Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 163 odpowiedzi w tym temacie

#141 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 13:37

Mi się bardzo dobrze współpraca układa z biurem rachunkowym Gama Grabowskich :)

#142 Guest_Bezalela

Guest_Bezalela
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 20:00

Sprawdziłam tą chmurę Faktur o której pisaliście. Plus dla nich, że nic nie trzeba pobierać tylko wystarczy się zarejestrować on line i wypełnić dane firmy i formy opodatkowania. Pierwszą fakturę wystawiłam praktycznie od ręki - bardzo intuicyjne narzędzie. Czytałam, że jest bardzo dużo możliwości tej chmurze, więc na pewno mam co testować na ten miesiac. 

#143 85zielinp

85zielinp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 13:08

Możecie sprawdzić sobie biuro księgowe Kontisto z Warszawy. Można się z nimi dogadać w każdej sprawie. U mnie firma nieduża, więc dobrze sprawdza mi się jak korzystam z ich programu księgowego, sama wprowadzam tam faktury, a jak nie ja to mój pracownik. Nie martwię się wtedy o przesyłanie oryginałów. Biuro na Bielanach więc w razie czego dobry dojazd. Kontakt na stronce: kontisto.pl

a ile faktur w miesiącu tam można wystawić??? płacisz za ten program? 

#144 Guest_Lutka

Guest_Lutka
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 17:50

zielin, za takie programy się płaci, a na chmurze faktur nie masz limitów i masz za darmo. Zajrzyj tam. 

#145 Malwina88

Malwina88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 16:17

Jeśli chodzi o księgowość to moim zdaniem warto zbadać temat rachunkowości online. Ja sama korzystam z takiego rozwiązania już dłuższy czas i jestem naprawdę zadowolona. Dodatkowym plusem jest to, że kilka fajnych programów, np. program do fakturowania vat dostałam zupełnie za darmo. 

#146 bystraksiegowa

bystraksiegowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 12:04

Ja mogę polecić biuro rachunkowe BPG Warszawa. Znają się na rzeczy i posiadają doświadczenie w prowadzeniu księgowości międzynarodowych spółek. Zawsze chętni do pomocy gdy czegoś się nie rozumie i są pod stałym kontaktem więc dla mnie jak najbardziej można śmiało korzystać z ich usług.

Godne polecenia Biuro rachunkowe kadry i płace BPG

Prowadzenie pełnej księgowości dla sp. z o.o. nie jest czymś łatwym dla tego polecam biuro BPG, gdzie specjaliści zadbają o Twoje faktury a ty otrzymasz zdalny dostęp do przeglądania  swoich faktur.

#147 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:51

BIURO RACHUNKOWE „BILANS” jest naprawdę w porządku warto sprawdzić ich ofertę. My współpracujemy z nimi już od bardzo dawna, nigdy nie zawiodłem więc śmiało mogę polecić. :)

#148 Lukass2

Lukass2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 11:37

Szukasz taniego czy dobrego? Bo z doświadczenia wiem, że ci najtańsi do najbardziej rzetelnych nie należą. Z chęcią polecę http://www.doradcapo...y-sobieraj.com/

. Mają bardzo szeroki zakres usług. Od doradztwa podatkowego po księgowość i obsługę kadr, a w dodatku wszystko można sprawdzić online :)

#149 Guest_nestor

Guest_nestor
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 12:27

ja korzystam z biura Super Księgi we Wrocławiu, ceny ok, jak mi zaproponowali cenę na poczatku współpracy tak się jej trzymają. A jest to bardzo dobre biuro. Więc niekoniecznie co tanie , nie jest dobre. Nie we wszystkich tematach się tak sprawy mają

#150 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 10:43

Przede wszystkim myślę, że "tani" to pojęcie względne :) no i poza tym przy wyborze biura rachunkowego przede wszystkim trzeba kierować się ich doświadczeniem, wiedzą oraz wiarygodnością, a nie ceną. Jeśli szukasz solidnej i uczciwej obsługi księgowej to skontaktuj się z Ask-Finance z Katowic.

#151 Doradca

Doradca

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 12:02

A ja podejdę do tematu od innej strony: a może samemu ukończyć kurs z zakresu kadr i płac? Będzie to jednorazowy wydatek, a już przyswojoną wiedzę zawsze można poszerzać. Ostatnio byłam właśnie na tego typu szkoleniu w tej firmie: https://www.seka.pl/kurs-kadry-place/

#152 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 13:41

Jak dla mnie dobra ofertę ma biuro ksiegowe w Katowicach, które mieści się na ulicy  Bohaterów Monte Cassino 20 m.1 PLUS. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i rachunkowości. 

#153 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 13:41

Jak dla mnie dobra ofertę ma biuro ksiegowe w Katowicach, które mieści się na ulicy  Bohaterów Monte Cassino 20 m.1 PLUS. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i rachunkowości. 

#154 Guest_aniaxxx

Guest_aniaxxx
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:36

Ja osobiście polecam Grupa BRDI S.A. są i stacjonarnie i online. Zawsze służą pomocą, radą i rozwiązaniem. Znalazłam ich w internecie jakiś czas temu, jak zakładałam działalność i naprawdę świetnie się sprawdzili. Dodatkowo, na start każdy dostaje u nich 10% rabatu (BRDI10) na usługi, więc można ich przetestować.

#155 Kryspin90

Kryspin90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 14 maj 2019 - 07:21

Polecam skorzystanie z biura księgowego www.audyt-podatki.pl. Podchodzą w sposób rzetelny i profesjonalny do powierzonych im zadań. Bardzo sympatyczna, kulturalna i fachowa obsługa.

#156 Helmekk

Helmekk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2019 - 12:43

Poszperajcie w tej sprawie w Sieci. Na pewno się coś sprawdzonego znajdzie.

I kobieta, i kwiat mają dni swoje. Nie mają lat.

#157 Leon08

Leon08

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 maj 2019 - 08:04

Polecam szczerze współpracę z biurem www.podatki-rodak.com/. Kulturalnie, uprzejmie, miło i rzeczowo. Ze wszystkim mam porządek i nie mam żadnych problemów w papierach. Skutecznie doradzą i pomogą.

#158 Jakub Mułkowski

Jakub Mułkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 15 maj 2019 - 11:45

Zapraszam serdecznie do kontaktu :) jakub.mulkowski@brokeria.pl lub 575 007 324

#159 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 14:48

ING Księgowość od 350 zł

kontakt Wrocław 571203198

#160 Guest_Esos

Guest_Esos
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 11:50

Drogo. W Tax Care mamy taniej i stały abonament od 2 lat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych