Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobra pożyczka.

wróć do serwisu Moja Firma 107 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_okazik

Guest_okazik
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 09:23

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie pożyczek gdzie teraz są najlepsze okazje?

Ofertę najniżej oprocentowanych chwilówek znajdziesz na stronie pod adresem www.e-credit.com.pl Ja jak potrzebuje gotówki to najczęściej tam zaglądam. Wystarczy podać swoje dane z dowodu i bez weryfikacji w BIK przyznawana jest pożyczka.

#22 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 16 maj 2016 - 10:09

Najlepiej jest zorientować się na forum tematycznym. Na tej stronie ludzie wypowiadają się w temacie chwilówek:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

Jest to forum o chwilówkach tak wieć mozecie sobie poczytać gdzie w ostateczności możecie sięgnąć pomoc a jakich firm unikać.  Sam wiem,że świat nie jest czarno biały i czasami chwilówka jest jedynym wyjściem z sytuacji. Musiecie jednak mieć pewność,ze na pewno to spłacicie... Bez takiej pewności nie polecam się w to pakować. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#23 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 11:47

z dobrych pożyczek polecam extraportfel. Jest to akurat przeze mnie sprawdzona firma . I nawet jak nie miałam całości kwoty na spłate to nie było problemów bo można skorzystać z tzw refinansowania , wtedy i wydłuż aokres spłaty oraz nie rosną odsetki , a najgorsze co moze być to sa rosnące odsetki i wgl przestać spłącać . ja dzięki temu refinansowaniu mam spłacony dług i niczym sie nie martwię . A sama firme bardzo polecam . Sa dla ludzi .

#24 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 05:17

JA zdecydowanie IDEA BANK polecam - mają mega dobre warunki, nieduże raty. Ja jestem bardzo zadowolony. ideabank.pl/tani-kredyt-online-fair - zerknij sobie, ja właśnie mam coś takiego...

#25 grochowa

grochowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 14:53

Najepiej pytaj w banku, gdzie masz konto. Wtedy powinienes dostać najlepszą ofertę. 

Szczęście mniej za­leży od pra­cy niż nie­szczęście od lenistwa.

#26 Migrate43

Migrate43

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 18:38

A brałaś pod uwagę 'chwilówki' ? Ostatnio cieszą się dużą popularnością, można przynajmniej sprawdzić i samemu ocenić, bo można na tym całkiem sporo zyskać, popatrz np. tu 

chwilówki online

#27 Guest_maks

Guest_maks
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 11:17

mi się czasem zdarzała brać pożyczkę, po analizie mogę stwierdzić,  że obecnie Kasa Tak ma dobrą ofertę... i mam zamiar właśnie skorzystać. Fajna strona, prosty wniosek, wszystko na dowód, a przy okazji znajomi mi tez mówili, że pożyczkę u nich dostaje się bardzo szybko. 

#28 Tomas112

Tomas112

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 13:32

Generalnie czy okazje czy nie masz mnóstwo możliwości pożyczania pieniędzy. Najważniejsze jest wziąć takową pożyczkę w zaufanej firmie. Ja pożyczyłem ostatnio nieznaczną sumę za pomocą platforma finansowa.pl w sieci. Posiadają oni wszystkie oferty banków w jednym miejscu. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z ich pomocy.

#29 frytekp

frytekp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 19:29

Okazji szukaj w swoim banku. Zawsze dostaniesz wtedy lepszą ofertę. 

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

#30 eoweow

eoweow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 17:06

Też uważam, że lepsza jest pożyczka w banku. A przede wszystkim tańsza. 

Czas jest jak ostrze. Jeśli nie tniesz za pomocą niego, potnie ciebie. Idź naprzód i tnij. Bądź szybszy zanim potnie ciebie.

#31 MiniCredit.pl

MiniCredit.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 lipiec 2016 - 11:22

Dobra pożyczka to taka, która od początku do końca oparta jest o zasady jasne dla obu stron.

#32 ferdek120

ferdek120

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 18:18

Fakt, ktoś już o tym mówił, chwilówki mają to do siebie, że można wziąć za darmo. Brakuje trochę pieniędzy, bierzesz za darmo, oddajesz po 30 dniach i nie ma odsetek jak w banku. Ja chyba większość firm pożyczkowych przejechałem z tej strony.  Kwestia tylko najważniejsza - tutaj naprawdę musisz uważać, żeby oddać w te 30 dni, raz zapomniałem jak tak robiłem i naprawdę żałowałem ;p

PS, macie może jakieś inne stronki gdzie wrzucają nowych pożyczkodawców od razu jak powstają? mają fajne promocje i chce być na bieżąco

#33 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 16:49

Jeżeli szukacie pożyczki na dobrych warunkach, warto korzystać z porównywarek typu http://www.terve.pl/...dla-zadluzonych to szybki sposób na to, aby znaleźć dobrą ofertę. Wbrew pozorom pożyczki nie są takie drogie, jak może się to wydawać. Oczywiście jest to gorsza opcja, niż kredyt, ale nie każdy ma zdolność kredytową.

#34 ojeja

ojeja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:21

A może lepiej popytaj wśród zanjomych o pożyczkę. Na pewno wyjdzie ci to dużo taniej. 

Wszystkie dzieci na początku.

#35 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 12:17

Ja proponuję pożyczkę w Profi Credit ,bo możesz spokojnie pożyczyć od nich 25 tysięcy. Mają niskie oprocentowanie ,dlatego powinno być dobre na pierwszy rozruch nowej firmy. Sam od nich pożyczam to wiem co piszę.

#36 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:33

Dobra pożyczka? To chyba oksymoron ;)

Always look on the bright side of life!

#37 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 10:11

A jeżeli chodzi o kwestie związane z debetem lub inne formy szybkiego i taniego pożyczania pieniędzy na krótkie okresy. To które banki mają najkorzystniejsze oferty jeżeli o to chodzi?

#38 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 11:39

Jesli wiesz,że będziesz w stanie spłacić taką pożyczke o czasie to polecam firmę pozabankową. Wiele osob unika takich firm ponieważ się ich boi. Sam jednak nie jestem negatywnie do nich nastawiony. Uważam, że warto jest wykorzystać czasami opcje, które daja. Na przykład darmowych pozyczek.....

Jednak w przypadku problemów ze spłata takiej pożyczki polecam nie rolować jej:

http://kartuzy.info/...-go-ustawa.html

Nie jest to opłacalne. Chociaż i tak ustawa w pewnym sensie to ukróciła. 

#39 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 09:13

Ja jeśli sięgam po pożyczkę z sektora pozabankowego to raczej są to te chwilówki które dostępne są na korzystnych warunkach a tu najtańszą opcją są chwilówki za 0 zł. Oczywiście są to warunki promocyjne skierowane do nowych klientów danej firmy, ale nic nie stoi na przeszkodzie by sięgnąć po taką pożyczkę w różnych firmach. Trzeba jednak uważać bo niektóre firmy działają pod kilkoma różnymi markami i może zdarzyć się tak że złożymy wniosek w tej samej. W każdym bądź razie ofert takich jest dosyć sporo więc warto się rozejrzeć - http://www.kreatywne...iec-powinienes/ i zaznajomić się z warunkami takich pożyczek. Ta najważniejsza zasada dzięki której nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów to zwrot pełnej pożyczonej kwoty w ustalonym terminie. Tego powinniśmy przestrzegać ponieważ jeśli zdarzy nam się opóźnienie w spłacie to już możemy liczyć na to że firma doliczy nam dodatkowe odsetki. Jeśli jednak będziemy tego pilnować i spłacimy na czas to wszystko będzie tak jak powinno.

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#40 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 16:55

Pożyczajmy póki jeszcze jest to legalne. Za chwile dorosły Polak nie będzie mieć prawa nawet podpisać we własnym imieniu umowy wynajmu mieszkania bez zgody Mr Ziobro...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych