Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobra pożyczka.

wróć do serwisu Moja Firma 114 odpowiedzi w tym temacie

#61 Redken

Redken

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 08:34

Zanim jeszcze zaciągniesz pożyczkę w którejkolwiek firmie, to moim zdaniem warto sprawdzić oferty w porównywarkach. Tutaj https://www.centrumpozyczek360.pl/masz sporo opinii i informacji o różnych ofertach, więc mam nadzieję, że się przyda :)

#62 shanti30

shanti30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 18:38

Warto w tym temacie poszperać w sieci. Jestem pewien, że uda się wiele ciekawych informacji znaleźć.

Co za dużo. to niezdrowo.

#63 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 07:50

Wandoo https://www.netpozyczka24.pl/wandoo/pożyczka chwilówka udzielana całkowicie online bez potrzeby odwiedzania stacjonarnych biur kredytowych. Maksymalna kwota pożyczki to 5 tys. zł spłacane do 30 dni. Nowi klienci pożyczają za zero - free do 2500 zł.

Pożyczki przez internet netpozyczka24.pl

#64 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 21:19

Zawsze można skorzystać z dobrego bloga finansowego https://www.netpozyc...blog-finansowy/ gdzie dowiemy się podstawowych elementach dotyczących pożyczania. Od firm pozabankowych po oferty i szczegóły łącznie z możliwością porównania i zamówienia online.

Pożyczki przez internet netpozyczka24.pl

#65 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:52

Na czym polegają pożyczki chwilówki, co warto o nich wiedzieć? Znajomy potrzebuje pomocy a ja nie wiem co robić. Znalazłam artykuł o pożyczkach http://finansepolaka...czke-chwilowke/jakie macie doświadczenia z tym tematem? Co warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę?

#66 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 13:40

Jak już brać pożyczkę, to z głową. Zajrzyjcie na http://money.pl/bank...,0,2413727.html, tam macie opisane, co warto wiedzieć o pożyczkach gotówkowych, zanim się taką zaciągnie.

#67 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 31 październik 2018 - 10:45

A nie lepiej wejść na porównywarkę i sprawdzić jaka oferta jest najlepsza dla was ? To według mnie najprostsza i najbardziej praktyczna opcja

https://www.finmarke...zybkie-pozyczki

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#68 Guest_Ofkors

Guest_Ofkors
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 19:07

Ja zakładając konto maksymalne w bgż mogłem od razu skorzystać z kredytu odnawialnego co podratowało mój fundusz podczas remontu domu 🙂

#69 Guest_donka

Guest_donka
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 10:25

Ja zakładając konto maksymalne w bgż mogłem od razu skorzystać z kredytu odnawialnego co podratowało mój fundusz podczas remontu domu 🙂

czym jest kredyt odnawialny?

#70 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 08:21

Żeby było śmieszniej, to teraz biorąc pożyczkę można nawet na tym zarobić. Ranking chwilówek http://centrum-pozyczek.pl/ oferuje wszystkim osobom, które wezmą pożyczkę po jej spłaceniu 20zł, tak więc czasami można powiedzieć, że się to nawet opłaca. 

#71 sokzzuka

sokzzuka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 17:41

Żeby było śmieszniej, to teraz biorąc pożyczkę można nawet na tym zarobić. Ranking chwilówek oferuje wszystkim osobom, które wezmą pożyczkę po jej spłaceniu 20zł, tak więc czasami można powiedzieć, że się to nawet opłaca. 

Chyba bałbym się zaciągać chwilówkę z ogromnym rrso. Szybciej w banku, bo tam jest maksymalnie około 15% na kredycie.

czym jest kredyt odnawialny?

Coś na takiej zasadzie ze im więcej aktualnego kredytu spłacisz tym większy nowy możesz zaciągnąć

#72 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 09:53

Chyba bałbym się zaciągać chwilówkę z ogromnym rrso. Szybciej w banku, bo tam jest maksymalnie około 15% na kredycie.

W BGŻ jak się dostanie kredyt odnawialny to jest 10% RRSO więc nie tak dużo. Poza tym to moim zdaniem są pieniądze w razie faktyczniej potrzeby a nie na codzienną konsumpcję.

Coś na takiej zasadzie ze im więcej aktualnego kredytu spłacisz tym większy nowy możesz zaciągnąć

Dokładnie. Tak to działa. Im więcej spłacisz tym szybciej możesz zaciągnąć kolejny kredyt ale na mniejszą sumę w porównaniu do pierwszego.

#73 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 16:05

W BGŻ jak się dostanie kredyt odnawialny to jest 10% RRSO więc nie tak dużo. Poza tym to moim zdaniem są pieniądze w razie faktyczniej potrzeby a nie na codzienną konsumpcję.

Ja tam wolę nie brac żadnych kredytów. Jakoś im nie ufam i wolę poczekać i odłożyć sobie na coś i dopiero kupować.

Dokładnie. Tak to działa. Im więcej spłacisz tym szybciej możesz zaciągnąć kolejny kredyt ale na mniejszą sumę w porównaniu do pierwszego.

Ktoś to nieźle obmyślił, w sumie spoko ze bgż coś takiego oferuje swoim klientom. Dobrze, że wychodzą na przeciw ich potrzebom.

#74 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 21:36

#75 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 08:17

Ja też staram się w jak największym stopniu unikać brania jakichkolwiek kredytów.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#76 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 17:41

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#77 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 09:03

Branie pożyczek w przypadku wielu firm jest po prostu nieopłacalne.

#78 KasiaKam

KasiaKam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:47

Uważam, że korzystanie z chwilówek jest dobre, jeżeli z góry założymy że spłacimy pożyczkę w określonym terminie bez opóźnień. Na rynku jest ok. 15 firm które udzielają pożyczek na mniejsze kwoty. Sama polecam Ferratum Bank. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jeśli tylko klient spłaci ją w terminie. Wtedy będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Można ją uzyskać w wysokości od 100 do 2000 złotych na okres 15-30 dni. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone.

#79 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:36

Chwilówki nie są takie złe, trzeba tylko dobrze poszukać. Ja zawsze sprawdzam na https://www.comperia...zybkie_pozyczkii jeszcze ani razu się nie nacięłam :)

#80 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 334 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:33

Ja ostatnio zamiast brać pożyczkę zdecydowałem się przy zakupie nagrobka na rozłożenie takiej płatności na raty z pomocą https://www.platformaratalna.pl/ dlatego śmiało polecam jeżeli potrzebujecie pomocy w takich przypadkach i nie chcecie brać kosztownej pożyczki. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych