Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

wróć do serwisu Księgowość 162 odpowiedzi w tym temacie

#1 rita18

rita18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 14:17

Mam problem ze spłatą pożyczki. Zalegam już 2 miesiące, komornik siedzi mi na głowie. Wszędzie gdzie chce wziąć pozyczkę mam odmowę. Znacie jakieś firmy, które udzielają pozyczek zadłuzonym? Ktoś słyszał o szybkigrosz.pl ?? Tam podobno udzielają takich.

#2 ola452

ola452

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 21:13

Słyszałam maja pozytywne opinie. Moja mama brała pożyczke własnie w szybkigrosz.pl i była zadowolona. Zresztą moja mama brała już nie jedną ma długi i dali jej pożyczke bez problemów.

#3 Drakhtul

Drakhtul

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 13 grudzień 2014 - 14:20

Wow czegos takiego wlasnie potrzebuje moj kumpel! Musze mu o tym powiedziec :)

#4 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 11:17

Przecież ta firma pożyczek nie udziela tylko jest pośrednikiem pomiędzy osobami prywatnymi ,którzy udzielaja sobie nawzajem pożyczek. na niej znajdziesz tylko dane kontaktowe do ludzi by móc im udzielić pożyczki, bądź wstawić swoją propozycję pożyczki by ktoś mógł Tobie jej udzielić. Dosyć popularna już firma zresztą.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1757 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 14:15

Haha... śmiech na sali ;-) Tutaj można sensownie poczytać na ten temat - http://poradnikdlaza...la-zadluzonych/

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 noname

noname

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 21:20

Sam zainteresowałem się stronką http://szybkigrosz.pl i powiem tak:

-pozyczki tam dostaja wszyscy

- nawet sa dla zadluzonych

-minimum formalnosci

#7 trontek

trontek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 17:38

Zadłużeni, czyli osoby które mają zobowiązania zarejetrowane w BIGach raczej nie otrzymają pożyczki w firmie która działa odpowiedzialnie. Niestety wiem to z własnego doswiadczenia.

Najnowsze Hapi Pożyczki opinie o firmie.

#8 Guest_olaf

Guest_olaf
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 19:51

Ale tutaj firma pożyczek nie udziela tylko prywatni ludzie więc wielu jest w stanie zaryzykować, jak im wykażesz że po prostu jesteś w stanie to spłacić.

Elastyczność to duża zaleta pożyczek prywatnych.

#9 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 12:02

sam korzystałem z ich usług mimo ze byłem zadłużony kredyt dostałem i to na całkiem dobrych warunkach zacząłem od wniosku na szybkigrosz.pl

#10 Guest_magziel33

Guest_magziel33
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 16:12

Szybkigrosz.pl to swojego rodzaju pośrednik między Tobą, a inwestorem. Pozyczke może dostać praktycznie każdy 

#11 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 15:49

szybkigrosz.pl to dobra propozycja dla tych którym bank odmawia pożyczka jest na dobrych warunkach do tego można negocjować

#12 pawelwik

pawelwik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 15:57

niedawno byłem zmuszony szukać pożyczki bank mi odmówił a na mnie ciążyły zobowiązania i potrzebowałem gotówki gdzieś na forum zanalazłem ofertę szybkigrosz.pl pomyślałem ze spróbuję zlożyłem wniosek niedługo potem zadzwolili do mnie okazało się ze jest prywatna osoba która może mi pożyczyć wszystko poszło sprawnie i dostałem kasę w sumie bobrze ze są takie strony czasami ratują człowiekawi skórę

#13 Guest_zainteresowany

Guest_zainteresowany
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 11:50

niedawno byłem zmuszony szukać pożyczki bank mi odmówił a na mnie ciążyły zobowiązania i potrzebowałem gotówki gdzieś na forum zanalazłem ofertę szybkigrosz.pl pomyślałem ze spróbuję zlożyłem wniosek niedługo potem zadzwolili do mnie okazało się ze jest prywatna osoba która może mi pożyczyć wszystko poszło sprawnie i dostałem kasę w sumie bobrze ze są takie strony czasami ratują człowiekawi skórę

A długo czekałeś na telefon zwrotny??

#14 carroll

carroll

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:18

No nie wiem... jak ktoś jest zadłużony to raczej nie powinien brać kolejnej pożyczki, zresztą o oddłużaniu na artelisie jest fajny artykuł: http://artelis.pl/ar...knac-bankructwa.

To jest akurat o firmie, ale jest parę zdań o oddłużaniu osób prywatnych.

Ja na miejscu zadłużonej osoby wolałbym tak jak tam napisanie, rozłożyć dług na raty. Dzięki temu nie będzie potrzebny nawet kredyt oddłużeniowy.

Jeżeli chodzi o oddłużanie firm to również polecam ten artykuł: http://www.kredyt-za...-wobec-zus-i-us

Chyba temat wyczerpany. Ale szczerze życzę każdemu aby unikali sytuacji takich jak oddłużanie. Zresztą nawet branie kredytów jest ryzykowne, dlatego nie polecam.. Wiem, że niekiedy trzeba, ale jak można innym sposobem załatwić trochę gotówki to jak najbardziej.

#15 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 10:17

ja prałam pożyczkę w szybkimgroszu i jestem bardzo zadowolona fakt czekałam około tygodnia za telefonem od inwestorów, ale jak zaczęli dzwonić to praktycznie jeden po drugim smile.png jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam każdemu smile.png Patrycja

#16 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 17:18

Ja właśnie wracam ze spotkania z inwestorem (telefon od niego dostałem 4 dni po złożeniu wniosku). Dostałem 10000 zł na dobry procent, a jedyny koszt jaki poniosłem to rozmowa telefoniczna (nie była wcale długa). Polecam

#17 monikanowaczek

monikanowaczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 18:37

Ja bym uważała na tego typu wynalazki...

#18 Guest_hayabusa

Guest_hayabusa
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 19:21

Złożyłem wniosek...Zobaczymy...

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 11:28

dla mnie super serwis wszystko na jasnych zasadach teraz tylko czekam na przyjazd inwestora smile.png pati2169

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 17:43

Zlozylam wniosek tydzien temu i nadal czekam....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych