Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 163 odpowiedzi w tym temacie

#161 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 01 listopad 2019 - 22:07

Ja korzystam z usług biura księgowego www.atoran.pl. Nie mam żadnych problemów z dokumentacją księgową, jak i kadrową. Jakość usług na najwyższym poziomie.

#162 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 02 listopad 2019 - 22:04

Dobrym rozwiązaniem jest współpraca z biurem http://www.bomus.com.pl/. Wszystko jest rozliczane terminowo. Ład i porządek w papierach, a kosztuje mnie to niewiele.

#163 PatrycjaSzym

PatrycjaSzym

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 12:12

Ja korzystam z biura Tax w Gdańsku na ulicy Katarzynki (link znajdziesz w googlach). Biuro o tyle fajne,  że oprócz tego, że do tej pory US nigdy do mnie się nie doczepił (co bardzo dobrze świadczy o biurze) to idą z duchem czasu. Wszystkie dokumenty wysyłam im przez aplikację mobilną lub przez stronkę (pro-firma.pl). Nie muszę do nich jeździć. No i to co jeszcze lepsze to wszystko dostaję automatycznie na komórkę (zusy, podatki) ... plus przypomina mi o wszystkich terminach. Także już nie zapominam zapłacić kaski do urzędu.

#164 Guest_arekk

Guest_arekk
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 22:26

Bardzo dobre biuro z którego ja korzystam to IRK Biuro Księgowe w Wołominie biurorachunkowewolomin.com.pl 100 % solidności i rzetelności, wszystko załatwione w terminie, ja o nic się nie muszę martwić, bo wiem, ze na nich mogę polegać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych