Kategorie
Skocz do zawartości

fa za okulary korekcyjne

Gość NOWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie :pracownicy, którzy muszą kupić sobie okulary korekcyjne do pracy przy komputerze mają przynieść fa na szkołę, czy na siebie, czy bedzie to paragraf 3020? JEszcze jedno pytanie, czy w grudniu można pisać o premię dodatkową dla pracowników administracji i obsługi za listopad i grudzień, czy tylko za grudzień? Oczywiście w ramach posiadanych środków. PILNE!!!!!!!!!!!

• 2 tygodnie później...

wcale nie jestem pewna czy faktura za okulary na pracodawcę- , wtedy całą fakturę powinnismy zaksiegowac, skoro jest na pracodawcę, u nas pracownik przedstawia fakturę " na siebie" i wnioskuje o dofinansowanie, wtedy kosztem jest dofinansowanie o ustalonej wysokości a nie cały koszt zakupu okularów, przeciez to nie koszt okularów jest kosztem pracodawcy tylko koszt dofinansowania, podobnie jest z dokształcaniem nauczycieli, np studia nauczyciela, - przecież to nie studia nauczyciela są kosztem pracodawcy tylko wartość dofinansowania jakie mu przyznano,

• 8 miesięcy temu...

otrzymałam od pracownika fakturę za okulary wystawioną na pracownika. Dyrektor finansuje częściowy zwrot z tej faktury. Czy właściwe będzie księgowanie przez PK na podstawie dołączonego wniosku i faktury( nie mogę zaksięgować faktury wystawionej na pracownika )  405/234_pracownik a przy wyciągu bankowym 234_pracownik / 130 ???

• 7 lat później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...