne, które mają ich w nosie. Lepiej niż nakręcać się na podstawie internetowych opinii, zajrzeć tutaj - http://www.epozyczka24.pl/ i poczytać, na jakiej podstawie funkcjonują parabanki, na czym polega fenomen pożyczki online itd.

#183 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 619 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 18:11

mnie to nadal nie przekonuje, chwilówki to nic innego jak zaproszenie do kolejnych zmartwień i problemów.

#184 Milos23e

Milos23e

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 05:25

Nie no chwilówki to dobra opcja. Zawsze szybko można otrzymać pieniądze. Więc jak na moje warto brać.

_____

k2kredyt.pl

#185 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 619 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 08:41

nie warto, nie zmienię swojego zdania w tym zakresie.

#186 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 12:19

Zupełnie nowa firma pożyczkowa Ratalska.pl oferuje świetne warunki zarówno pod względem wysokości kwot, jak i możliwości spłaty. Pożyczka na raty sprawi, że każdy bez problemu spłaci swoje zobowiązania w ustalonych terminach. Do otrzymania pożyczki wystarczy złożyć wniosek online. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, by móc w krótkim czasie cieszyć się sporym zastrzykiem dodatkowej gotówki.

#187 Guest_obserwator

Guest_obserwator
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:21

Witam współpracuje z pośrednictwem finansowym oraz biurem kredytowym firmy zajmują się kredytami dla osób w trudnych sytuacjach finansowych.Mógłbym Państwu pomóc w kredycie.Decyzja w 24 godziny nie pobieramy wpłat.Kontakt laptopisd@gmail.com

#188 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 26 luty 2018 - 02:30

Czy wiecie, że chwilówkę można rozłożyć na raty? Nie zdawałam sobie sprawy z tego dotąd, dopóki nie trafiłam na artykuł dostępny pod adresem http://pl.getbucks.c...ilowki-na-raty/:-).

#189 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 28 luty 2018 - 15:15

Mówię nie wszelkim chwilówkom i innym tego typu pożyczkom! Trudno, nie mam kasy to nie jadę na wakacje, robię skromne święta, nie kupuje drogich prezentów dzieciom... Zadłużanie się powoduje tylko jeszcze większe problemy finansowe.

#190 wiori

wiori

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 25 marzec 2018 - 22:03

Zadłużeni to raczej nie powinni już pożyczać. Może się to źle skończyć i potem jedynym wyjściem będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wiem, jak to działa, bo mój ojciec podobnie skończył. Ja jak już pożyczam, to z dużą rozwagą. Jakieś małe kwoty i szybko oddaje. Najczęściej trafiam do firmy kredyt1000 bo jakoś przemawia do mnie ich oferta i szybkość przyznawania gotówki. 

#191 Guest_Korinek21

Guest_Korinek21
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 12:20

Hm... W wolnym czasie sprawdź sobie stronę zeropozyczki.pl, mysle ze tam szybko znajdziesz jakąś stronę na której dostaniesz pożyczkę na korzystnych warunkach. Polecam bo sam znalazłem tam bank do kredytu.

#192 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 20:00

Lepszym rozwiązaniem są pożyczki prywatne, które są udzielane na atrakcyjniejszych warunkach niż szybkie chwilówki, gdyż ich spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat, są też niżej oprocentowane. Jednym z portali, który umożliwia ich zaciągnięcie jest http://www.gwiazdor....249,concash-pl/

#193 chwilowapozyczka.pl

chwilowapozyczka.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 03:37

Pożyczki dla zadłużonych to stosunkowo trudny i ryzykowny temat. Z jednak strony dlatego, że dla firmy pożyczkowej zadłużony klient jest mniej wartościowy niż osoba, która nigdy nie miała problemów ze spłatą zadłużenia. W tym przypadku jest bowiem bardziej prawdopodobne, że taka osoba nie będzie w stanie spłacić zaciągniętej pożyczki. Stąd najczęściej wynikają wysokie koszty takiej pożyczki. Również dla takich klientów tego typu pożyczka jest bardziej ryzykowna, gdyż może wepchnąć takie osoby w spiralę zadłużenia, skutkującą pożyczaniem coraz droższych pożyczek celem spłaty zaciągniętego wcześniej zadłużenia. Warto w przypadku takich osób pomyśleć o restrukturyzacji i konsolidacji zadłużenia, aby zmniejszyć koszty obsługi posiadanych zobowiązań finansowych.

Pożyczki, które znajdziesz na chwilowapozyczka.pl: na dowód, na raty, bez BIK Facebook Twitter Tumblr Vimeo

#194 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 06:28

Pożyczka dla zadłużonych https://habzafinanse...ate-zobowiazan/ , tak jak można przeczytać wyżej, jest trudnym tematem. Dlatego też zanim udamy się do banku warto porozmawiać z doradcą kredytowym i z jego pomocą starać się o pieniądze na spłatę zadłużenia.

#195 Guest_Merylka

Guest_Merylka
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 18:08

ja tam brałam kiedyś w Extraportfelu i szczerze mówiąc uważam że doskonale trafiłam. jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło sprawnie. Takie pożyczki to ja rozumiem!

#196 dorotiss

dorotiss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 18:43

Takie szybkie pożyczki kojarzą mi się z kłopotami, może warto pomyśleć o kredycie? To zdecydowanie bezpieczniejsza opcja. W Habza Finanse na pewno znajdą ofertę kredytu dopasowaną do potrzeb klienta, także dla osób zadłużonych. Warto o tym poczytać https://habzafinanse... ... dluzonych/ doradcy zapoznają się z sytuacją i pomogą w załatwianiu formalności.

#197 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1024 postów

Napisano 01 październik 2018 - 09:30

Wiele firm oferuje pożyczki dla zadłużonych, wystarczy o tym przeczytać na http://finanseosobis...-ja-dostac.html. Trzeba jednak uważać, żeby nie wpaść w długi.

Always look on the bright side of life!

#198 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 15 październik 2018 - 19:01

Z tego, co mi wiadomo, to świetne pożyczki można znaleźć na stronie https://wygodnepozyc...dla-zadluzonych i są one dostępne nawet dla zadłużonych osób, więc nie trzeba się obawiać, że pożyczka nie zostanie udzielona. Moim zdaniem to bardzo korzystne rozwiązanie, aby z takiej pożyczki online skorzystać.

#199 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 19:32

Potrzebuję bardzo wsparcia finansowego w postaci pożyczki w wys. 3500 na 2 lata.

#200 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:48

Naprawdę jest to takie proste?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych